Jump to content

Leto , More , Gde??


Recommended Posts

Znaci blizi se leto i ja & ortaci planiramo odlazak na more.

E sada molio bih znaci vasu pomoc , ako mozete da mi preporucite neka odredista da nisu skupa (jako) i da su plaze i hoteli pristojni.

Najbitniji mi je nocni zivot , znaci negde gde je dobro za izlaske.

Nesto sam mislio u Bulgariu da idem jer sam cuo da je bruka jeftino i dobro i da uvece nije lose , pa jel ima neko isqstva sa bugarskom??

Znaci bilo gde da ste bili , a dobro se proveli vi recite da bacim u razmatranje , josh jednom fokus je na veche :))

Inache cele godine se lozim kako cu da odem u CG i pre 2 meseca cujem da su srusili sve one zle diskoteke i najzesce se ubedacim :(

Plz bez:" idi na Ibizu ako oces izlaske ", jer i ja bi to hteo ali nema se moneyz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mateer! taman sam hteo reci IBIZAAAA!! :D

cant wait for nexy yeear.. :pp

nego 3druga i ja smo proshle godine ishli u Crnu Goru, i shto se nas

tiche bilo je BRUUKAAA, samo shto nas je smeshtaj usrao jaaakoo jer

smo se ushtekali u neki stan od 300 kvadrata kod nekog burzuja..

inache takav smeshtaj smo platili 4-5x manje nego shto bi hotel bio..

uveche nije bilo neshto jer su uglavnom SVUUDA karaoke jebene(shto mi nevolimo) za tebe neznam..

IAKO si rekao "fokus na veche", prekoo danaa je bruuka bilo..

naravno to je verovatno shto smo se ushtekali za smeshtaj

pa smo imalo 20e na dan da troshimo :pp

enivej GDE GOD SA DRUGOVIMA DA ODESH BICE BRUKA.. :p

(ja sam poprilichno razmazen, navikao sam da idem na svakakva leet

ostrva tipa krit,rodos itd. ali opet vamo mi je bilo extra..)

:PPPPPP

Link to comment
Share on other sites

Pa kontao sam tursku , al sam cuo da je malko skuplje , za provod znam da je u Kusadasiju dobro.Priznajem da jos nisam video cene , ali moze i to da dode u obzir.

U CG je meni do jaja bilo pre neku godinu , ali sad su sve porushili :(((( , a preko dana je meni tamo standard dobro , inache je meni u CG najbolji provod i more i sve iako vecina hejtuje CG.

Blago trbi ako ides na IBIZU sledece godine , ja sam sebi rekao pre 21 godine moram da odem :))))

Josh jednom svaki predlog je wellcome i koristan.

Link to comment
Share on other sites

blah, u tursku vredi itji samo ako imash kesh za ona leet mesta gde je dolazio chak i b. gejts :). kusadasi je standardica ali tamo je ochaj ako mene pitash, mada i turska kao turska je ochaj. kapiram da je to dobro mesto za porodicu koja nema toliko kesha a hotje mirnije mesto bez glasne muzike! :)

cg, tamo nikada. bio par puta, nikada vishe. uzzzaaaaaas. dobro, mozda je super ovako za zezanje ali more, ponuda & stuff - ochaj.

tunis/malta moze da bude okej, opet ako ne zavrshish u nekom njesra hotelu ali ipak ono opet kapiram da je to dobro za porodicu a ne da idesh sa ortacima.

italija je okej, ovako provod i te fore ali je skupo i more je ekstra prljavo, sem naravno ako odesh u neki ekstra hotel koji je bogu iza ledja u divljini :) sa svojom super sredjenom plazom - ali opet, nishta onda od provoda sem ako netjesh da 2-4h na dan putujesh tamo i nazad.

za francusku nemate kesha predpostavljam, ali je ekstra ekstra. :))

po meni, grchka je najjache mesto i za provod i za odmaranje a i po pitanju mora & stuff. oko osam puta sam bio u grchkoj, svaki put na drugom mestu i nikada mi nije bilo bolje a chak nisam ishao ni sa ortacima (sem poslednjeg puta). grchka for teh win, pogotovo ostrva! ;)

(mada, ovo ne mora da bude nishta tachno :), ipak je to moje mishljenje ali bar pricham iz lichnog isqstva gde sam bio i kako sam se proveo)

u bugarsku nisam nikada bio a nadam se da ni netju morati. ne mogu da zamislim letovanje u zemlji koja do pre 5 godina nije imala milku da kupi u prodavnici. a i po prichama mi se ne svidja... svi kazu kao sve jeftino, super zajebavanje a onda pogledash kroz prozor hotela i na jednoj strani ulice vidish super sredjen trg a sa druge strane rushevine i karton-city. tjao zdravo - neka hvala. a i ono shto svi prichaju da te svuda spopadaju pimpovi & stuff - opet, neka hvala.

Link to comment
Share on other sites

Ma vidi ovako...ako imas dobro drustvo provesces se do jaja i ispred lokalnog diskonta.

Ako nemas mozes ti da odes i u Limburg sa 1000000 eura, dzaba ti sve.

E sad ako imate kesa, izaberi ti lepo grcku, 2 prst na kasandri (onaj prvi je parikarski maximalno) ili neko ostrvo.

Link to comment
Share on other sites

Mi smo proshle godine ishli u Budvu i prvo smo izbacheni iz hotela,pa smo otishli u kamp sa prikolicama.Znachi ja ne mogu da opishem kako je tu bilo super,znachi prikolice keva,imash kao i mali prostor ispre,tu smo postavili 2-3 stola ispod nekog drveta,na koji smo okachili sijalicu.A odma pored kampa ima cepi da se kupi,znachi mnogo respect :)

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

sve zavisi od mogucnosti i od organizacije (koliko ljudi koliko dana .. bla bla) al neka rachunica je sledeca:

- turska i bugarska ako imash min kesha al je more sranje

- italija i francuska ako imash kesha aka highclass

- cg ako nemash soshpa =)

- grchka (ostrva) su po meni neko medium reshenje

- malta smor zivi

to od ovih popularnih destinacija

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest sinister

mateer! taman sam hteo reci IBIZAAAA!! :D

cant wait for nexy yeear.. :pp

nego 3druga i ja smo proshle godine ishli u Crnu Goru, i shto se nas

tiche bilo je BRUUKAAA, samo shto nas je smeshtaj usrao jaaakoo jer

smo se ushtekali u neki stan od 300 kvadrata kod nekog burzuja..

inache takav smeshtaj smo platili 4-5x manje nego shto bi hotel bio..

uveche nije bilo neshto jer su uglavnom SVUUDA karaoke jebene(shto mi nevolimo) za tebe neznam..

IAKO si rekao "fokus na veche", prekoo danaa je bruuka bilo..

naravno to je verovatno shto smo se ushtekali za smeshtaj

pa smo imalo 20e na dan da troshimo :pp

enivej GDE GOD SA DRUGOVIMA DA ODESH BICE BRUKA.. :p

(ja sam poprilichno razmazen, navikao sam da idem na svakakva leet

ostrva tipa krit,rodos itd. ali opet vamo mi je bilo extra..)

:PPPPPP

ahh... those days.... [:D]

Link to comment
Share on other sites

Bio sam u paraliji , i no thanks , od 10 dana 8 smo se tukli sa siptarima i grcima u onoj diskoteci Omilos...

Jebote Nikola tamo je bilo dikoteke :D

To se definitvno ne setjam [b)]

Cek, ti misis na ono u dvoristu hotela ahahah

nisi normalan pa ako je to to onda ces se svugde dobro provesti ...

Ko sve ide? Sto ne idete kod Urosa?

Link to comment
Share on other sites

Ja se 3pujem da idem u taj Nesebar...kakvo je more, jel cisto ili je travuljina i alge fazon? Ja bih nebesko plavo vodicu...I ima li nekog normalnog provoda a da nije mtv/hiphop/rnb/seljana..dakle tehno, haus, elektro, drumba..i ima li kafanchura? =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...