Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

Idem da spavam, cale mi nije danas dao na bazen, idem sad u 7, tj. 3 i po sata... Jaoj ne spavam danima, hocu da sanjam kao chovek... Pa da mogu da pishem tamo :PP

<edit> Znachi evo ladno sad neki lopovi hteli da obiju prodavnicu, i alarm se ukljuchi... btw. on je metar od mog prozora, znachi sasekao sam se... Shta cu li sad da sanjam? <edit>

Edited by domiNus
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ustao sam juche u 15 jer sam legao u 9, otishao iz kuce u 17, bio do grada, pa do ortaka sa 2 ortakinje bleja do pre sat vremena. Ne mogu da spavam jer je u kuci 26 stepeni, ukljuchio sam klimu, chekam da se malo rashladi...a ujutru moram da ustanem oko 11 jer dolazi neko drushtvo. Sve u svemu, spava mi se, a ne da mi se.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da spavam jer je u kuci 26 stepeni

Koliko mora da bude da bi spavao? :))

Ja sam se skuvao jutros ... i probudim se, a ono nigde sunca, i jos kao pocinje kisha ... rek'o, wtf? I jos uvek je sparno, al' sad cu malo napolje da se rashladim, dok je jos "jutro".

Link to comment
Share on other sites

Najbolje je da ces da se rashladis!

Probudim se ja a telo odbija da shvati kakvo je vreme napolju, iyadjem napolje i nista se ne menja. Sada evo sedim ovde, nisam ukljucio Air Condition, a i da jesam sta ce mi. Ipak telo ima svoju svest, loodilo.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ustao... nestalo mi cigareta, a nemam kintu.. moram da cekam moje da se vrnu sa posla... do onda sam zapalio cigaru, i sad se osecam bas jebachkee...mnogo sam wicked...

inace, nocas sam u pola 5 nekom liku na undernetu nesto objasnjavao oko mirc-a, pa mi se zahvaljivao do 5... kao apu jebte :))) A thousand thanks i slicno [:D]

sad crkavam... moram da popravim ventilator sto juce nisam.. taj mi duva u komp, posto mi je riknuo qler na graf. ..

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...