Jump to content

Leto , More , Gde??


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja se 3pujem da idem u taj Nesebar...kakvo je more, jel cisto ili je travuljina i alge fazon? Ja bih nebesko plavo vodicu...I ima li nekog normalnog provoda a da nije mtv/hiphop/rnb/seljana..dakle tehno, haus, elektro, drumba..i ima li kafanchura? =)

Ja cu ici ove god tamo s ekipom na preporuku ortaka koji je bio zadnja dva leta. A i cuop sam sa vise strana. Jedna od prednosti je da imaju bolje more od turskog, mada je i nase bolje od njihovog [^] Sto se provoda tice sta znam.. ima dosta mesta tamo tako da verovatno za svako ima po nesto. Blizu je onaj suncani breg a to je kao glavni kompleks na njihovom primorju.

..:100x su slali specijalce po mene a ja ih komad po komad vracam kuci isecene!:..

Link to comment
Share on other sites

Paaa Nesebar mi je bio prva opcija samo se razmisljam izmedju ZLatnih Pjasaka ili Nesebara.

Za ostale destinacije sam pokusao da masu nagovorim , al ne mozes da objasnis debilima , masa se napalila oce da proba bugarsku pa da ga jebes , tako da 80% cemo ici u bulgariju , ali nikad se ne zna.

Grcka mi je veoma primamljiva , recimo Thasos :)))

mix , ne tada u baosice , nego u Paraliju kada smo isli , mislim da ti nisi bio...

Link to comment
Share on other sites

Ja se 3pujem da idem u taj Nesebar...kakvo je more, jel cisto ili je travuljina i alge fazon? Ja bih nebesko plavo vodicu...I ima li nekog normalnog provoda a da nije mtv/hiphop/rnb/seljana..dakle tehno, haus, elektro, drumba..i ima li kafanchura? =)

Ako odesh u Nesebar ko da si dosho u Nis sa morem. Leti pola Nisha ide u Nesebar a mene kao Nishliju to jako iritira.. Ja ne znam shta je ljudima ovde je to neki glup trend ili shta vetj.

/edit - > bolje idi u Grchku, bilo gde , i jes' da ti treba vishe kinte ali je razlika u novcu mnogo manja nego shto je razlika u kvalitetu. Iskreno nisam bio ali prichaju ljudi koji jesu.

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Paaa Nesebar mi je bio prva opcija samo se razmisljam izmedju ZLatnih Pjasaka ili Nesebara.

Ja sam bio prosle god u Zlatnim Pjascima :), mesto je extra :),ali cuo sam da je Nesebar bolji. U Zlatnim Pjascima je provod do jaja, ima bar jedno 30 diskoteka i jos nekih 20-ak kafica-diskoteka(ima svega i hop-a,i rock-a, i house-a i techno i druma, svaka diskoteka fura svoje, ima cak i nase muzike :). More je cisto, ali nije bas mnogo plavo :), jbg :).

I Zlatni Pjasci su malo skuplji od ostalih mesta, zato sto su kao IME, ali i dalje je mnogo dzabe(najbolje je na rucak ici u Varnu, tamo je extra jeftino). I trudite se da novac menjate u bankama tamo je mnogo bolji kurs.

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

Cyro mojne mi dirash Bugarsku, jesi chuo za Sunchev Breg, dva puta sam do sada bio tamo, zadnji put proshlo leto i bilo je ekstra. Bio sam sa ribom i slabije smo izlazili uveche (daleko od toga da nema gde da se izadje) ali i ti bi spavao ko top u 24h da si svakog dana plivao ujutru i popodne i po 4 puta upraznjavao najjachi seks u zivotu:) Sve u svemu meni je bilo ludo i nezaboravno, a sam Sunchev Breg kao i da se ne nalazi u Bugarskoj jer je totalno izgradjen od stranog kapitala i deluje kao da je na nakom egzotichnom ostrvu. Cela plaza je od sitnog peska, kamenche necesh moci da nadjesh. More je znalo po nekad da bude prljavo (talasi donesu morsku travu) ali veruj mi sigurno je 10x bolje od Crne Gore. Nesebar bi bio u rangu Crne Gore, prichaju ljudi kako im je i tamo bilo super. Ne znam nisam bio tamo, ali Sunchev Breg preporuchujem 100%. U Sunchevom Bregu inache najvishe ima Nemaca, Rusa i Engleza po broju turista. Okachio bih i slike kad bih imao skener...

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

Realno, u Bugarskoj ima sve vishe srba i to ume da nervira, posto je srpska stoka svuda i uvek najveca stoka.

Odes u Neseber ili Suncev Breg i svaka druga rech je srpska... to poslednje 1,2 godine..

Ja sam tamo bio pre jedno 5,6 godina prvi put, i bilo je opusteno, srbi nisu ni znali sta je i gde je to vecinom.

Kapiram da ce ovog leta biti josh vishe srba nego pre...

Ako ti ne smeta to, onda su to dobra mesta za zezanje. Ima diskoteka, klubova, restorana.... za svakoga se nadje po nesto.

Plazha je peshchana, more je vise manje cisto.. osim te trave ponekad... ali to valjda znaci da je chisto more :P

Ove godine planiram da odem prvi put s devojkom, da isprobam i tu varijantu.

A inace, riba ima kolko oces...

U Suncevom Bregu preporucujem diskoteku "Mania". Neki techno d&b fazon...

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pre 2 godine bio sa ortacima u Bugarskoj u Zjatnim Pjascima

Tamo je znaci jeftino da nepoverujes mnogo jeftinje od turske a narocito od crne gore i grcke.U Zlatnim Pjascima se takodje nalazi i Nocni Playboy Bar znaci neke fine i sisate cice se okrecu oko sipki i tako to da sad neulazim u detalje.a sto se tice riba u gradu pa pravo da ti kazem sve zavisi bugarke su pravi uzas,ima dosta stranaca rukih i nemackih.

Ruskinja kojih se ja secam pre 2 godine su bile vrlo lepe i drustvene sa jedno destoro njih sam se upoznao,a nemice nista narocito samo izbace sise i furaju.

Link to comment
Share on other sites

"drobni pjesak".

ko zna zna.

mda .. jedino ako su ga sredili neshto poslednji put kad sam bio pre 3-4g samo vodica je bila extra a sve ostalo sranje .. a i rekao sam nikad vishe u CG

btw nesebar i uopshte 99% provoda po turskoj se ne razlikuje od provoda po ibarskoj magistrali

a i svi koji kake za ibicu .. nije vishe tamo kao shto je neka bilo .. za te pare ima mnogo boljeg provoda .. to je vishe ostalo kao pozersko/snobovsko mesto

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pricha se po bloku ;)

bila su mi dva ortaka jedan pre pre 5 godina i proshle godine i on mi je rekao da se mesto srozalo, a drugi koji je bio pre 2 godine mi je rekao da nije toliko loshe (dobro on nema sa chime da uporedi ko prethodni) al kaze da nije neshto preterano extra bshh =)

mislim ako vam je ideja extra provoda jebati pijane britanke i placati 300e za shampanjac onda pravac tamo jel toga josh ima al nije vishe to ta atnosfera

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

da imam para, ibiza

a posto nemam, bugarska :D

true true!!

bulgaria i ovog leta :)

ustvari ko zna mozda dobijem 7-icu pa odem u kladionicu uplatim 4 para, dobijem 50 miliona i tako::..., daleko je leto moze svasta da se desi!!

i sigurno je jedino da cu ici:::....

Link to comment
Share on other sites

mislim ako vam je ideja extra provoda jebati pijane britanke i placati 300e za shampanjac onda pravac tamo jel toga josh ima al nije vishe to ta atnosfera

djene djene...

mada kad sam bio tamo na par dana... xtra sam se proveo:)

zurkice, devojcice, i imo sam bolestan smeshak... zbog toga shto sam na ibizi :)

samo sho je alkohol skup... jedna casica... oko 10e+ ...

nisam bio pre tamo, tako da ne znam bash kako je bilo,... ali meni je bilo do jajno=]

a da zaboravih, poplava homoseksualaca=/

a i plaze su xtra :)) (dj. pultovi na svakih 500. metara)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

pricha se po bloku ;)

bila su mi dva ortaka jedan pre pre 5 godina i proshle godine i on mi je rekao da se mesto srozalo, a drugi koji je bio pre 2 godine mi je rekao da nije toliko loshe (dobro on nema sa chime da uporedi ko prethodni) al kaze da nije neshto preterano extra bshh =)

mislim ako vam je ideja extra provoda jebati pijane britanke i placati 300e za shampanjac onda pravac tamo jel toga josh ima al nije vishe to ta atnosfera

Pa znash kako bajo, ono malko mi je vise bitno sa kim idem a josh bitnije kolko kesha imam. Tako da ono, ako imam dovoljno da platjam hirove, platjatju. A ako ne pravac Bulgaria tamo umesto vina od 300$ ima tekila za za pola $ ^^

Bitan mi je provod....

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...