Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

gledala sam!

btw odgledah Aoi Bungaku - 12 epizoda, ima oko 4-5 odvojenih pricha, koje su sve radjene po knjigama poznatih japanskih autora i odlichne su preporukaaa

trenutno gledam i Casshern sins i juche sam odgledala 14 epizoda - dovoljno da skontate da sam se primila

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Bio sam juče do Mamuta, i na spratu u delu sa stripovima vidim Berserk mangu. Odem do kase pitam koliko košta, 1200 dinara. :C

Nadam se da je neka greška, jer 1200 je stvarno mnogo para... Inače obmotana je folijom pa nisam mogao da pogledam sadržaj, i nemaju od prvog broja nego random izdanja.

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

Od 800-1350 su stripovi nemoj nista da te cudi.Naravno ima i skupljih,ali tankobon-i su tih cena.Mislim da su jeftiniji samo Negima i Blade of the immortal posto su hrvatska izdanja.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

odgledala nodame cantabile - pa onako anime za bleju, neki su mi nahvalili ochekivala sam bolji anime, a i nahvalili muziku, jeste da je serija puna klasichne muzike al po meni ne 'the pesama' ono nisam se smorila al nisam ni odushevila, kul ako nemate nishta drugo pri ruci tj ko ja u ovom sluchaju sve ostalo sam tek chekala da mi se skine

i tako... nego, shta da skidam??

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni je Nodame Cantabile bio jako fin naslov kada sam ga gledao pre godinu - dve, ne sećam se više.

Od mene ima solidnih 8/10.

I mene interesuje nešto za skidanje, gleda mi se neka interesantna "slice of life" anima... Any suggestions?

Link to comment
Share on other sites

Uvek cu da spomenem Haibane Renmei !!

Pored toga Hachimitsu to Clover,Kimi ga Nozomu Eien,NHK,Genshiken, Higashi no Eden,Planetes,Aria.

Imas i one "muzicke" Beck,Nana,Full Moon o Sagashite itd.

I naravno onih high school serijala ima boga oca Clannad,Kanon,Chobits,Kareshi Kanojo no Jijou,Lovely Complex itd.

Ove su mi prve pale pamet,neke od ovih nisam imao zivaca da gledam,a neke su dobre.

Recite sta vas tacno zanima pa cu da bacim par naslova.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

NHK i Genshiken su mi bili vrh, dok mi Hachimitsu to clover nije ostavio neki mega utisak.

Haibane no renmei nikada nisam završio, to bih mogao da skinem.

Overiću i par ostalih koje si napomenuo, samo da pročitam o čemu se tu radi :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...