Jump to content

EXIT fest


Recommended Posts

kao i dosad EXIT TEAM je sklopio ugovore sa nekim od najpoznatijih muzicara sadasnjice...

ove godine neki od prisutni ce biti:

------------------------------------------------------------------------------------------------

Apocalyptica

industriji koja proizvodi konzervirane bendove i zatim zatvara poklopac, Apokaliptika je oduvek uspevala da odrzi raspon svojih krila; ne samo kao internacionalni market lider, vec kao bend koji je efikasno kreirao svoje sopstveno trziste

Don

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moglo je i bolje to da bude,shto se tiche grupa,ali ok.iz godine u godinu je sve bolje,a bice odlichno kad udjemo u eu za nekih 15 dina;)dj-eve ne komentarishem jer me ne interesuju.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Znachi lista je uzhas... Samo elektronski i metal artisti... uzhas... A bash sam teo da se odvalim na ovom exitu...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

3500dindzi za 4 dana vrhunskog uzivanja...i opet je nekima puno...Norman Cook,jipiijaeee...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

to sto ti oces mozes mozes svaki dan na mtv-u da gledas i da susaj ^_- [}:)]

kili, ne lupetaj..

slazhem se sa tabom skroz, tako da cu verovatno da propustim ovaj exit, i da uchim tad u julu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

to sto ti oces mozes mozes svaki dan na mtv-u da gledas i da susaj ^_- [}:)]

Gde je poenta?

Gledanje na MTV nije live zar ne?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...