Jump to content

Anime


Recommended Posts

Lepo sto su presli na widescreen, lepo izgleda zaista.

Ali zasto su morali da ubace one nove baje, novih 7-10 likova sa novim skilovima i novim zivotnim pricama. :(

Mozda kenjam pre vremena, ali sve mi lici da ce da krenu stopama Bleach-a i to trkom. A ako se ispostavi da je ovo filler sto nam sledi sledecih nekoliko meseci neka se nose u qurac svi redom iz Naruto produkcije!

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moj pocetak gledanja toga se poklopio sa pocetkom treniranja kenda. :)

:D Ne verujem.

Zadnjih par dana 'ocu da se raspitam gde i kako da pocenem sa treninzima, kakvi su uslovi itd.

Ae ako ti nije cim pusti mi neki kratak pm na tu temu. Ili ako imas neki sajt kluba ili sta vec, bilo bi jos bolje. :)

Izvinjavam se za oftopik.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Moj pocetak gledanja toga se poklopio sa pocetkom treniranja kenda. :)

Hehe...bio sam ja pre 3 godine na jednom treningu da vidim kako to izgleda.Kad sam video da je tamo 25+ ljudi i da im cas drzi neki deckic koji je mladji od mene i da on ni ne vidi dal ljudi rade stvari kako treba bilo mi je muka.Posle treninga sam hteo da se malo raspitam o ceni itd. i bili su jako neljubazni da mi je doslo da isucem svoj mac da viknem MEN i da ih cuknem [:D] ! Mada se meni Iaido vishe svidja od Kendo-a,ali nisam nigde nashao kod nas da se to trenira.

Gde ti treniras(kraljevski kendo klub,makoto) daj neki info pa se mozda druzimo? [:D]

Edit:nvm iz kragujevca si onda si u Ryujin :)

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Edit:nvm iz kragujevca si onda si u Ryujin :)

E do qrca, nisam vid'o. :P

Pa jel ima neki bolji klub od tog gde treninge drzi taj chkode?

Ako si upucen. Voleo bih da probam ako je neki normalan klub u pitanju. Vec sam na capoeiri iskusio sveznalachke trenere koje libo nizpe za kvalitet, vec ima je samo do kesha. Mada sad ima dobrih klubova, ovo je bilo pre 2 godine.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

^ Ma sve je to kul, ali reci pred sam kraj kako ga ukenjashe. :\

Kada Vexille treba da rokne onog one remaining humana u japanu dok isti jurisha na nju u zapaljenom helishu koji joj eksplodira pod nosem i oboje ustaju nakon toga kao da je petarda pukla a ne mashinerija.

Mislim chemu to...?

Jedina logicna stvar mi je da su 'teli da ga i Vexille i Maria fraguju, pa su ubacili alternative ending, ali to se ne radi tako...

Osim toga, jako dobro ostvarenje.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

E do qrca, nisam vid'o. :P

Pa jel ima neki bolji klub od tog gde treninge drzi taj chkode?

Ako si upucen. Voleo bih da probam ako je neki normalan klub u pitanju. Vec sam na capoeiri iskusio sveznalachke trenere koje libo nizpe za kvalitet, vec ima je samo do kesha. Mada sad ima dobrih klubova, ovo je bilo pre 2 godine.

Pa koliko ja znam ima 2 kluba u beogradu,a sad koliko su strucni to ne bih znao.Mada s obzirom da imaju 2 kluba nemas bash tu nesto mnogo da se razmisljas :).Evo ti par linkova pa ti vidi

Kendo:

Royal

Makoto

Iaido:

Iaido Battodo

Budo savez:

Kenjutsu chanbara etc

Ja sam planirao da opet odem na neki trening da vidim dal se nesto promenilo.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Nije. Igrom slucaja prisustvovao sam sastanku sefova klubova clanica Kendo Saveza Srbije. Jos se sve vrti oko love jer para nema dovoljno za sam Beograd a kamoli za ostale klubove u savezu. Veoma su alavi na pare.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao Bamboo Blade...ima zanimljivih trenutaka,al zato ima par likova u seriji zbog kojih mi je bilo muka. Sve u svemu solidno,ali nista novo...slice of life komedija u ovom slucaju sa kendo motivom.

Check out - Gyakkyou Burai Kaiji: Ultimate Survivor

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Eh da, pogledao sam Karas OVA, odlicna stvar, odlicna!

Ne, odlicna je skripta, stvar je sakata.

Koji smor sto ovo nisu razradili kako valja. Kakve sve gluposti prave u gomiletini epizoda a ovako nesto

skvrche u 6 komada. Mada je ok ideja, art ima primese cgi-a, malo ali prisutno, prica bi po ovome trebala da bude do jaja.

Steta zaista...

Mozda valja skinuti mangu ako postoji.

EDIT:

Ne naglasih da sam pogledao do 4te epizode sinoc.

Danas sam zavrsio sa preostale 2. Moram da ponovim - velika steta sto je OVA. :\

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Fist of the north star \o/ najbolji crtani ikad [:D]

Odgledao Kaiji...do sad nisam gledao ovakav naslov,crtez nije kao standardni naslovi(Akagi tipa crtez),animacija dosta staticna-uglavnom je unutrasnji monolog(zato i ne zahteva mnogo animacije;5min price i prikazivanja samo lica aktera),odnosi izmedju ljudi u "napetim" situacijama.Ima neki shmek. Ako volite serije koje se lagano odvijaju i zahtevaju mnogo citanja,bez akcionih elemenata Kaiji ce vam se svideti.Ocena 6/10

Napokon sam odlucio da pogledam Ergo Proxy.U medjuvremenu skidam Gundam 00 kazu ljudi da je jako dobar.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

^ Cekam te na proxy-u. ^^

Kad zavrsis sa gundam-om baci misao takodje.

EDIT:

Au,pa vidi koliko ima spinoffova, prequela, i ostale dece vezano za gundam. Oo

Ae ako neko ima vise iskustva sa ovim naslovom neka kucne rec-dve vezano za ekranizaciju.

Koliko jedan od drugog zavisi, napribliznije stripu i rest.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

U proxy ... boze ... kako ce tebi lepo da bude ...

I am Ergo Proxy ... Proxy Of Death !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

^ Cekam te na proxy-u. ^^

Kad zavrsis sa gundam-om baci misao takodje.

EDIT:

Au,pa vidi koliko ima spinoffova, prequela, i ostale dece vezano za gundam. Oo

Ae ako neko ima vise iskustva sa ovim naslovom neka kucne rec-dve vezano za ekranizaciju.

Koliko jedan od drugog zavisi, napribliznije stripu i rest.

1.Da hocu.Stoji mi taj Ergo Proxy evo 2 god na hd-u i uvek sam imao nesto pre njega da pogledam,al sad cemo da vidimo.

2.Opusteno skini gundam 00...on nije povezan,tjs sve je to isti univerzum,ali price i likovi su totalno drugaciji.Povezani su npr. Gundam Seed>Gundam Seed Destiny itd.

Ovo moze da se gleda bez ikakvog predznanja.Koliko znam taj Gundam je jedna od najvecih franchise u Japanu,cenim da ne moze da bude bash loshe.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...