Jump to content

mr. and mrs. smith


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bred Pit je sjajan glumac, mnogo bolji od Endzi, ali njih dvoje su neka vrsta savrsenog match-up-a, za savrseno plitak akcioni film.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

brate .. ne mogu da verujem koliko ste daleko otishli da ste pocheli da govorite da andjelina glumi .. i to josh kao solidno .. da je poredite sa bred pitom (bshh) .. i da se ona nalazi na nekoj listi zajedno sa al pacinom i ostalom allstar ekipom ... JEBOTE ODLEPILI STE

andjelina je samo dobro parche mesa i nishta vishe ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

protestvujem protiv svodjenja Endzi na nivo parceta mesa!

da nije neka glumica - nije, ali ovo je previse. ima ona druge kvalitete (ne, ne radi se o mesu!), mnogo vrednije od Al Pacina.

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

gledao sam taj film i opushteno mogu da izjavim da svaka glumica na antidepresivima bi mogla da odigra na istom nivou u njemu ako ne i vishem .. a mislim da svi znamo da oskari nisu nikakvo merilo kvaliteta tako da ne znam zashto se to spominje

al dzaba ove moje rechi kad ste vi spremni da branite "boginju" do kraja tako da svako moje pisanje se svodi na pishanje uz vetar

samo chekam kada ce da objavi da snima neku veliko-emocijonalnu-dramu da bi pokazala i svoje glumachke kvalitete da je ne bi smatrali samo za komad mesa (andjelina zoli as ana karenjina [:D]) .. to ce biti pish

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ako je ovo andjelina na slici.. kako jebeno ne lichi na sebe ali ni malo.

damn!

Ja ne znam, al' ovo na slici je Pariz Hilton :))

Mis'im, ne znam dal' je, ako je andjelina onda na toj slici mnogo vise lici na Pariz Hilton nego na sebe :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam, al' ovo na slici je Pariz Hilton :))

Mis'im, ne znam dal' je, ako je andjelina onda na toj slici mnogo vise lici na Pariz Hilton nego na sebe :)

taj neki rad, ne znam shta se ignis istrpovao.. a i slika se zove "Endzi".. intrsting!

gledao sam taj film i opushteno mogu da izjavim da svaka glumica na antidepresivima bi mogla da odigra na istom nivou u njemu ako ne i vishem .. a mislim da svi znamo da oskari nisu nikakvo merilo kvaliteta tako da ne znam zashto se to spominje

al dzaba ove moje rechi kad ste vi spremni da branite "boginju" do kraja tako da svako moje pisanje se svodi na pishanje uz vetar

samo chekam kada ce da objavi da snima neku veliko-emocijonalnu-dramu da bi pokazala i svoje glumachke kvalitete da je ne bi smatrali samo za komad mesa (andjelina zoli as ana karenjina icon_smile_big.gif) .. to ce biti pish

hvalja bogu da se nadje neko normalan pored mene! :)

Link to comment
Share on other sites

milić navija za ferari, da se razumemo.

negde sam prochitao da si lepo srochio da ne treba napadati osobu kojoj se odgovara nego ono shto je napisla .. bla bla

bash si argumentovao do moga =)

Ja ne znam, al' ovo na slici je Pariz Hilton :))

Mis'im, ne znam dal' je, ako je andjelina onda na toj slici mnogo vise lici na Pariz Hilton nego na sebe :)

pa valjda zato shto i jeste paris .. toliko o andji [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Samo da kazem da je Titanik fantasticno reziran film, i svi koji kazu suprotno su manje vise tupavi.

Sto se Andjelije tice, ona jeste solidna glumica, ali osim fima za koji je dobila oskara nije imala gde drugo da pokaze svoje kvalitete, ona je dobra cupi, izgleda inteligentno (sto je odvaja od recimo Pamele Anderson), seksi je i to je dovoljno da dobije dosta para za ulogu. Cini mi se da ona nema problema sa tim nego njeni fanovi.

Bred Pit je ok glumac i za njega su najbolje uloge tipa Snatch, Oceans 11, jer su to akcione komedije u kojima on dolazi do izrazaja. Ostale stvari koje je snimao su ispod nivoa (npr. 7 godina na Tibetu, pa cak i Fighting Club gde se oseca apsolutna inferiornost u odnosu na Nortona, a da ne govorima da mu je uloga jednodimenzionalna).

Dakle kad se sve sabere i oduzme njih dvoje su jednakog glumackog kapaciteta i sasvim su solidno odradili posao kada se uzme u obzir mizerni scenario.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

da rezimiramo mi ovo

drasku je andjelina super glumica i super riba

boletu je super riba i solidna glumica

milicu jnije neka glumica i jebao bi je

Tjiri nije neka glumica i jebao bi bilo sta

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

upravo tako.

andjelina je prosek glumica, bred je takodje prosek glumac.

andjelina je takodje i prosek riba.

film o kome prichamo je isto neki prosek da se opustish i kazesh mozgu "e tjao, vidimo se za 2h".

a ja bi jebao bilo shta, indeed! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...