Jump to content

Anime


Recommended Posts

Zar to nije iz dva dela The Last Name ? Moram da prokomentarisem da je tu cg prilicno niskobudzetni

iz nepoznatog mi razloga.

Monte Krista sam pogledao preko pola, recimo. Crtez mi je bio zanimljiv sta vise,

ali interesovanje za plot je pocelo lagano da se gubi i... jebiga...

Ayakashi nema losh art, samo je kao Gankutsuou, nesvakidashnji. I ako ga kao takvog sama prica ne podrzhi, ode sve u q.

Kristo je tu fejlovao kod mene. :)

the last name je valjda ime drugog dela Death note, a tek se pravi 'L-Change the world' i tu ce biti pricha bash o L-u pre Death Note-a valjda

meni je monte kristo ok, a generalna zamerka kod anime serija (onih od po vishe epizoda), mada obozavam anime inache, je to shto se na pochetku tj u prvih nekoliko epizoda uglavnom radnja vrlo sporo deshava i tipa tek od 6-7 ili kasnije krene neshto bitno da se deshava

oO

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tek se pravi 'L-Change the world' i tu ce biti pricha bash o L-u pre Death Note-a valjda

Bice sranje, dajem vugla.

Klasicna pohota za novcima.

to shto se na pochetku tj u prvih nekoliko epizoda uglavnom radnja vrlo sporo deshava i tipa tek od 6-7 ili kasnije krene neshto bitno da se deshava

Zavisi kako predstave taj 'uvod' od 6-7 komada.

Imas prvih 6-7 epizoda Gankutsuou-a, Witch Hunter Robin-a i sl

A imas prvih toliko epizoda Seirei no moribito-a, Black lagoon-a, Death Note-a, Berserka, GITS-a....

Tu je ta razlika u drzanju paznje.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Bice sranje, dajem vugla.

Klasicna pohota za novcima.

Zavisi kako predstave taj 'uvod' od 6-7 komada.

Imas prvih 6-7 epizoda Gankutsuou-a, Witch Hunter Robin-a i sl

A imas prvih toliko epizoda Seirei no moribito-a, Black lagoon-a, Death Note-a, Berserka, GITS-a....

Tu je ta razlika u drzanju paznje.

pa ne mora da znachi, pazi i u seriji je pomalo nacheta ta pricha o L-u i ostaloj deci iz tog doma koja je zagolicala publiku i postavljena su tu mnoga pitanja ko su to oni itd, kapiram da moze dobra pricha iz toga da izadje mada videcemo

wich hunter robin, seirei, gits nisam gledala a Black lagoon mi se nije dopao

oO

 

Link to comment
Share on other sites

pa ne mora da znachi, pazi i u seriji je pomalo nacheta ta pricha o L-u i ostaloj deci iz tog doma koja je zagolicala publiku

Pohota. [:D]

postavljena su tu mnoga pitanja ko su to oni itd

Cinjenica koja ce zasititi ochi zeljne profita.

Realno.

wich hunter robin

a.k.a. Mnogo buke ni oko cega. Preskociti.

seirei, gits nisam gledala

mada obozavam anime inache

O__o

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

GITS prva sezona obavezno shtivo :) cak i newb kao ja je odgledao :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

e pa dajte mi pa cu da gledam! :P

nemam net sada tako da shto nabavim od drugih to je to :((((((

jaaaj stao mi mozak gits - ghost in the shell naravno da sam gledala zaboga i seriju i filmove

Edited by Dz

oO

 

Link to comment
Share on other sites

1. Hellsing I (February 10, 2006)

2. Hellsing II (August 25, 2006)

3. Hellsing III (April 4, 2007)

4. Hellsing IV (February 22, 2008)

CEKAM CEKAM DA NEKO OKACI

Hellsing Ultimate OVA 4 is soon here for all you fans of the hellsing anime series your wait is almost over! On feburay 22, 2008 hellsing ova 4 will be out and we get to see our favorite vampire Alucard back in action were I think he will face off against the holy paladin Anderson.

Hellsing is defiantly one of those series I truly enjoyed the plot and music was great so its safe to say that when ova 4 comes out I will watch it and write a post about it right away.

I comment sa you tube-a, ne znam dal lik laze ali kaze da je gledao.

":i just saw it because it on veoh it kicks so much ass ^^ just wish it had seras's fight in it i wanna see how her arm will look in the anime^^ since i read the manga"

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

CEKAM CEKAM DA NEKO OKACI

I comment sa you tube-a, ne znam dal lik laze ali kaze da je gledao.

":i just saw it because it on veoh it kicks so much ass ^^ just wish it had seras's fight in it i wanna see how her arm will look in the anime^^ since i read the manga"

imash prva 3 na ovom sajtu inache je sajt extra samo je spor ako nisi premium user a 4 OVA tje mislim u japanu izatji 29 februara... peace

http://www.anime-eden.com/page/anime/hellsing/series.html

Edited by Rambe
Link to comment
Share on other sites

koje su po vama najbolje mange da nabavim da gledam :)

gledao sam berzerk, gungrave, hellsing, vampire huntere d, wicked city, record of lodos war, x tv i to je to :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@ Joe Kerr

Manga

Anime

;)

Sirok pojam. Reci sta te zanima pa da izposavetujemo. :)

@ Craft

Imas i prequel.

Appleseed

Mada po stripu toga ima koliko hoces, a s' obzirom ko ga je pisao iskasapljeno je kroz anime. :\

Nisam pogledao dvojku, javljam utiske kada zavrsim.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

znam sta su mange i sta su anime ali to mi dodje na isto.

pa rekao sam sta sam gledao, zanima me nesto slicno a dobro. tj hocu da znam koje su najbolje anima koje postoje :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Jel 'Politikin Zabavnik' i 'Ice age' isto? ;)

hocu da znam koje su najbolje anima koje postoje

Ma ne moz' to tako, "Najbolje anime."

Brate, kao i kod filmova - svaki ima svoje dobro i zlo.

Ali pored toga sto si gledao probaj sa:

Vision of Escaflowne 1-26

Trigun 1-26

Ergo proxy 1-23

Blak Lagoon 1-26

Toky godfathers dugometrazni

Jin Roh - The wolf brigade dugometrazni

Millennium actress dugometrazni

Eto, za sada toliko.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...