Jump to content

Anime


Recommended Posts

Odgledao Seirei no Moribito.

Another one in hall of fame! :)

Ko voli japansku istoriju, epiku, fantaziju bolji naslov za njega nema za sada. Definitivno se izdvaja iz anime klisea koje svakodnevno gledam/trpim.

9.5/10

@ Kolach

Tvoje revolvirano stanje kasni kao menstruacija trudnoj ribi. :)

Toliko epizoda si poogledao i nisi predpostavio da ce se desiti nesto poput poslednje duple epizode...

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ljudi jel neko ovde gledao Yu Yu Hakusho i shta misli o anime-u dal vredi gledanja??? na ANN je dobro ocenjen ali nisam siguran dal tje meni odg kao obozhavaocu borilachkih veshtin ili magija ili sklopu toga tipa Bleach, Final fantasy, DBZ... peace

p.s. i ako imate neki predlog za ovakve anime samo kazhite!!!

Link to comment
Share on other sites

@ Corey

Nadam se da to ne pitas zato sto pod anime smatras yu gi oh retardizam. :)

Postoje filmovi (drama, fantazija, ratni, istorijski, ljubavni, borilacki, akcioni, komedije...)

serije (drama, fantazija, ratne, istorijske, ljubavne, borilacke, akcione, komedije...)

anime (drama, fantazija, ratna, istorijska, ljubavna, borilacka, akciona, komedija...)

Gledas ono sto ti prija covece. A i voodoo je bio u pravu. [:D]

Uz'i pogledaj neki pa vidi. Samo ako se za to odlucis pitaj za preporuku da se ne bi latio neceg poput digimona.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Meh,zasto anime valja...zato sto to rade ljudi koji su dobili nuklearku i nisu bas normalni. :P

Imas sve sto ti treba...sex,nasilje,dramu,fantaziju,akciju,komediju,bolest,imbecilnost,post apocalypse.

Postavlja se samo pitanje dal volis "crtane"("" zbog toga sto ih neko ne smatra crtanima) filmove,takav crtez i animaciju.

Naravno gomila ljudi ima predrasude od samo starta jer su videli "najgore" od anime-a na TV.

Sto se tice preporuke,znas koji zanr volis pa pronadji neki naslov na netu.

Mrzi me dalje...

On Yuu Yuu Hakusho topic:Ok je,standardna shounen akcija solidna prica,turniri,power up etc etc.

Moze da se odgleda.

Mada je meni i dalje Hunter X Hunter najbolji od takvih serija.Naravno u tu grupu ne ubacujem Hokuto no Ken haha.

Inace zavrshen Dennou Coil.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Brate najzanimljivi deo priche je sam DOWNLOAD istih [:D]

Shalu na stranu, ako volis bolestan humor, prvo overi Bobobo-bo-bobobo seriju, samo par epizoda, pa ako ti se svidi...

Ako volis mecha tri (dzinovski rojboti u kojima sedi neki baja i vozi ih) onda overi Macross Zero npr. to je serija od 5 epzoda...

Ako volish Cyberpunk, onda lemaj Ghost In The Shell seriju ili film

Ako volish tripovanje na jedinstvo coveka i prirode onda overi Princes Mononoke...

A evo i jos par preporuka koje su vrh dela: Steamboy, Howls moving castle, Paprika, Ninja Scroll, Vampir Hunter D - Bloodlust...

Toliko od mene...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

sad se dokopao par anime and teh utisci su :

Tengen Toppa Gurren Lagann - jebeni pwnage , humora tu i tamo , akcija , drama , omgbig roboti... sve sto je potrebno za odlicno waste-ovanje vremena na anime!!!! jedino je kraj malo shit ali neam veze sve preporuke za isti !

Claymore - Pokupio je dosta pohvala , da budem realan nije nesto specijalno , grupa misterioznih riba se seta po svetu i ubijaju neke demone... blood , gore , big swordz i sve ovo o5.... ql stvar

Trinity Blood - Vrlo dobar anime , jeste da je malo pricha lame ali nema veze , short - Vatican (iliti ljudi) vs Ostatka sveta (Vampira) , nasilje na sve strane , prepucavanja ,bitka za prevlast... sve u svemu preporuka !!!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Posto si rekao "sad" racunam da si uspeo i da odgledas sve 3 anime pre nego sto si bacio red a? Mislim reci za Claymore da nije specijalan tj. da je Run-of-the-mill anime jebe kevu. Ko da sad dodje lik i kaze:

Ghost in the Shell - Pokupio dosta pohvala, da budem realan nije nista specijalno, misteriozna riba trci po gradu i lovi neke likove ... veliki roboti, nevidljivost, pucanje na sve strane i sve ovo o5 ... ql stvar

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Realno Corey, ako nisi gledao anime u zivotu sem tv izdanja mislim da ce se i ostatak foruma koji bleji u ovom topicu sloziti da treba da overis berserka prvo. Nakon toga ti i nece biti potrebna preporuka ako se navuces na ekranizovani strip, sam ces traziti novi fix. :)

Slazem se i sa fatboyem Miyazaki je definitivno preporuka, bilo koji naslov. Ali mozes da pocnes od Mononoke hime.

@ Katsu

Samo da su stariji malo... Ne gledaju mi se balavci hakeri iz nekog razloga.

So i'll skip this one like sheep skips a shitty flower. ;)

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Izvini Seth , jos uvek sam pod uticajem ostalih anime koje sam odgledao :(

Da odgledao sam sva tri za redom i poprilicno se loshe osecam :S

Crtez je za svaku pohvalu , radnja je takodje dobra , samo sto najveci usitak mi je ostavio TTGL , pa sam ova 2 stavio malo "below" realne ocene :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

TTGL je eksperiment u izdrkavanju. Ta izdavačka kuća je bila iza Gunbustera i Diebustera, i hteli sa da naprave animu koja će po prenadrkanosti premašiti ove dve za 2 glave. Ne znam, mislim da su možda malkice ipak preterali.

Iako je već rečeno sto puta, da ponovim za svaki slučaj. Svako ko voli Gibsona i CP uopšte mora da pogleda Ghost in the Shell (pri tome mislim na ceo komplet). Odlična animacija, crtež koji nema one karikirane elemente drugih anime stilova, u osnovi dobra SF CP priča...

Link to comment
Share on other sites

Momci, mala digresija, ako smem.

And then this poped out...

Downoad link.

Po pisanom komadu iz pedesetih.

Ima 6 OVA epizoda koje se, kako kazu nastavljaju na film od pre par godina.

Mozda i vredi necemu.

Secam se da je film bio xtra, malo pretrpan ali sam mu se odusevio.

Ti si idiot.

Ok, nastavite.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Jao da...

Ja sam zaboravio da i ti postojis ovde. :|

Sta mi zracis trooperze, film koji je bila tada aktuelan.SF akcija. Lepa zanimacija za oci. Ok, preterao sam sa xtra. Nisam rekao da sam gledao film 100 puta...Ma sta se ja tebi pravdam fegtu 1.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

haha wulfgar strikes again.

Cisto da vas podsetim Eclipse izbacuje DVD Claymore,evo vec 14 epiz.

Anyway,gledam trenutno Kenichi...solidna shounen akcija.Kenichi-ja maltretiraju odlucuje da nauci borilacke vestine i upada u dojo gde su ludaci i pocinje sa treniranjem i tako... :P

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Ma Wulfgar je gej koji da ovo nije napisao legao bi u krevet sa ogromnim teretom na pameti, ubrzo poceo da se znoji od nervoze, ustao, upalio komp i ipak postovao.Nako toga ko god da prodje pored njegovog kreveta video bi ga kako sanja sa blagim osmehom na licu. Bez toga ne bi bio on.^^

No, budalastinu na stranu...Darker than black nije los, animacija je primetno drugacija. Nadam se da ce se desiti nesto zanimljivo kad ode u Gate.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Khm,ovako pazljivo sam procitao citav topic i niko nije ostavio sajt sa FULL download sekcijom dragon ball z filmova :( Pronasao sam par sajtova al imaju samo par filmova a sad ce raspust meni se bas gleda.

Znam da ste gotovo svi naruto fanovi,al ipak je ovo anime topic pa ako mozete molim vas da pomognete.

Link to comment
Share on other sites

edit - nvm

edit2 - U stvari, kad bolje razmislim, ajmo opet edit, zashto bih se ja ustruchavao:

Khm,ovako pazljivo sam procitao citav topic i niko nije ostavio sajt sa FULL download sekcijom dragon ball z filmova :( Pronasao sam par sajtova al imaju samo par filmova a sad ce raspust meni se bas gleda.

Znam da ste gotovo svi naruto fanovi,al ipak je ovo anime topic pa ako mozete molim vas da pomognete.

Torrent, motherfucker. Have you heard about it?

Trebalo mi je manje od 30 sekundi da nadjem jedan sa svim filmovima.

I ne, necu ti ostaviti jebeni link, lenji papku.

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...