Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mogu oni da bace spin na to. Nekoliko. Radijacija koja magicnim putem pretvara 9mm municiju u Sabot runde za sacmaru. Imas i enchant koji cemo radi verodostojnosti da nazovemo "izlozenost odredjenoj vrsti radijacije" koja daje neki bonus na to. Garant.

**Fathers SMG

SMG my father used and modified.

"There are 2 things I trust. This gun and you"

BONUS:

+ 10% faster reload

+ 5% penetration

MOD:

+ "X1000 Live-metal Alloy Barrel" by Vault INC.

"Low on ammo? Pocket full of 9mm but no gun to use it on?

No more problems for you!!! With our X1000 Live-metal Alloy Barrel

you get to use any ammo on any gun!!! Order now and recive this

set of knifes!!! By Vault INC. your family friend"

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Fallout 3 Available October 28

Major Launch Planned for the Winner of E3 2008’s “Best of Show”

August 20, 2008 (Rockville, MD) – Bethesda Softworks®, a ZeniMax Media company, announced today that its highly anticipated title, Fallout® 3, will be available on store shelves and online in North America on October 28, 2008 and in Europe on October 31, 2008. Developed at Bethesda Game Studios – creators of the 2006 Game of the Year, The Elder Scrolls IV: Oblivion® – Fallout 3 is slated for release on the Xbox 360®video game and entertainment system from Microsoft, PLAYSTATION®3 computer entertainment system, and Games for Windows.

“We are very excited to let gamers get their hands on Fallout 3, the latest chapter in this beloved and highly acclaimed franchise,” said Vlatko Andonov, president of Bethesda Softworks. “To meet the huge demand for this title by our fans worldwide, we are planning one of the biggest launches of any game released this year.”

Fallout 3 features one of the most realized game worlds ever created. Set more than 200 years following a nuclear war, you can create any kind of character you want and explore the open wastes of Washington, D.C. however you choose. Every minute is a fight for survival as you encounter Super Mutants, Ghouls, Raiders, and other dangers of the Wasteland.

Hailed as one of the most anticipated games for 2008, Fallout 3 has already won numerous awards including Best of Show from the official Game Critics Awards at E3 2008, a selection voted on by an independent group of journalists from 36 leading North American media outlets that cover the videogame industry.

Fallout® 3 has not yet been rated by the ESRB.

The European version of the press release has one significant difference at the end:

Fallout® 3 is rated PEGI 18+.

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

"I chose a different path, a path that left me securing my very own house in Megaton with my very own robot butler. I could get a haircut from this butler. Or I could get amusement. That’s what I selected, and he/she/it told me a joke. It was about two electrons walking into a bar. One saying it lost an electron. The other asking: “Are you sure?” Response: “I’m positive.”

I asked my robot butler to tell me another joke. The robot butler replied: “My humor emitter ray needs recharging.”

And then I — accidentally — shot my robot butler, who chased me out of my own house, shooing me with his/her/its small flamethrower.

Theoretically, when you accidentally misfire into their torso or their two-headed cow, you can calm the people who shoot back at you if you holster your weapon. This didn’t work against my robot butler. He ran me out of town.

(...)

On the other side of the river I found myself in a gun battle between two factions, armored humans and some scrappy, muscular Super Mutants. The fight took place near a radio station — a station whose frequency I had tuned into and was listening to the whole time I was playing the game. If I ran ahead of the human forces, I got shot a lot. When I waited for the humans to advance, they picked off most of the mutants. They used rifles and machine guns. I just had a pistol.

When the battle seemed to be over, I proceeded to the radio station’s doors. That’s when a Super Mutant Behemoth showed up. This double-tall enemy easily killed me as he rampaged to the front of the building. After I revived from a checkpoint I tried fighting him again. I found a Fat Man mini-nuclear-weapon launcher. I used VATS and aimed for the torso. He survived the awesome shot, barely. And he killed me again. I reluctantly tore myself from the game."

[:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

poenta je da se nikom odavde nece fo3 svideti jer ste omatorili i ne zanimaju vas vise igre, samo to necete da priznate.

Inace neka moja zapazanja :)

system shock2 ima super grafiku.

trziste igara za konzole je uvek bilo jako ili jace od pc trzista.

od 2001 (warcraft3) nije izasala ni jedna VELIKA igra za PC. Bilo je codova, warhammera, lotrova, bioshokova (e ajde on jeste mega :) ) ali ostalo je bulja. E u stvari bio je RTCW sjajan je :). A POSEBNO neki dobar MP nije izasao.

Sad svi cekamo na veliki blizzard za sc2 i diablo 3, ali opet :

Recimo sting i dule nece igrati sc2 sa zarom kao sc jer prosto sad imaju brucke. (dobro dule se brije al ipak)

A bulja je zato sto su svi koji porede recimo <2000 i >2001 zaboravili da uzmu faktor odrastanja u razmatranje. velika je razlika izmedju 13 i 19 godina.

Tako da, vratimo se na temu makar fo3 bio najbolji G-u ce smrdeti jer je igrao fo2, a vudu ce bar opet na par dana dobiti da testira brzu karticu i bice happy :)

inace, ima igara kojima cak ni faktor godina ne pomaze.

FEAR, Crysis, far cry, i slicna ostvarenja, boze kakva govna

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jel neko video ove nove filmice i onaj tower sa ona dva debila gore i kofercetom sa kojim se aktivira nuklearka [}:)] Leleeee kakvo smece i jos pride Todov piskavi glasic koji sve to filuje (pretpostavljam da su ga kastrirali kad je bio mali).

Ajde već preterujete, kao da će fallout 3 ma kakav bio da upropasti sećanje na fo 1/2 (ili njihov kvalitet). Osim toga, 99,9% ljudi ovde će ga sigurno bar probati a koliko vas će ga zaista i platiti, pa da pcujete betheshedshu sa razlogom. Što se tiče Toda, pa bar pola likova iz igračke industrije su nesnosni likovi koji zvuče kao da su ih kastrirali kad su bili mali.

Što se tiče SS2, dok sam igrao Bioshock stalno sam se tripovao kako bi bilo megakul da naprave rimejk Shocka 2 u UT3 engineu, kakva bi to bila igra.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

FEAR, Crysis, far cry, i slicna ostvarenja, boze kakva govna

Blasphemy! FEAR je odlicna igra, ne zbog toga sto je nekada bio relevantan test za graficke karte, vec sto ubija atmosferom i igrivoscu [:)]

@topic

U lajpcigu sam imao prilike uzivo da vidim jednog od developera kako igra. Ono sto je prikazano moze samo dobra prica i ozbiljniji sistem kvestova da spase, kao fps/rpg akcija mnogo smara. Iako izgleda mnogo lepo, sa vizuelnog aspekta. Ima tu gomila gluposti koje na prvi pogled izgledaju super zabavne (obijanje brava, hakovanje kompova, pa i taj vats), ali sve pada u vodu cim zamislim sebe da iste akcije ponavljam vise puta.

Link to comment
Share on other sites

f4ts0, jednostavno ne mogu da se složim sa time. U zadnjih par godina sam igrao UFO i XCOM:TFTD, Alfu Kentauri, Battle Isle 2, Freespace 2, Mechwarrior 2 Mercenaries, Mek Komander dvojku... još gomilu starih dobrih stvari.

I za sve njih mogu da kažem da to nije bilo samo klinačko oduševljenje nego su to sve stvarno dobre igre koje i dalje pwnuju sve svojim kvalitetom.

Link to comment
Share on other sites

ti hoces da kazes da u tome ne postoji iracionalni emotivni faktor? okej, onda je wc2 bolji i od trojke i od stardze jer njega uvek mogu da igram, a ova dva me smaraju, ali imam dovoljno svesti da se iskontrolisem i da probam da skontam objektivno zasto je to tako. i onda vidim da sc i wc3 jesu bolje igre od dvojke i da sam ja licno i moja nostalgija ti faktori. isto tako diablo 2 me toliko smara da nikad nisam stigao ni do cetvrtog acta, a keca sam presao vise puta, a neke od njih i posle izlaska dvojke. a kod diabla bukvalno nema razlike, dvojka je jednostavno bolja i veca, nista nije tripovano. zasto sam juce igrao tri sata street fighter 2, a sledece nastavke ne mogu vec deset i vise godina? ocemo jos radikalnije? zasto ja ne mogu da se nateram da stignem do trecine baldura jos od kad je izasao? a ishare, betrayal at crondor, dark sun, lands of lore i slicno igram sa detinjim zarom i dan-danas? pre nego sto skocis sa argumentom, da napomenem da sam ranije igrao samo dark sun od pomenutih naslova. jel lands of lore bolji od baldura? ne, nikako. simpaticno je takodje sto mi setting, pogled i ostalo vise odgovaraju kod baldura, ali jednostavno ne mogu da igram, ocu da se upucam od dosade. ljudski mozak je cudo, cak i matore igre koje nisam igrao generisu nostalgiju i zaraznost, a definitivno su gore od novijih, pa sta je to onda, jebiga, ako ne ovo o cwmu fatso prica?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate minli nemaju veze moje emocije sa tim sto fo3 ce da sakuje.... igram danas manje igara ali ipak dosta sa istim zarom kao pre 5-6 godina recimo... nema ih mnogo ali ih ima... fo3 ce sakovati jer nece imati veze sa prethodna dva dela..... niti sada ja dizem fo u nebesa zbog svoje opcinjenosti istim dok sam bio mladji... igra jednsotavno i dan danas pruza momente koji su novi i drugaciji.... i svaki put se fasciniras koliko miliona detalja tu ima i bla bla i bla bla...

mislim smesno je reci da od 2001. godine nije bilo vishe od 3 dobre igre... meni licno war3 je smorina bila i ostala :) d2 mi je bio njesra jer je sav akcenat bio na multiju a to nisam ocekivao, dok nisam kasnije skapirao car multija :)

opet neke stare stvari ne mogu danas da igram kao sto je ufo i x-com jer bih samo kvario lepa secanja na njih, dok druge kao sto je mech commander, ja2 i sl mogu uvek :)

mada opet meni je far cry sranje bio, dok mi je crysis bio strava, tako da sve je to mix razlicitosti po pitanju i godina i iskustva i ukusa sto cenu ovu komparaciju cini pomalo bzvznim :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nisam mislio konkretno na fo3, ako bude sranje objektivno, sranje je i nema tu sta. samo sam ukazao na taj trip koji postoji, a svi ga zanemaruju u potpunosti.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

f4ts0, jednostavno ne mogu da se složim sa time. U zadnjih par godina sam igrao UFO i XCOM:TFTD, Alfu Kentauri, Battle Isle 2, Freespace 2, Mechwarrior 2 Mercenaries, Mek Komander dvojku... još gomilu starih dobrih stvari.

I za sve njih mogu da kažem da to nije bilo samo klinačko oduševljenje nego su to sve stvarno dobre igre koje i dalje pwnuju sve svojim kvalitetom.

Ako opet procitas sta sam rekao (mada u stvari otkad drljam po netu, recnik mi je sve siromasniji, a izrazavanje sve losije) upravo sam to hteo reci.

Kad igras nesto prvi put (recimo neki FPS) i on te razdusevi kao mene UT/quake3 (da, nisam igrao q2 pre q3) to se utisne u secanje i postane nedostizan standard.

Kad odigras nesto TOLIKO sjajno kao ss2/deusEx/diablo/nwn/fo, to jednostavno ostane kao secanje i uspomena, i sve sto posle igras NE moze tebi stvoriti neki feeling kao prvi put.

Ja sad kad sednem da cepam DX, quake, UT, ili da glozim protose, to povuce i lepe uspomene koje su meni vezane za te igre. To vreme je za mene proslost, nove igre ili nemam vremena da gustiram ili nemam drustvo, ili su prosto ogavne.

Tako da sa mog stanovista, ja slobodno mogu na kompu da ostavim DX, SS2, SC, war3, ONI, UT i Quake serijal, d2 i nikada necu ni POZELETI da igram nesto novije.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...