Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

da ne verujete al tek sam sad nabavila ceo Neon Genesis Evangelion i gledam i svidja mi se

Evo meni je jos samo End of Evangelion ostao da pogledam, odgledao sam sve epizode za par dana.

Uzeo sam da ga pogledam da vidim zbog cega ga svi hvale, iskreno ocekivao sam neku tralala pricu i da su u prvom planu

borbe velikih robota... Drago mi je sto nisam bio u pravu, ovo je remek delo :)

Link to comment
Share on other sites

Imas remasterizovanu verziju prvih 12ep Neogena upakovanih u prva dva od ukupno cetri filma,zovu se Evangelion 1.0 i 2.0.

Prica je potpuno ista samo je odradjena kompletna remasterizacija kako tona tako i slike, prijatno iznenadjenje od strane autora serijala.

infidel

Link to comment
Share on other sites

Imas remasterizovanu verziju prvih 12ep Neogena upakovanih u prva dva od ukupno cetri filma,zovu se Evangelion 1.0 i 2.0.

Prica je potpuno ista samo je odradjena kompletna remasterizacija kako tona tako i slike, prijatno iznenadjenje od strane autora serijala.

E hvala puno na obavestenju, ima i to da skinem.

Nego video sam neku 1.11 verziju prvog filma, po cemu se to razlikuje od 1.0 ?

Edit: Nasao sam, 1.11 je 2 minuta duza od 1.0 verzije...

Edited by Al Bundy
Link to comment
Share on other sites

@Al Bundy

yep, samo shto ne mogu da nadjem torent za End of Evangelion, imam kuci al do jaja shit snimak koji sam bacila

ima neko link?

gledam Natsume Juujinchou (il kako se vec pishe) tj. Natsume knjiga prijatelja

odlichan anime, ima 2 serijala po 13 epizoda

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Dajte neki strip da se cita. :/

Zaokruzio sam berserka

nakon pegle sa "bajom" Kusharn-a u luci, tik pred odlazak na ostrvo vilenjaka

, tako da cu cekati, cenim godinu dana da nastavim.

Samo cu reci svaka im cast. Ovaj strip mora da se ima, "opipljiva" verzija.

Dajte nesto na taj zonfa, ili Gantz ili Man Hole (svideo mi se). Slice of life, komedije, drame zaobidjite.

Znaci strip iskljucivo, sry za skretanje s' teme.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

20th century boys kao obavezno stivo. Nemoj da te prevari sto su na cover-u deca.Strip je od Naoki Urasawe(Monster,Pluto,Master Keaton)

Jebem li ga ima dosta toga sto bi mogao da procitas.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Tebi sam se nadao :)

Pluto mi se cinio kao zanimljivim.

Znaci to, 20th CB, i walking dead.

Ima da se cita neko vreme. \o

gledala sam 20th cb film prvi deo :D

opet mi treba link za skidanje ako neko ima za ovaj novi First Squad

oO

 

Link to comment
Share on other sites

A u mangiiiii se desava trenutno, upravo se Sasuke tabao sa........... I Narutu je neko izjavio da....

Auuuu :> mango moja mango ;)

First Squad mi je na 95% kakvo je ovo istripovano ostvarenje. Bukvalno mi je bilo dosadno i skinuo sam prvu, tj poslednju stvar na toipku, koju sam video.

Jel gledao neko DBZ remake? Dokle su stigli? Ocu da se ubacim kada krene akcija vs Freeezah, i SS1. Aaa jedva cekam Gogita i Vegito akcije :))

Link to comment
Share on other sites

HVALA TI STO NISI SPOILOVAO !!1

reci da si se shalio [8D]

pa ceo jebeni serijal taj sasuke drka na osvetu nad svojim bratom, kakav ebeni spoiler... btw, ta epizoda TEK TREBA da izadje breee! [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je spoiler. Ne gledaju svi epizode na isti nacin, ja sam pre neki dan nastavio da gledam od stote epizode i gledacu do 12x kad vidim da su se povezane epizode zavrsile i opet necu gledati nekih godinu dana. Nemam zivaca da gledam jednu epizodu nedeljno :p

Najvise mrzim kad znam sta ce se desiti pre nego sto gledam, jer onda u opste nije zanimljivo gledati, zbog tih spoilera necitam naruto forume, a sad sam ovde slucajno prosao jer sam trazio glupu 122. epizodu i nisam mogao nigde da nadjem .rmvb pola sata dok nisam dosao ovde. Glupom realitylapsu uvek fali neka epizoda, i naleteo sam na 1000 spoiler slika dok sam trazio tu epizodu.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Jebote skontao sam da ima 85 topika odje;

Kontam da bi neko mogao da odradi neki intro-to-anime-to-see-stuff listu; legendarne stvari kao npr Evangelion, Akira, Berserk, Cowboy Bebop, Rouroni, Ninja's Scroll, GITS, etc etc etc etc

Tako da uvek ima nesto da se gleda. A da kada neko odgleda sve to moze da se ide u trazenje novih kvalitetnih animeeaaaa;

Link to comment
Share on other sites

@Bantu-Previshe ima naslova da bi se napravila must see lista.Takodje svako ima razlicit ukus+sto ljudi nisu odledali dosta serija.

Bolje da pitas za zanr pa da ti navedemo par naslova.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...