Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Izvadio sam zadnji umnjak, juce sam se valjao po krevetu kao da su mi pucali u vilicu :o Danas je vec bolje...vadio ga pola cuke, koren je bio shiri od samog zuba, ispomerao me Oo

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Evo sad sam ustao , idem malo do dunava sa ortacima da se razbudim...

Inache odkad je poceo raspust skroz mi se poremetio bioritam , najranije zaspem u 4 ujutru , dok ustajem oko 1 , sto me je jako iznerviralo...Sada pokusavam da se vratim na 12-01 leganje i 09-10 ustajanje radnim danima , a lencarenje samo vikendom...

Link to comment
Share on other sites

jbt,party kod mene na gajbi

masa povraca kroz prozor

njih 3 se karaju u caletovoj i kevinoj sobi

dvojica lezhe prebijeni na mom krevetu

ostalih 40 ljudi igraju uz Marka Bulata dole u dnevnoj.

ja se popeo do sobe chisto da promenim muziku i zateknem ovo.

a u sestrinoj sobi pune bong ...

koji raspad

valjda ce neko ostati da mi pomogne da raspremim ovo

pa trasu opet :)

da..

btw: sutnula me riba..zabole me kurac, jer da ona nije to uradila, ja bih...

pa ono..proslo sve i narko test i ostala sranja..vecerasd mi dolaze ortaci sa vojne pa idemo da se napijemo i nadrogiramo ko stoka.. :)))))))))))

sreca sreca raadost..!

Link to comment
Share on other sites

Uf, naporan dan. Bio do SUP-a u Majke Jevrosime da uzmem lichnu kartu (drugi dan za redom, jer su me juche vratili jer sam bio u shorcu i papuchama (mozak)), pa u teretani, sad doshao kuci, pa cu da se izvrnem u krevet par sati. U trolama ima jedno 60 stepeni, napolju malo manje, crko sam.

Link to comment
Share on other sites

e kad smo vec kod ribe...moram da nadjem neku...ali swe su mi nesto...hmm...a ove koje nisu...ili imaju decka...ili su sponzoruse[da se ne vredja zenski deo 4uma ali tako je:)]...do jaja mi se svidja ona likusha sa reklame za winterfresh[u veneciji ili gde vec]...eto takva bi mi bas legla...i tako...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Zakacio sam neko sranje pa imam temperatutu i osecam se ko da su me tukli cao dan..... a ono ispiti samo se priblizavaju bahhhhhhh

Da nisi pokupio nesto sa wc sholje? (aka, met'o gde treb'o nisi) :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jebemmvampanajuocuijadapijem :))

Mogao sam da biram veceras, ili cirka ili prcanje, izabrao sam ovo drugo, ne znam kako bi mi legao alkohol na analgin, verovatno lose :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Mogao sam da biram veceras, ili cirka ili prcanje, izabrao sam ovo drugo, ne znam kako bi mi legao alkohol na analgin, verovatno lose :P

e, video sam ti drugare sa ženama..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...