Jump to content

Ghost's...


Recommended Posts

I ja bi bila najsretjnija da je tako....

U poslednje vreme mogu sebe da zamislim da ne postojim-tj. nisi svestan sebe, u tom sluchaju nije bitno dal za druge postojish, postoji i ova tastatura ispred mene, ali ona nije svesna svog postojanja

oO

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve u svemu, ja bih bio najsrecniji chovek da mi neko dokazhe da bog postoji i da su sve priche istinite o njemu. Lepo bih odmorio mozak i znao da ako vetj chinim dobro delo, da to nije uzalud i da je to +1 za heaven. I koliko bi chovek trebao da bude zao da zasluzhi vechnost u paklu??? Inache, chovek ne moze da zamisli sebe kako ne postoji, da bash nishta nije ostalo od njega, verovatno otud i ideja od zhivotu nakon smrti...

Pa ne ide to bash tako brate, ne moze neko to da ti nacrta, neshto morash i sam, sa malo dobre volje. Mislim uzmi Bibliju pa chitaj...

E pa maude, chini mi se da sam smanjila u odnosu na ranije, a ako me nekad vishe uhvati to je zato shto slabije jedem...

Shto jes, jes, ljudi, juche sam je video u prolazu, ono riba i po [:D]

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

I ja bi bila najsretjnija da je tako....

U poslednje vreme mogu sebe da zamislim da ne postojim-tj. nisi svestan sebe, u tom sluchaju nije bitno dal za druge postojish, postoji i ova tastatura ispred mene, ali ona nije svesna svog postojanja

jedna grana filozofije, ontologija ja mislim, se bavi pojmom egzistencije i postojanja. Naime, tastatura-postoji, pivo koje lochemo - postoji, monitor u koji gledate - postoji, ljudska misao - takodje postoji iako nije opipljiva.

Ali covek...... covek ne postoji !

?

Covek EGZISTIRA !

jedan obican ker postoji zato shto on ceo svoj zivot vodi verujuci svom instiktu.On jebe jer mu je negde duboko u kori mozga zapisano da tako treba a ne zato shto on to hoce. Dok covek.... on je jebac!

Ljudi, mi svi egzistiramo zato sto smo mi svesni svoje egzistencije.

Ne znam zasto sam vam sve ovo napisao ali.....ne moze da skodi!

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Ja nekako nikad nisam imao tih tripova oko duhova i slicno, sto ne znaci da mi te xfiles price nisu zanimljive i da bih mozda cak i mogao da poverujem u njih. Ipak, ono sto mi uvek ostane u secanju kad se prica o tako tim duhovima jeste neki trip koji je bio opsta pomama medju drustvom kada sam imao 6-7-8 godina, mozda se jos neko seca toga. Nacrtas krug, u njemu nacrtas coveka a krug "okruzhis" svim slovima abecede i brojevima. I onda vezes za iglu konac (ili bese za olovku) i stavis u centar tog "coveka" nazovi tako i onda kao postavljas raznorazna pitanja a tvoj licni duh cuvar ili tako nesto ti odgovara i nja nja ... I ispostavice se da je to tada radilo nekako ... skroz mi nije jasno kako al' je bilo interesantno.

Link to comment
Share on other sites

Ja nekako nikad nisam imao tih tripova oko duhova i slicno, sto ne znaci da mi te xfiles price nisu zanimljive i da bih mozda cak i mogao da poverujem u njih. Ipak, ono sto mi uvek ostane u secanju kad se prica o tako tim duhovima jeste neki trip koji je bio opsta pomama medju drustvom kada sam imao 6-7-8 godina, mozda se jos neko seca toga. Nacrtas krug, u njemu nacrtas coveka a krug "okruzhis" svim slovima abecede i brojevima. I onda vezes za iglu konac (ili bese za olovku) i stavis u centar tog "coveka" nazovi tako i onda kao postavljas raznorazna pitanja a tvoj licni duh cuvar ili tako nesto ti odgovara i nja nja ... I ispostavice se da je to tada radilo nekako ... skroz mi nije jasno kako al' je bilo interesantno.

wpe14.gif

Mkay? [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...