Jump to content

Reklame......skachu mi po jajima.....vazda!


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislim da je ipak najogavnija reklama svih vremena ona za neki prashak gde kewa kao sredi celu porodicu (sinu majcu, cerci suknju i muzu koshulju) i gde cerka u suknji sa najodvratnije moguce odglumljenom facom kaze kewi "mama (okicama trep trep) divan ti je prashak" .. znachi razumem ja sve da je to gluma al ova se istripovao ko da hoce oskara da dobije =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

A zaboravili ste najogavniju reklamu sa Svetlanom Gojkovic u glavnoj ulozi:Zdravo mila...'D'avo d-u-s-ho...i onda kenj kenj...kenj kenj...calgonit...GRMBLJ,BRMBLJ....

a tek ona bakuta iz pansiona Marija sto reklamira Bonux,pa kao deda,bonux je jeftin,a deda izgleda mladji od nje...KUSH BRE!

A onaj retard:Opet smo ostali kasno sinoc...HMHMHMH...kenj kenj...HMHMHMH...Nikada mi nece biti jasno sto to radis sebi...Nivea q10...MRSHHHH BRE...podjednako ogavna reklama za Niveu kad one ribe kao vataju tog lika za obraze...

Ali u principu sve sto ste nabrojali je blagi uzas...i toliko nerviraju da nemam reci...jebem ti televiziju...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Joojj ljudi zaboravili ste reklamu za sezampro kad baba podigne stap i kao da je slogirana kaze: I N T E R N E T....jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo smorio sam se ziv kad sam je video!!! [xx(]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

osim reklama za ulozke i kafu najvishe me nerviraju reklame za izbeljivache ( unistice te mi kosulju...) sa onim nesretnim (ne zna bre da glumi bre... kako se smeje, deluje kao da mu neko upravo przhi jaja uzarenim bakrachem) glumcem koji se pojavljuje i u reklami za Vajfert (Vlada). E da i te reklame za Vajfert su smorne... stara srpska rech za ovo i ono...

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

"Na trenutak sam pomsilio da sam na moru!" Maljavi ruzni bugarin! E ali kolko su smorili sa "znate ko mi je popio pivo? znaci 50x dnevno eeeeeee!!..

Ali da ne bude kako svi ocrnjuju reklame,ima jedna od novijih koja mi je gotivna.Za neki kecap ili paradajz,jebem li ga :D,ne znam kako se zove...(Savrseno,odlicno,mmmm!)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ma najjaca reklama je kada kreteni , inace sinhronizovano, zvizde i dozivaju nabildovanog, celavog idiota sa mindjusom da im pomogne da operu kupatilo:"zelim nesto da mi olaksa ciscenje".-"vasa zelja je za mene zapovest" MR. PROPEEEER!!!!

Ali ipak,da se razumemo najjace su pilule za mrsavljene (neke citrus) i debeli kamiondzija:"neki ljudi bi pomislili da je 10 jaja za dorucak mnogo! To je za mene bila svakodnevnica..."

JOOOOJ!!!!!!

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

E CosmiC....da te lepo k'o coveka pitam ovde....STA SERES??? kakav kamiondzija,sta tripujes??? hahahha .....salim se..... najjaci su tripovi ako pozovete u narednih 5 min. dobicete jos jednu astonish pastu potpuno besplatno ali to nije sve kao poklon dobijate i 3D magicnu krpu (?!).....STRASHNO..... [xx(][xx(]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

eeee da samo kod nas smaraju sa reklamama ...

u svakoj zemlji minimum 2 puta u toku emisije ...

ali zato kad kazhu da film pochinje u 21:05 on pochne u to vreme

a ne ko kod nas ... sredom uveche chekam bracu po oruzhju (josh dok je bila) u 23:00 a ona pochne u 01:05 i dodje mi da im ............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...