Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zar je moguce??? ima josh ljudi koji i dan danas probaju fo i svidja im se? cekaj cekaj nesto tu smrdi mislio sam da su svi fo ljubitelji starkelje ozrachenih ochih duplji 8-bitnom paletom sa 14" daewoo monitora, jel tako vudi? ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zar je moguce??? ima josh ljudi koji i dan danas probaju fo i svidja im se?

Pa vidim svi hvale FO2 kako je najbolji rpg pa rekoh da ga probam, nisam se pokajao.

Na pocetku mi neka riba dala zadatak da joj donesem neke 3 gluposti za lecenje pa ce mi dati kamen sa kojim mogu koplje da naostrim,

mrzelo me da se cimam pa sam joj ukrao, ionako me kurva vidim i nije gotivila :D

Link to comment
Share on other sites

Oce to. Jad i plac. Nije potezno i dijalozi su shitina. Hahahahahaaaaa. Ma bice sjajno smejati se dijalozima u F3.

The point is to show that we're a long way from the "Yes, I'll help you"/"Yes, I'll help you for three pounds fifty and a cheeseburger"/"I WILL KILL YOU AND TAKE YOUR STUFF" conversation options with which most modern RPGs satisfy themselves.

Shto je najgore, ovakva struktura dijaloga je svetlosnim godinama ispred Oblivion komunikacije

Link to comment
Share on other sites

nekad ne treba bash prdeti bez razloga... dijalozi ce sigurno biti bolji od obliviona, sto ne znaci puno ali znaci bar nesto... poenta je sto to nema veze sa cinjenicom da treci deo nece imati veze sa prethodna dva dela gotovo ni u cemu bitnom...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ko je religiozan? Nek se moli da "Fallout 3" propadne finansijski najstrašnije kao osrednja bljuvotina te da Bethesda nema muda da proba opet, i pusti licencu... onda ce da je uzme EA i imacemo jos godine i godine materijala za pljuvanje na ovom topicu! [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

zar je moguce??? ima josh ljudi koji i dan danas probaju fo i svidja im se? cekaj cekaj nesto tu smrdi mislio sam da su svi fo ljubitelji starkelje ozrachenih ochih duplji 8-bitnom paletom sa 14" daewoo monitora, jel tako vudi? ;)

de me nadje:) bas sam skoro bacio stari dobri(pokvareni) daewoo..najbolja slika od svih 14":) rezolucija do max 1024x800 (upotrebljiva samo za one sa okom sokolovim)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

a jos kad se setim da je taj DTK 14" CRT placen recimo 400-500 maraka:) ne secam se bas najbolje..al je bio 100maraka skluplji od nekih "krs" 14":)))

no,nakon godina, ipak mogu da mu zahvalim na svom sad vec daleko od "okom sokolovom" [:D]

e,a nekako mi je grafika u FO bila smesna na 22" wide kad sam je probao..tacno se vidi da je bio optimum 14-15" non-wide [|)]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ne samo da nema veze sa onim što bi FO trebalo da bude, nego nema veze sa dobrom muzikom, inspiracijom, kreativnošću, zdravim razumom i životom. Ovo kao da je pisao čovek koji je odrastao na liftovskom muzaku i veruje da je, na primer, howard shore najbolji filmski kompozitor na svetu; naravno, i da nikada u životu nije pročitao nijednu SF knjigu, pogledao postapokaliptični film i da misli da je "kompjuter" skraćenica za "word processor+email".

Ne znam da li mi je grozniji generički karakter "tema", njihova "orkestracija", neverovatno odsustvo inspiracije ili to što ovo blage veze, ali ni u "n" od "najavi" nema sa bilo kojom formom ičega što bi moglo stajati u istoj ravni sa Fallout univerzumom.

Što se mene tiče, to je to. Ja ovo djubre neću igrati. Zarad znatiželje sam mogao da predjem preko svih govana, ali nemam dovoljno jak želudac da igram bilo koju SF igru sa ovakvom muzikom. A kamoli postapokalitičnu. A kamoli, uz Road Warriora najbolji proizvod tog podžanra uopšte.

fuj

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...