Jump to content

koja ste shkola


Recommended Posts

normalno da cu da ucim preko raspusta, u cemu je tu problem?

hocu da upadnem u budzet

i naravno da necu da placam 160k godisnje za skolarinu

Ja sam se sam spremao i upisao iz prve a mog rodjenog brata je spremao taj lik Lola koji drzi casove na Bezanijskoj kosi i kod koga su spremali likovi iz cele srbije ( tipa sabac,leskovac). Moja preporuka je da idesh kod likova u bg (vidim da zivish u lazarevcu) jer oni gotovo uvek, ako ne uvek, znaju kakav ce biti tip prijemnog, gde ce se odrzati prijemni ( crta se ili aula (dvorana fakulteta) - to obichno ljudi zaseru generalno, ili neka kompozicija u amfiteatru faksa ili najcesce, kompozicija u amfiteatru studentskog grada na kosutnjaku) , posto su to ljudi koji su radili pre na faksu ili se jebu sa likovima koji sada rade na faksu...

a faks su napustili jer su provalili da godisnje mogu da zarade do 50 hiljada evra pripremajuci. sto me dovodi do cene priprema koja je izmedju 500 i 1000 evra u zavisnosti kod koga budesh isao i kada budesh poceo - septembar ili januar.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bih na DIF dalje, dakle za godinu dana, krecem da se spremam od septembra, i valjda cu da upishem, videcemo. Nego, mogu ja da te povezem sa Lolom ako ti treba (kucni prijatelj moze se reci). Koliko sam ja chuo, a vidim i da iguana isto kaze, jedan je od najboljih.

Link to comment
Share on other sites

edino ja na pmfu.

pf.

;>

postojao je jednom davno forumaš koji je išao na pmf.. a onda je poludeo, pojeo svoju papuču i zauvek nestao.

kako je krenulo vojska [:D]  (vidim ja da cu da kopam rovove)

ajde, da odeš ti pa da konačno zatvore VJ. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...