Jump to content

Gluposti


Recommended Posts

Pitam ja drugara posle pismenog iz srpskog

JA: Brate sta ces da dobijes,si uradio nesto?

ON: Ma prepisao sam,valjda cu dobijem 2 sto posto...

------ ------- ------- -------

Pricamo ja i Stiven. u igraoni i ja nesto tiho pricam(nemam pojma zasto),

u tom trenutku se on razdere na mene:

Stiven.: Brate sto shapuces?!

JA: Zato sto si gluv!!!!

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ch1zra looooooll :DDDD

Joj samo da se setim i bice do jaja.... hmmmm e da !

Ulazimo u Mek ja ortak i drufarica i tanak shtosmo prishli pultu, a devojka shto radi veec uzima dah da kaze: "izvolite.." , kad ortak ce na brzinu "dobroveche izvolite" [:D] devojka se zbunila i gleda ga onako belo a ja i drugarica umiremo :)

Isti taj ortak je u pitanju. Pre nedelju dana dok smo josh bili na moru u CG i sad vreacamo se mi u hotel u 4 ujutru svi mokri (qpali se),

kad cuvar ce ortaku: "Dje ces?"

ortak: "Dje necu!"

ima josh izvala samo nikad ne mogu da ih se setim kad treba :P

Link to comment
Share on other sites

E stvarno sam se nasmejo od ovih odvala ono umiranje imam i par...

Sad svi na casu fizike i profesorica obukla tange [:)]

i od sunca nise videlo pola table i kao profesorica pokusava

nesto da poboljsa vidljivost na tablu i pita "Kome je gore nek digne ruku"

Ono masa digla ruke hahahah

Blade parkira kola i ja da zalupim vrata od kola kad ono se odbiju

ja kao "E Blade imas BUG ( bag ) na kolima"

hehe

Link to comment
Share on other sites

Znachi najachi je PEDJA .. . .

Lagano prolazimo pored nekoliko kafica .. .. i JA mu kazem Pedjo brate gleaj ovo BASH-TE-PUNE .. ..

Pedja: Da bre brate bash pune .. .

JA:Pune a ?!

Pedja: Pune, Pune .. .

JA: Ama bre Pedjo BASH-TE-PUNE !!

Pedja: Pa dobro brate pune. . ..shta?!

JA: Ma bre tebra BASHSHSH - TEEEE - PUNEEEEE !!!

Pedja: Pa dobro brate zajebi me .. . boli me kita imaju ljudi pare . ..

JA: Ma bre jebem te gllupog . .. . BASH-TE-PUNE .. . ..KARAJU TE . .. PUNE TE . .. . (VEC SAM SE IZNERVIRO KOLIKO JE GLOOPO) .. .. . [:(!]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dosadno mi pa moram nešto da kucam....

Evo nekih bisera iz moje osnovne

7. razred učimo uvodan deo poglavlja Evropa.I pita profesorka koje su najsiromašnije zemlje u Evropi.Javi se jedan i kaže "pa crnačke".Mi patos a ona ćuti i gleda ga.OK shvatila sam to je trebala da bude fora.A on "Nije,stvarno je tako"...koma

7. razred odgovara jedna šlogirana granice našu zemlju i pita je profesorka da pokaže granice sa susedima.Ona onako blene(najjači je položaj u kakvom odgovara) i nešto mumla.Profesorka: pa ajde Tijana pokaži ona:gleda je mrtvo

I tako jedno 5 min. prođe dok nismo shvatili da ona ne zna šta su granice.Tek tada počinje šou i valjanje....mrzi me da kucam smejem se kada se toga setim [roflmao]

8. razred odgovara jedan debil istoriju WWII

Pita ona njega ko je bio hitler i šta je bio njegov plan.On njegovim smešnim glasom "pa hitler je pre svega bio pekar a plan mu je bio da osvoji ostrvo" ja koma ona "pa kakvo ostrvo?" on "pa znate ostvro" ja sam tok trenutka umro od smeha da sam morao da napustim čas :)))))

8.razred isti ovaj od pre^ što je odgovarao istoriju(Ersan se zove).Čas fizike radimo magnetizam i magnetno polje.I pošto obično smo čitali sa profesorkom lekcije uvek odabere nekog ko će da čita.btw on je došao početkom osmog iz OŠ Zaga Mali Vuk koja je poznata po inteligenciji i dobrom kriterijumu učenja.Pošto je defekt i iz te je škole nije znao dobro da čita.

Pita profesorka ko će da čita. Ja: Evo Ersan može pošto je nov nikada nije Ona:Aj može On:Nemojte profesorka slabo čitam Ona:Ajde nije to ništa On:Ali stvarno slabo čitam Ona:ma nema veze pomoćićemo ti mi...i tako on krene da čita a reči ne da je izvrtao pa to je strašno....i bantu crnac bi bolje čitao od njega.Ja sam se već patosirao....stigne on do dela koji ide ovako "I tako uzmemo gvozdenu šipku i stavio je u mag. polje...."...Prof:Dobro Ersane od čega je ta šipka? On:Od Gvozda nastavnice....[roflamo]

Pričamo mi nešto u društu u neko krene da peva Ajs Nigrutina gde se spominje rolanje.Čuje to neki štreber i kao da se nešto pokaže krene to kasnije da peva "Ja RILJAM RILJAM....." možda ne zvuči ovako smešno ali samo da ste čuli [:D]

Isti ovaj od gore danas mu pričam vic(tačnije ovaj) i krenem ja...."i vide ga Lav i reko joj vidi pile saću ga naduvam da vidim šta će da radi,i zarolaju oni džok povuku dim...." u tom me on prekinu i pita nisam te baš najbolje razumeo...(pomislih brzo sam pričao jer imam tu naviku) i krenem ja "i vide ga Lav i reko joj vidi pile saću ga naduvam..." i pita on "šta da ga naduvam....ne razumem....da uzme pumpu ili..." ja ne da sam se odvalio nego i sad me boli stomak [roflmao]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...