Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@Star

Death note i Gantz skini i pogledaj, kojim redom, bas me briga. :)

Bleach je malo diskutabilan. Prve dve sezone su odlicne, ostalo je blago proseravanje koje kod mene nekako prolazi, ali sve slabije. A ako ne volis dragon ball trip mozda i da ne gledas naruta?oO Bebop je neki sf qrac palac spaceship bountyhunter fazon. Ok je. Ima i film, da znas.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

@Starbak

Htedoh i ja da ti preporuchim neshto, zapravo vishe htedoh da ti ushtedim vreme odvracajuci te od gledanja Naruto-a i narochito FMA-a, a u korist GitS-a koji je pun cyber dobrote, ali onda videh ovo:

da ne lupam sad zanrove, navescu sta sam gledao i sta mi se dopalo, pa vi vidite

apple seed, FF - advent children, metropolis, sve od mijazakija (spirited away, howl's moving castle, princes mononoke)

i sad shvatam da ti, kao uarewhatuare i NoNikita, zapravo bre volish da se tovarish u rektum i da ce ti se stoga ona dva preporuchena teen-angst/emo/ghay naslova verovatno takodje neizmerno dopasti. Enjoy. :(

Al' dobro, ima nade, bar ti se svideo Metropolis... koga izvesni "otaku" sa ovog topic-a nije ni odgledao zato shto mu se nije dopao crtez. Nije dovoljno "brz", jel'te.

A taj isti zgoljavi gej, ne kapiram kako moze nekome da preporuchi Gantz, kada dobro zna da na njega nakon sedme-osme epizode vishe ne vredi troshiti ni minut...

btw Dragon Ball is teh r0xx0rz! Kame-hame talas na nevernike! [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Al' dobro, ima nade, bar ti se svideo Metropolis... koga izvesni "otaku" sa ovog topic-a nije ni odgledao zato shto mu se nije dopao crtez. Nije dovoljno "brz", jel'te.

A taj isti zgoljavi gej, ne kapiram kako moze nekome da preporuchi Gantz, kada dobro zna da na njega nakon sedme-osme epizode vishe ne vredi troshiti ni minut...

btw Dragon Ball is teh r0xx0rz! Kame-hame talas na nevernike! [:D]

Nalizi mi se ovog mog nezgoljavog penisa kofo brabonjaka ustajalih. Metropolis nisam pogledao jer uvek ima nesto pre njega, a i sam znas kad ti nesto stvori odbojnost tesko se na njega vratiti. Ali hocu jednom ne zvao se ja uarewhatuare. A i ne zovem se tako.

Brate gantz je dobar, bolji od FMA definiticno. I nakon 7-8 epizode je vise nego gledljiv, nije isti kao do pomenutih, ali je definitivno ok. To samo tebi moze da smeta, postao si gori od princeze na zrnu graska gljivo popishana. ^^

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

nesto gledam zato sto je dobro, nesto gledam da se zabavim. uostalom, previse ozbiljno shvatas celu pricu ;)

ANIME IS SERIOUS BUSSINESS! :)

Disregard everything, upravo slusham Dragonforce, tako da sam trenutno mnogo ekstreman i preteran u razmishljanu i delanju! [:D]

Elem:

pogledao prve dve epizode FMA. okruzenje i prica deluju obecavajuce, ali me preko svake mere iritiraju fore pravljene za retardiranu decu (onaj mali se naljuti kad mu kazu da je mali, pa kad krene da slaze neke face boze me sacuvaj, samo fali smeh iz konzerve). tako da ono, jedan manje. jbga, bas ima potencijala

death note je sledeci na listi

Death note ti je kobajagi "deep shit. srlsy mang, u need to watchz it". Njime se uglavnom odushevljavaju dvanaestogodishnja deca koja u zivotu nisu prochitala nishta od iole ozbiljnije literature i papani koji imaju IQ <80.

Srsly nao, kako si mogao da kazesh da je Advent Children dobar? :) To sam gledao kod drugara (uarewhatuare aka Rango feget), na njegov nagovor i mal' je falilo da se ispovracam kad se konachno zavrshio. Gledanje tog filma je intelektualni ekvivalent analnog silovanja od strane retardiranog stokilasha. Ozbiljno, znam Ranga fegeta josh iz vrtica, ishli smo i u osnovnu zajedno, ali ja mislim da ga nikada nisam u zivotu toliko mrzeo nego kao nakon shto me je zajebao da odgledamo to govno. Film je miks gejsthine, furry gejshtine, retardizma i super-koncentrovane angst gejshtine. Najveci japanski zlochin josh od Drugog svetskog rata. Sposoban da ubija nacije. Glupo mi je ako zvuchim arogantno i kapiram da postoje razlichiti ukusi, ali Advent Children jebote... what the hell is wrong with you people? :(

Brate gantz je dobar, bolji od FMA definiticno.

E, pa dobro ako je jedno gomno "definiticno" bolje od drugog, treba da ti verujemo, ipak se ti razumesh jer po dotichnima rovarish, shto figurativno - gledajuci gomile gomnjivih anima svakog dana, shto praktichno - dok jezikom istrazujesh chmarne dubine svog trenutnog izabranika.

I nakon 7-8 epizode je vise nego gledljiv, nije isti kao do pomenutih, ali je definitivno ok. To samo tebi moze da smeta, postao si gori od princeze na zrnu graska gljivo popishana. ^^

Ne, nego nisam jebeni imbecil koji bez presedana guta i gotivi sve shto je animirano, kao izvesni retard iz kraja koga znam...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

FMA pwns yo all.

Ako oces pravo govno gledaj Bakuretsu Tenshi.

A da bi jebeno razumeli Advent Children treba da predjete ili ti da dobro znate prichu iz FF7, omg. To je kao da gledash Matrix 2(koji je djubre), a da nisi gledao prvi.

Edited by NoNikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

E, pa dobro ako je jedno gomno "definiticno" bolje od drugog, treba da ti verujemo, ipak se ti razumesh jer po dotichnima rovarish, shto figurativno - gledajuci gomile gomnjivih anima svakog dana, shto praktichno - dok jezikom istrazujesh chmarne dubine svog trenutnog izabranika.

We have a jealous abandoned woman here, people! [:D]

Odakle ti taj Dregonfors, a? :)

Link to comment
Share on other sites

E, pa dobro ako je jedno gomno "definiticno" bolje od drugog, treba da ti verujemo, ipak se ti razumesh jer po dotichnima rovarish, shto figurativno - gledajuci gomile gomnjivih anima svakog dana, shto praktichno - dok jezikom istrazujesh chmarne dubine svog trenutnog izabranika.
Zaboshtju ti prst u oko sledeci put kad se budemo videli, jel znas to?

Sad idi i gledaj DBZ i bacaj hame-kame budalastine. Pozovi i Icu da ti glumi kimimara, ghayu 1an.

Death note ti je kobajagi "deep shit. srlsy mang, u need to watchz it". Njime se uglavnom odushevljavaju dvanaestogodishnja deca koja u zivotu nisu prochitala nishta od iole ozbiljnije literature i papani koji imaju IQ <80.

Kapiram te za sve, ali nisi li ti taj koji mi nonstop prica 'majmune, nisi ni pogledao a vec kenjas pun predrasuda'. O cemu ti pricas? Sta si procitao neki opasan review lika koji deli tvoje misljenje kad je crtani u pitanju, pa sebe stavljas u redove onih koji su gledali?

Upravo sam odgledao 23 epizode Death note-a i stvarno vredi pogledati, sad sledece sto cu uzeti je Inu Yasha pa cu vam javiti nasta lici :D

Hm.

Citao sam Death Note - mangu. Davno davno.

Jebeno je dobro. Ali posle xxx strana u jednom trenutku me je smorilo.

Zato sto je neki ocekivan vrhunac bio produzen. I na kraju je krenulo ponovo od neke manje vise nule.

U toku toka price. I jednostavno sam prestao da citam iz manjka interesa.

Ali je jebeno dobro.

Plasim se da pogledam serije.

Da ne urusim utisak ;>

Upravo sam pogledao poslednju (37.) epizodu Death Note-a... Prelepo, jebeno odlicna anima, pogledajte ako niste, zaista vredi.

Eh... Sad da se nadam da ce biti nesto novo i dobro sto je vredno gledanja.

death note... mnogo jaka anima! Ako ima neko da mi preporuci neshto istog zanra, bio bih mu zahvalan.

So...

nisam rekao da je dobar, rekao sam da mi se dopao/bio mi je zabavan

film ko film, gledao sam masu glupljih. animacija je odlicna, i ono over-the-top peglanje je super.

a to sa gejstinom, jebem li ga, nekog proganja, nekog ne

[roflmao][roflmao][roflmao] Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

We have a jealous abandoned woman here, people! [:D]

Odakle ti taj Dregonfors, a? :)

Skinuo sa intarweba. Ne rise da sam se dzabe cimao i da ima na nekom od onih diskova shto si mi ti rezao? :facepalm:

nisam rekao da je dobar, rekao sam da mi se dopao/bio mi je zabavan

film ko film, gledao sam masu glupljih. animacija je odlicna, i ono over-the-top peglanje je super.

a to sa gejstinom, jebem li ga, nekog proganja, nekog ne [:D]

Ne vredi sada da ublazavash, you are not one of the kewl kids anymore! :)

Zaboshtju ti prst u oko sledeci put kad se budemo videli, jel znas to?

To bi bila promena, imajuci u vidu da uglavnom pokushavash da zabadash ljudima penis u anus.

Sad idi i gledaj DBZ i bacaj hame-kame budalastine.

Da, naspram Chidori i Rasengan genijalnosti, jel' da?

Pozovi i Icu da ti glumi kimimara, ghayu 1an.

:))))))) Nemoj te interne, jedem upravo, zamalo da se izbljujem po tastaturi.

Kapiram te za sve, ali nisi li ti taj koji mi nonstop prica 'majmune, nisi ni pogledao a vec kenjas pun predrasuda'. O cemu ti pricas? Sta si procitao neki opasan review lika koji deli tvoje misljenje kad je crtani u pitanju, pa sebe stavljas u redove onih koji su gledali?

Pazi kad sam umoran od toga da po milioniti put naglashavam da su ti godine intenzivnog drogiranja pojele i ono malo mozga sa kojim si imao srece da se rodish, pa cu te samo podsetiti da sam gledao kod tebe 5-6 epizoda Death Note-a i to zato shto si ti jebeno insistirao i prichao jebene hvalospeve o njemu. To je bilo dok sam josh mislio da posedujesh trunku ukusa. I to shto sam video bilo mi je sasvim dovoljno... i previshe chak.

Da necu mozda ponovo da se zajebem i stracim sate i sate na ceo jebeni serijal samo na osnovu tvoje OMG ITS TEH HAXX preporuke kao onomad kad sam odgledao ceo jebeni Samurai Deeper Kyo u nadi da ce svakog trenutka, evo samo shto nije, postati bolji? "Rek'o Rango da valja, ne bi me zajeb'o, znamo se tolike godine..." Glodji penise.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

i ne 5-6. A pogledao si 3 komada zheno ravnogruda. :)

Kamo srece. A za onaj deo koji si quote-ovao sam sebe, mogu samo da ti odgovorim na isti nachin, poshto nisam u fazonu da preformulishem post tako da bude retard-friendly ne bi li tvoj usporeni mozak mogao da ga skapira:

Da necu mozda ponovo da se zajebem i stracim sate i sate na ceo jebeni serijal samo na osnovu tvoje OMG ITS TEH HAXX preporuke kao onomad kad sam odgledao ceo jebeni Samurai Deeper Kyo u nadi da ce svakog trenutka, evo samo shto nije, postati bolji? "Rek'o Rango da valja, ne bi me zajeb'o, znamo se tolike godine..." Glodji penise.

edit - I FEGET SI SHTO POMINJESH MOJU PEKTORALNU DEFICIJENCIJU, ZNASH DA SAM NA TO OSETLJIV

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

@ Nanoni

Ociju ti tvoj poluslepih od interneta, prestani sa tim hejtom ka crtacu koji nisi gledao.

Pored mene i ostatka ljudi sa ovog topica Death note cene i drugi, ruzmarine jedan posrani.

link1

link2

Ili su to sve raspadaci, narkomani, fegeti i ostalo

I ne, necu ti reci uzmi i pogledaj, zato sto posle ovog diskuta ces biti u fazonu:"Vidi, ima osmeh kao zhena. GHAYYY!" ili "Sta, on je kao mnogo pametan, popusi on svemocnom wulfgaru penis"...

Zivi ostatak svog zivota u neznanju gutachu skrotumskog sadrzaja.

^^

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

@ Nanoni

Ociju ti tvoj poluslepih od interneta, prestani sa tim hejtom ka crtacu koji nisi gledao.

Pored mene i ostatka ljudi sa ovog topica Death note cene i drugi, ruzmarine jedan posrani.

link1

link2

OH WOW 1670 LJUDI MU JE DALO MAKSIMALNU OCENU! E ONDA SI U PRAVU IZVINI BATKO SHTO SAM SUMLJAO U TEBE!

~2500 ljudi je 1997-me mislilo da je ovaj lik pravi izbor za predsednika Crne Gore. 2500 LJUDI NE MOZE DA GRESHI!

ili su to sve raspadaci, narkomani, fegeti i ostalo

Ima i takvih, ne sumljam. Ali verujem da su uglavnom svi iz onih kategorija koje sam vec pomenuo a koje su izgleda vec izvetrile iz tvoje glavice uprkos tome shto je upravo ta moja kategorizacija shutnula pesak u tvoju vaginu i zapravo bila iskra za ovu "diskusiju".

I ne, necu ti reci uzmi i pogledaj, zato sto posle ovog diskuta ces biti u fazonu:"Vidi, ima osmeh kao zhena. GHAYYY!" ili "Sta, on je kao mnogo pametan, popusi on svemocnom wulfgaru penis"...

Zivi ostatak svog zivota u neznanju gutachu skrotumskog sadrzaja.

^^

Zivi ostatak svog zivota gledajuci subpar ekranizacije infantilnih/banalnih japanskih stripova koji nisu podesni da chovek njima obrishe dupe, a kamoli da ih na nekom sajtu ocenjuje kao "masterpiece"... :facefuckingpalm:

Now, if you'll excuse me, I'm going upstairs to listen to my Britney Spears records. I bid you a fine evening, faggots.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Brate Miki, anime topic, jebo te Miranovic.

Da si mi stavio bilo koji crtani gde je odredjeni broj ljudi stavilo maximalnu ocenu gde realno ne treba da je bude, pa i da ti kazem nesto na to.

Upravo si rekao da je bilo koji film za koji si pogledao trailer od 2009 godine pa na dalje sranje/dobar/prosecan/dosadan. Ne mogu da cutim kad ti i dalje tvrdis za nesto sto nisi gledao da je djubre. Sta si ti, vidoviti Milan?

Now, if you'll excuse me, I'm going upstairs to listen to my Britney Spears records.
Keep the volume on max, bitch.
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

[roflmao][roflmao] zealoti ftw

meni se licno berserk ne svidja uopste suvise sporo , premalo akcije i suvise sporo + dodati konstantno japansko psiho kenjanje i smorio sam se posle 10-15 epizoda (al odgledao do kraja da ne bude posle kenjanja)

FMA mi se na drugu stranu golemo svideo, mada je kraj krsh nad krshevima i ne pada mi na pamet da krecem da citam mangu, kad do sad nisam

death note nisam gledao, al sam se ukljucivao cimeru na monitor from time to time i deluje mi suvise emo (ages 13-18)

i da unapred da se self-pwnujem... obozavam anime bas zbog tih klinackih fora sto stija spomenu, znaci kreveljenje face, tension-brakeri i sl.. retko koja gde nema toga mi se svidela

Link to comment
Share on other sites

[roflmao][roflmao] zealoti ftw

meni se licno berserk ne svidja uopste suvise sporo , premalo akcije i suvise sporo + dodati konstantno japansko psiho kenjanje i smorio sam se posle 10-15 epizoda (al odgledao do kraja da ne bude posle kenjanja)

FMA mi se na drugu stranu golemo svideo, mada je kraj krsh nad krshevima i ne pada mi na pamet da krecem da citam mangu, kad do sad nisam

death note nisam gledao, al sam se ukljucivao cimeru na monitor from time to time i deluje mi suvise emo (ages 13-18)

i da unapred da se self-pwnujem... obozavam anime bas zbog tih klinackih fora sto stija spomenu, znaci kreveljenje face, tension-brakeri i sl.. retko koja gde nema toga mi se svidela

<3

Meni je kraj bash do jaja, kao u ni jednom drugom anime-u, inace, odgledaj film, tu je konacan kraj.

nub

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Brate Miki, anime topic, jebo te Miranovic.

Brate Rango, anime mogu da budu i loshe, chak shtavishe - uglavnom i jesu.

Da si mi stavio bilo koji crtani gde je odredjeni broj ljudi stavilo maximalnu ocenu gde realno ne treba da je bude, pa i da ti kazem nesto na to.

Upravo si rekao da je bilo koji film za koji si pogledao trailer od 2009 godine pa na dalje sranje/dobar/prosecan/dosadan.

Upravo si ispao glup, po n-ti put. Poenta je bila u tome da pokazem da to shto je 1670 ljudi dalo nekom anime naslovu maksimalnu ocenu ne mozesh da koristish kao argument da on zaista i jeste dobar.

Ne mogu da cutim kad ti i dalje tvrdis za nesto sto nisi gledao da je djubre. Sta si ti, vidoviti Milan?

Bolje nego retardirani Rango. ololol i pawn u!

Pazi kad sam umoran od toga da po milioniti put naglashavam da su ti godine intenzivnog drogiranja pojele i ono malo mozga sa kojim si imao srece da se rodish, pa cu te samo podsetiti da sam gledao kod tebe 5-6 epizoda Death Note-a i to zato shto si ti jebeno insistirao i prichao jebene hvalospeve o njemu. To je bilo dok sam josh mislio da posedujesh trunku ukusa. I to shto sam video bilo mi je sasvim dovoljno... i previshe chak.

Da necu mozda ponovo da se zajebem i stracim sate i sate na ceo jebeni serijal samo na osnovu tvoje OMG ITS TEH HAXX preporuke kao onomad kad sam odgledao ceo jebeni Samurai Deeper Kyo u nadi da ce svakog trenutka, evo samo shto nije, postati bolji? "Rek'o Rango da valja, ne bi me zajeb'o, znamo se tolike godine..." Glodji penis

Keep the volume on max, bitch.

Will do, faggot.

btw, evo ti ga ortak, trazi da te doda na shitspace-u ---> http://www.youtube.com/watch?v=mv_DQsSzFK0

edit:

Pokloni se i pocni.

Jel' ti dechko tako stavlja do znanja da je zeljan?

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Upravo si ispao glup, po n-ti put. Poenta je bila u tome da pokazem da to shto je 1670 ljudi dalo nekom anime naslovu maksimalnu ocenu ne mozesh da koristish kao argument da on zaista i jeste dobar.

Cenim tvoj trud ali nemoj mi porediti crnca sa shvedjaninom. Miranovic...O__o prs'o si.

Bolje nego retardirani Rango. ololol i pawn u!

Bolje retardirani rango nego vidoviti Milan

ololol i pawn u even better, ghay!

Keep the volume on max, bitch.

Will do, faggot.

And sing in ur pillow while dreamcatching.

rofl za klip.xD

Oces dushu da ispustim?

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

zapravo naruto je toliko pun fillera da necu ni da krecem da gledam [:D]

bleach bi mogao da skinem neku random epizodu da vidim koji je fazon

sad cu bas da prebrljam sta sam gledao u zadnje vreme , pa mi reci pod kom to kategorijom spada [:D]

chobits - krsh (ortak me ubedjivao da je extra mecha -.- )

vamp princess - Junkie approved ©

armitrage - Junkie approved ©

macrosse sve zive, al to ne racunam u tipican anime iz nekog razloga [:D]

helsing - Junkie approved ©

perfect blue - joj gore oranje po mozgu nisam imao skoro, valja pogledati , ali skroz uvrnuto

black lagoon - Junkie approved ©

samurai champloo - Junkie approved ©

trigun - Junkie approved ©

rahxephon - bah nije locikavo na trenutke , ali kraj je suvise uvrnut za mene

bakuretsu tenshi - Junkie approved © (nikitzore die , big boobed chicks with guns is always ftw)

curently u procesu nalazenja nove lozane uz koju bi mogao dan-dva da pustim mozak na ispasu i tovarim se junk-food-om uz komp

Link to comment
Share on other sites

vamp princess - Junkie approved © rofljebenimao

armitrage - Junkie approved © sf,kao.Imas 3 dela toga. Cyber punk

macrosse sve zive, al to ne racunam u tipican anime iz nekog razloga icon_smile_big.gif nisam gledao

helsing - Junkie approved © Rango approved ultimate©

perfect blue - joj gore oranje po mozgu nisam imao skoro, valja pogledati , ali skroz uvrnuto pa klasican slice of life. I vise cenim to ne Miyu.

black lagoon - Junkie approved © i bet you do

samurai champloo - Junkie approved © keva.Pomalo emo, ali keva.

trigun - Junkie approved © no coment ofc.

rahxephon - bah nije locikavo na trenutke , ali kraj je suvise uvrnut za mene Nisam gledao

bakuretsu tenshi - Junkie approved © (nikitzore die , big boobed chicks with guns is always ftw) nisam gledao

curently u procesu nalazenja nove lozane uz koju bi mogao dan-dva da pustim mozak na ispasu i tovarim se junk-food-om uz komp--->Death note? [:D]

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

death note nisam gledao, al sam se ukljucivao cimeru na monitor from time to time i deluje mi suvise emo (ages 13-18)

curently u procesu nalazenja nove lozane uz koju bi mogao dan-dva da pustim mozak na ispasu i tovarim se junk-food-om uz komp--->Death note? [:D]

[xx(]

btw kako je moguce da nisi gledao macros? robotech jbt!!!

ocekujem hejt od wulfija uz neku sugestiju pride [:p]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...