Jump to content

karirane


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja sam oduvek ( a i dalje ) mrzzzzeo kombinaciju farmeke i crvena karirana kosulja. Uvek su likovi koji su to nosili bili klasicni padavicari/ispaljivaci :)

Jako dobra tema btw, jaaako. Cak smo u srednjoj skoli grupu "padavicara" podrugljivo zvali karirane kosulje.

bas tako ... to kada vidim bas se smorim ... mozda najgora kombinacija :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

A mozda u toj mrzhnji prema kariranim pantalonama treba traziti i mrznju prema kariranim stvarima uopste? :)

Plus, kakve tacno karirane lone ne volite. Ima ih raznih boja i raznih tipova. Ja sam recimo skoro video neke 3/4 teget sa jako slabo vidljivim belim prugama i skroz su ok. Sa druge strane, neki lik je shetao u nekim braon/zhutim koje treba spaliti ;)

Link to comment
Share on other sites

Plus, kakve tacno karirane lone ne volite. Ima ih raznih boja i raznih tipova. Ja sam recimo skoro video neke 3/4 teget sa jako slabo vidljivim belim prugama i skroz su ok. Sa druge strane, neki lik je shetao u nekim braon/zhutim koje treba spaliti ;)

Karirane pantale, bez obzira na boju, po mom mi

Link to comment
Share on other sites

ne nosim kosulje uopste (jednostavno vishe preferiram jednostavnost stvari koji se ne kopcaju) tako da nemam misljenje o kariranim. a ostalo karirano je ok ako imash telo za tako nesto. ako si debeo i ruzan mozesh ti da obucesh ne znam sta ali cesh i dalje liciti na 'avetinju'

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja bash volim kad dechko nosi karirane pantalone, a ako se setjate to je ranije bio techno fazon (kad je tek nastao, i kad je slushalo 5% ljudi ovde).

I karirane suknjice volim, kod oba pola

Shulje su ok, ali nishta posebno

oO

 

Link to comment
Share on other sites

a ako se setjate to je ranije bio techno fazon

blah kako je meni glupo to "slušam to i to, znači da moram da se obučem tako i tako"..

nije upućeno tebi, govorim uopšteno..

Link to comment
Share on other sites

pa dobro al uvek postoji ta neka potreba da se istakne pripadnost nekoj grupi .. ti npr kupujesh fensi stvar i sigurno necesh nositi dzak krompira ne sebi samo zato shto ti dobro stoji ... right ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

mene su zajebavali jer imam konvers patike...na kojima je zvezda odmah ispod onog crvenog znaka u obliku boomeranga...e sad su oni skapirali da je to muslimanska zvezda i kao ja sam mudzahedin...[veca glupost ne moze biti]:)))

sto se tice kariranih pantalona ne svidjaju mi se uopste[ovo je najblaze receno]...

kosulje su ok ali sa kratkim rukavima...

nisam veliki ljubitelj ni jednih ni drugih ali sigurno se ne bih smejao nikome ni da nosi vader-ovo odelo a kamo li sta drugo...

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

pa dobro al uvek postoji ta neka potreba da se istakne pripadnost nekoj grupi .. ti npr kupujesh fensi stvar i sigurno necesh nositi dzak krompira ne sebi samo zato shto ti dobro stoji ... right ?

poimanje toga šta je fensi kao i termin koji se za to koristi je relativno, a određeni bi da ga apsolutizuju, baš o tome pričamo...

Link to comment
Share on other sites

ne volim karirane stvari, bolje receno mnogo vise volim jednobojne.

jedini izuzetak je zimska flanelska lumber-jack postavljena kosulja. to prosto obozavam. takodje, mnogo su mi gotivne na ribama karirane mini suknjice. [:D] naravno boje moraju da budu lepo uklopljene.

nositi neku garderobu kao statusni simbol pokazuje nedostatak stila.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...