Jump to content

Gluposti


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo su sve izvale 1nog mog druga,koga smo u gimnaziji zvali VO:)

(exkurzija u Grčkoj)

1.How much this...majica?

2.Ključ broj dvadcac one.

3.(pokazuje na ručni sat)-How much this...CLOCK?:)

-Which one?

-This...SEIKO pet.

(u autobusu,igramo asocijacije,objasnimo mu da sme da asocira samo 1nom rečju-keyword je "re

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Sedimo kod mene Vege, moja drugarica Tamara i ja.

Tamara i ja smo pocele da pricamo o nekoj iz nase skole koja se porodila.

Pricamo mi tako i Vege se odjednom ubaci pitanjem : " A koliko ono bese meseci treba da prodje od pocetka trudnoce do porodjaja? Jel 13 ?

Tamara i ja se bledo pogledamo i Tamara mu u zajebanciji odgovori: " Boze, kako si glup, pa 12 ! "

A tek ce Vege na to: " Pa dobro... zaboravio sam " [:D] rofl

Pali moja drugarica Silvija u skolskom dvoristu cigaretu, i tek sto je zapalila, zvoni za cas. Povuce ona par dima i mi poceli da je smaram: " Ajde idemo, imamo matis, upisace nas. " Ona sva nervozna baci cigaretu. Odemo mi ispred ucionice i proslo vec 10 min. a profesorke nema i na to ce Silvija: " Imali smo jos 5 cigara vremena da popusimo! " [:)]

1127426265i36372pd.gif
Link to comment
Share on other sites

Ovo su sve izvale 1nog mog druga,koga smo u gimnaziji zvali VO:)

(exkurzija u Gr?koj)

1.How much this...majica?

2.Klju? broj dvadcac one.

3.(pokazuje na ru?ni sat)-How much this...CLOCK?:)

                                    -Which one?

                                    -This...SEIKO pet.

(u autobusu,igramo asocijacije,objasnimo mu da sme da asocira samo 1nom re?ju-keyword je "re?etka")

1.Kroz nju proti?e voda!

itd,taj je bio legenda...

Podsetio si me na lika iz mog odeljenja koji je takodje na eks. u Grkiji rekao nekim zenama u susednoj sobi: "Come to us in the room". [:D]

A i za Kolina sam se podsetio bisera jedne drugarice - Kolin MekReli.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Baj d vej...prosle 'dine isli mi kod neke ortakinje na zurku...i skupimo se mi,krenemo kad ono pokenja ortaka ptica na majcu...;))) e sad mi pre neki dan pricamo:"Joj, brate jel se secas kad te pokenjala ptica?"...ubacuje se najgluplji lik iz odeljenja iz pita:"STA TI JE BILO STA PTICOM?" strasno... ko ne ukapira lik je mislio da se nesto desilo sa ortakovom pticom!!!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

E sad ovako ko ne zna Elija ko ga jebe. NEk sazna.

Ovako krecemo:

pricaju o necijoj cerci i

eli: e a kolko je imala godina kad se rodila???

drugi razgovor.

eli: e pa ta baba dodje mom caletu teca!!

A shta je sa "shtaganaga" , "motornom sekiricom" , "rubom" ... Eli je neponovljiv! :)

Link to comment
Share on other sites

2bad pitam jednog lika : sto si trco?

lik odgovara : zato sto sam brz......

ahaha.. ovaj je dobar...

btw, ja imam negde bisere mojih ortaka iz srednje.. samo moram da iskopam, pa ce vam dam da vidite sta sam prezivljavao :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

A dobro, ima tih bisera puno, ali trenutno jedini kojeg mogu da se setim je kad je Hanibal rekao "A kakav vam je batak?" prodavacici kod Nishlije...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Sad se setih jos jedne ultar stupidnisti:

Znaci ovako 4 razred osnovne skole,radimo neki kontrolni iz poznavanja prirode i drustva t.j. opisujemo PERON(za vozove :) ),i sutra uciteljica donosi kontrolni i cita "odgovor" jednog lika koji glasi ovako :

Peron je ptica koja ima perje i zove se roda...

Link to comment
Share on other sites

LOL, slichna situacija:

Like je u kontrolnom iz biologije napisao da se na kraju uveta nalazi analni otvor...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Juce bleja po bloku negde kec, kec ipo ujutro jedan ortak sedne na klupicu jer mu je upao kamencic u tiku. I pocne nesto da bezveze proziva ovoga drugoga. Tek ce ovaj drugi na to "Aj smiri se ima da ti bacim tu patiku pa ces da ides kuci peske" [:D]

Link to comment
Share on other sites

Pomazemo ortaku da prikaci prikolicu na kola. I sada dizemo je, stavljamo na ono cudo('bem li ga kako se zove), i taman kada je "naleglo" ja kazem "New Hardware Found"... Sat vremena smo se kidali...

Au,brate,pa vi ste neki tezi slucajevi:)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

ah,ne znam samo odakle da pochnem

Kada smo zavrshili osnovnu,krenuli svi u srednje,sedi moj stari razred u kaficu i neke spike,kao podsecamo se osnovne,tek ce glavni retard iz razreda

" U shto bi voleo da svi okinemo,pa da idemo opet u 8 razred! "

Zovem ortaka na fixni,javlja se on,pitam neshto u fazonu "des,shta radish ?"

Tek ce on mrtav ozbiljan "Evo me kod tetke,gledam filmove "

Drkamo jednog lika za kevu,a inache mu je brutalno dobra keva i kazhe mu ortak " Ja tvojoj kevi volim da svrshavam po sisama ",a ovaj "Stvarno ? Ja obichno u usta. "

Igra drugar neki kazino,nemam pojma shta je,treba da naredjash 3 leptira i kazhe " Ala bi ja sada pojeo jednog leptira!"

ima ih josh 10x boljih,samo me jebeno mrzi da kucam

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

glupost koja sledi je izvaljena s' moje strane,al sam premro od smeja!

e ovako posto ja nikad ne idem u radnju tj. po dorucak i tako to... samo pekare posecujem, moji su preko vikenda bili u vikendici kao i svaki vikend, i za durucak uvek sam copao neku zimsku salamu, kobasicu tako nekako, ali na papiru stoji sticker na kom pise "PLAVI DUNAV"

i tako ja otisao u mesaru sad cu ja kao "PRAVI" da kupim dorucak nema vise pica,kroasana....i udjem u mesaru koja se zove "mesopromet" i zatrazim 200gr. "plavog dunava" da mi isecete!!! lol

na sve to mi onaj lik sto radi tamo kaze mesara plavi dunav je 100m nizvodno! <:)

jbg. oce to!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...