Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

e deco moja ...

CONCEPT ART

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...talforgejc8.jpg

***********NIJE ISTO STO I ****************

GRAFIKA U IGRI

http://www.creativelaziness.com/stuff/wow/...n-tier5-alt.jpg

NIJE ISTOOOOOOOOO /CRY

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ebga vudu jedini koji ovde lici na zilota si ti :P , jer nikakvm konkretnim chinjenicama ne potkrepljujesh svoje stavove (tipa da se fallout fanovima ne svidja savremena grafika, omg omg !!!!!) , ili ako ih i izneses puni su nenamernog humora

Hoćeš činjenice? Evo: ljudima se sviđa Icewind Dale, ne sviđa im se Neverwinter 1, iako je svakom ko nije slep i slabouman jasno da se radi o potpuno istim igrama, osim što je ovaj drugi 3D. Ili evo ga Wulfi recimo, ne sviđa mu se Oblivion jer mu ne radi na R9550, sviđa mu se Kult Heretic Kingdom koji je golemo sranje, al je 2D. Ili Divine Divinity, koji je tek sporadično pravi RPG, dok većinu igre čini borba u najgorem Diablo maniru, ali bože moj, em je 2D em ima retro šmek, i tu ne sme biti kritike! Dok se nikad ne propusti prilika da se okrpi Kotor koji ima fenomenalnu atmosferu, ali jebiga, 3D je u pitanju, to ne može da bude dobro.

Aj sad ti daj neki argument da vidim kako izgleda, pošto za ovih nekoliko nedelja koliko se nastavljamo ovde nisam video nijedan.

Link to comment
Share on other sites

Ama manijace, zasto nemoze da bude OMFG IMBA PWNAGE nadrkani 3D, endzine, a da igra bude iz treceg lica, da mozes da pomeris kameru kako hoces, pa i u izometriju, i jos da ima opcioni potezni mod. Evo Silent Storm jel bio los, pa jebeni Heroji su potezni pa koliko manijaka ih igra. Ali dzaba, bethseda uopste ni nepravi fallout, prave oblivion with gunz.

Link to comment
Share on other sites

hmm pogledao sam one shot-ove gore...pa lepo izgleda ali ja sam se skroz smorio...ispunjavaju mi se strepnje

to su GUNS... sad samo cekam da daju OBLIVION i bice OBLIVION with GUNS... [:(] [:(]

--------------------------------------------------

"And Shepherds we shall be.

For thee, my Lord, for thee."

--------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Hoćeš činjenice? Evo: ljudima se sviđa Icewind Dale, ne sviđa im se Neverwinter 1, iako je svakom ko nije slep i slabouman jasno da se radi o potpuno istim igrama, osim što je ovaj drugi 3D. Ili evo ga Wulfi recimo, ne sviđa mu se Oblivion jer mu ne radi na R9550, sviđa mu se Kult Heretic Kingdom koji je golemo sranje, al je 2D. Ili Divine Divinity, koji je tek sporadično pravi RPG, dok većinu igre čini borba u najgorem Diablo maniru, ali bože moj, em je 2D em ima retro šmek, i tu ne sme biti kritike! Dok se nikad ne propusti prilika da se okrpi Kotor koji ima fenomenalnu atmosferu, ali jebiga, 3D je u pitanju, to ne može da bude dobro.

Aj sad ti daj neki argument da vidim kako izgleda, pošto za ovih nekoliko nedelja koliko se nastavljamo ovde nisam video nijedan.

Vudi, ti si definitivno poshandrcao. :)

To shto se meni ne svidja Obilivono nema veze sa tim shto ne mogu da ga poteram u svoj njegovoj grafichkoj slavi. Stvarno bih voleo da mi nadjesh gde sam ja tako neshto rekao. Evo sad sam bash krenuo da ti napravim listu stvari koje mi smetaju kod Bolibona, ali ispalo je da bih morao da kucam par sati, tako da cesh na to da sachekash koji dan. ;) I ftr, 9550 moze da tera Bolivion, shto ti vrlo dobro znash, tako da dolazimo do zakljuchka da ja mogu da ga igram... samo ne zelim.

Na to sam morao odmah da reagujem, a za ovo ostalo: NWN=IWD, Diablo borba uz epitet najgore i josh jedno podmetanje "mrzite KotoR zato shto je 3D"... stvarno nemam snage trenutno, bash sam ga pridavio pre jedno sat vremena i sad mi se prispavalo loma. Mozda kasnije i to obradim, ako me neko ne pretekne.

btw kad smo vec kod KotoR-a, nisam li ja ovde pre par dana pohvalio quest dizajn Korriban-a u prvom delu? To je jedna od stvari koja nema veze sa tim da li je igra 2d ili 3d, a opet svi cRPG-ovi (ukljuchujuci i ostatak te igre) zadnjih godina zestoko failuju po tom pitanju. Umem da pohvalim kad se neshto uradi dobro, problem je shto se to jako retko javlja.

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Nekima je lakshe uterati nego objasniti...

log off o/

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

Slažem se, nedokazani ste dozlaboga :)

dechko na tebe sam mislio [:D]

Sto kaze moj cale nekima je lakse nabiti metar u dupe nego centimetar u glavu [:D]

nije cale budala!!![;)]

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

a da izvini, porušen postapokaliptični svet pre toga nigde nije viđen... *kahm*madmax*kahm*....

jao, a tek ovaj što je dobar:

ulazi čovek u Bethesdinu distribuciju i pita "jel imate fallout 3, al da je isti ko dvojka samo nova priča?". "nemamo", odgovaraju ovi.

nedelju dana kasnije ponovo dolazi isti čovek i isto pita, "jel imate fallout 3, al da je isti ko dvojka samo nova priča?". "nemamo", opet odgovaraju.

sledeće nedelje, ponovo ista priča. na kraju ovi iz Bethesde reše da naprave taj fallout 3 al da bude isti ko dvojka samo nova priča. useru se od posla, nedelju dana ne spavaju, ne jedu, ništa ne rade osim što rade na igri.

i sedmi dan ponovo dolazi onaj čovek:

"jel imate fallout 3, al da je isti ko dvojka samo nova priča?"

"imamo!"

"e teško ćete ga prodati!"

:)))))

nemoj se blamirati vise molim te :)

fallout nije samo postapokaliptichni svet, vec je zasnovan na atmosferi koja je vladala 50.ih i na njihovom pogledu na buducnost... znachi 50.e, paranoja nuklearnog napada i hladnog rata, neki oblik svetskog rata, nuklearke koje lete, plus 80 godina na sve to... a da.. ti nisi ni igrao fallout, kako mozes to da znas uopste :)

btw, chini se da su fo fanovi uspeli da uporede nosach aviona sa CONCEPT arta, to je zapravo USS Oriskany koji je bio u sluzbi od 1950, a karijeru je zavrsio 2006, uporedna slika na linku http://www.nma-fallout.com/forum/album_page.php?pic_id=2099

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

fallout nije samo postapokaliptichni svet, vec je zasnovan na atmosferi koja je vladala 50.ih i na njihovom pogledu na buducnost... znachi 50.e, paranoja nuklearnog napada i hladnog rata, neki oblik svetskog rata, nuklearke koje lete, plus 80 godina na sve to... a da.. ti nisi ni igrao fallout, kako mozes to da znas uopste :)

Da, objasni mi molim te, ja inače nemam pojma na čemu je zasnovan ceo Fallout i znam samo za dandžns end dregons :P

Link to comment
Share on other sites

Ma wudu nema nishta protiv samo da je iz prvog lica :). Ne razumem samo kako ce skillovi da se racunaju za pucanje. Ja pogotim nekog u levo oko sa small gunom a on mi onda izracuna da sa svojim skillom of 3% u stvari nisam ga pogodio nego sam napravio critical miss ^^

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Poenta je u sledecem:

Postoje oni koji gotive dobru knjigu, i oni koji gotive najnoviji holivudski film sa ub3romg efektima. F2 je knjiga, F3 je film.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem samo kako ce skillovi da se racunaju za pucanje. Ja pogotim nekog u levo oko sa small gunom a on mi onda izracuna da sa svojim skillom of 3% u stvari nisam ga pogodio nego sam napravio critical miss ^^

I celom objashnjavanju dodje kraj...

ako iz ovoga ne budesh skontao woods onda dechko sekiru uzmi i obesi se...

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...