Jump to content

karirane


Recommended Posts

jel mozhe IKO da mi objasni zashto neki ljudu preziru bilo koji kariran odevni predmet?

dodje retardirano dete zhensko jedno iz mog razreda i krene juche da pljuje po nekom liku (koji je po meni macan) samo zato shto nosi karirane koshulje

ok, kontam da je riba retard ali ovo nije prvi put da neko po nekom drugom baca hejt samo zato shto karirana govna nosi

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mislim da je svojevremeno doslo do prezasicenja po pitanju kariranih materijala, a i realno, pre x godina su te karirane kombinacije boja bile toliko odvratne, da su valjda ljude terale na hejt :) U danasnje vreme se to prilicno promenilo pa postoje krajnje kul kombinacije boja za karirane odevne predmete, i nemam problem da to budu niti pantalone niti kosulja, naravno ako su boje lepo uklopljene.

Link to comment
Share on other sites

ima dobrih kombinacija kariranog narocito ako je osnovna plava (koja je bash lepa boja za razliku od crvene) dok za pantalone neznam nekako ne ide ...

a sto se tice ljudi koji mrze nekog ili hejtuju zato sto nosi karirano tako nesto nisam jos doziveo a i prvi put cujem za tako nesto tako da no comment.eto.

Link to comment
Share on other sites

Manje vise ok. Ja licno ne nosim jer ne volim. Pantale hmm to mi je onako. Vise gotivim sulje koje su jednobojne(bele,crne) naravno moze i da ide ispod nekog lepog pulovera.(david beckam,brad pitt). U svakom slucaju "SVe najbolje" mislim o kosuljama.

V

Link to comment
Share on other sites

Ja sam oduvek ( a i dalje ) mrzzzzeo kombinaciju farmeke i crvena karirana kosulja. Uvek su likovi koji su to nosili bili klasicni padavicari/ispaljivaci :)

Jako dobra tema btw, jaaako. Cak smo u srednjoj skoli grupu "padavicara" podrugljivo zvali karirane kosulje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...