Jump to content

Prebise i uhvatise lika


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne lupetaj.

Brate moj u inostranstvu su specijalci toliko brutalni, da je to strasno. Samo oni jako retko intervenisu. Njihove kornjace kad se pojave, bude belaja. Znam primer iz Cikaga od pre koju godinu, kada su morali da intervenisu. Gledao sam snimke na TV-u kako lese devojke! Puna oprema, pendrekom obaraju studente i trpaju u maricu. Ne gledaju koga, kako i gde.

Sad, da su obicni panduri ok, jesu. Cale mi je pricao za Nemacke pandure. Kaze kad su bile demonstracije u Frankfurtu protiv rata u Zalivu, bilo preko milion ljudi, nijedan incident, a ljudi su opusteno gurali decu u kolicima i demonstrirali. Sad to uporedi to sa prosecnim demonstracijama u Srbiji... :)

al' da treba da biju, TREBA!

Kad te prvi put iscukaju zbog preglasne muzike na zurci, neces ovako pricati.

Link to comment
Share on other sites

jednom je jedan lik sa nozem od 30cm ganjao nekog lika ispod mog prozora i stane tik ispod mog prozora i kaze " ako te jos jednom vidim najebo si! jebacu ti majku! da znas!!!" a lik jadan jos trci ko da ga juri bog zna ko...

i ja gledam, tu mi je karton mleka kom je isteko rok i reko da li da ga gadjam ili ne... :D

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

jednom je jedan lik sa nozem od 30cm ganjao nekog lika ispod mog prozora i stane tik ispod mog prozora i kaze " ako te jos jednom vidim najebo si! jebacu ti majku! da znas!!!" a lik jadan jos trci ko da ga juri bog zna ko...

i ja gledam, tu mi je karton mleka kom je isteko rok i reko da li da ga gadjam ili ne... :D

racunam da se nisi upiskio u krevetu posle takvog sna ... mada, oce ponekad slavinica da popusti ;)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Jedno nedeljno popodne pre oko 4 godine su mi dva pajkana projurila kroz bastu

sa utokama u rukama, preksocili ogradu i krenuli ka njivama.A uskoro su se zaculi

pucnji.Razmena vatre je trjala oko 5 minuta.Ako se dobro secam jedna od gonjenih je lakse ranjen.Kasnije sam doznao da su likove jurili zbog ukradenog

kombija punog buvljacke robe.

A secam se da je u jednom jednom prilikom pokojni premijer Djindjic rekao kako

nasa policija uopste nije brutalan u odnsu na neke svetkse policije.Jer je Francuska

Grcka i Americka policija najzloglasnija po brutalnosti.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

Yup, yup, definitivno ima i gore murije od nashe, nemojte odmah da se hvatate "sto je nase, to je najgore" prica.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ne kapitram , ako su ga vec uhvatili sto moraju da ga polome od batina , [ totalno nepotrebno a i u najgorem slucaju kad ga vec tako mlate na zemlji ne razmisljaju dal lik ima neku bolest/povredu , mogu tako da osakate za ceo zivot/nabiju mu komplekse ili u najgorem slucaju ubiju ... ]

odgovor je veoma prost > da ne ispadne da su trcali za dzabe <

[:p]

Link to comment
Share on other sites

Dok se ne zna o cemu se zapravo radi sa tim likom, niko ne moze bilo sta da potvrdjuje ili negira.Ako je napravio neko sranje, verovatno da je zasluzio, a mozda i nije pa su panduri ispali govnari - 50%:50%.

Ima i patoloski bolesnih i nekih normalnijih mada su ovi prvi brojniji, tako da ipak ne moze u potpunosti da se primeni predrasuda - panduri su budale,nenormalni itd...

Ali strasno je koliko ima bolesnih ljudi ( i milion drugih stvari koje nam kvare srecu) koji setaju ulicama i sto je jos gore,ali istinito, 'plave' bas boli q za to...

Ronaldinho - - Henry - - Krkic - - Giovanni - - Eto'o - - Messi

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod pandura,jel neko od vas oseti onaj pravi vojni suzavac onako svetski,izbliza?

Posto je to meni bilo najgore iskustvo u zivotu,mislio sam da umirem legao sam na pod i bacio sal,rekao sebi jbg bilo je lepo i zazmurio i posle 10-ak min ustajem i idem kuci...

hampster.jpg

Jednostavno,il se rodis s'tim il ne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...