Jump to content

Ночной Доз&#1086


Recommended Posts

Nope, knjige su: Nochnoy Dozor, Dnevnoy Dozor i Sumerchniy Dozor.

Film je snimljen po prvoj knjizi - Nochnoy Dozor, medjutim ne po celoj knjizi. Zato sada snimaju Nochnoy Dozor 2...

Autor knjige je Сергей Лукьяненко iliti Sergej Lukjanenko.

okej, hvala. aj mi samo reci josh kako se zove tachno film o kome ivan pricha? jer ja se ubih da preko imdba nadjem ali nishta.

baj d vej, shta znachi rech "sumerchniy", chisto me zanima..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam ja dvojku na divxu ako tebi treba [:D]

interesuje me jer mi je recheno da se pricha nadovezuje pa gledam da li da skidam i odgledam prvo keca..

kec je mnogo bolji, ali ne znam kako ces ga gledati bez prevoda? eventualno sad da ti donesem kad budem ishao na nekom dvdiju ako ima:)

btw. ako nisi znao, glavni glumac a.k.a. brat je poginuo na skijanju :/

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam odgledao film na DVD-u, DVD rip, dakle odlicna kopija.

Da sam film gledao sam mozda bih ga ubrzo zaboravio kao jedno lose ostvarenje. Ovako, bilo nas je sve ukupno petoro i s obzirom da je dvoje zaspalo, jedan (moj burazer) je cutao kao i ja i gledao film, a ovaj peti je s vremena na vreme bacao hejt, moram i ja da kazem da je film ako ne uzasno los, a ono bar los. Jednostavno vam padne napamet: Ko je ovom coveku dao pare da snimi film? Rezija je losa, nezanimljiva, neoriginalna i prevazidjena. Gluma ne dolazi do izrazaja, a scenario je kako to obicno biva, ubedljivo najgori. Toliko je los da ja nemam reci. Nikakva identifikacija sa likovima ne postoji, dijalozi su u najmanju ruku smesni, radnja je glupa do imbecilnosti. Razocaran sam najvise zbog toga sto film traje skoro dva sata.

Zivi bili!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ako mislish na Bodrova, on je poginuo u Severnoj Osetiji za vreme snimanja filma. Cela ekipa koja je snimala film je nestala pod rekom blata...

Sa1Nte, jel ti to dolazish u Moskvu skoro?

Idem u Kijev, bio sam proshle godine i u Moskvi, sad neshto sumnjam da cu imati para za zajebanciju :)

Link to comment
Share on other sites

Idem u Kijev, bio sam proshle godine i u Moskvi, sad neshto sumnjam da cu imati para za zajebanciju :)

Jebiga... Ako mozesh svrati :)

gledao sam skoro neku seriju na HRT 2 zove se brigada, onako prve epizode su bile solidne

Muzika iz serije Brigada je bash jaka - podseca me malo na nashe Otpisane ali u modernoj varijanti!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

jeste, imam i brigadu full serije na kasetLama ;) uglavnom dobro sam opremljen ruskim/ukrajinskim serijama i filmovima jer moji brinu da ne zapostavim ruski jezik pa shalju u velikim kolichinama ;))

zerbah: da smo se znali proshle i pretproshle videli bi se:) bio sam oba puta.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se na moru skontao sa nekom ukrajinkom i u fazonu je da nema drusxtva, na moje pitane kako kad je sve puno rusa, ona mi je rekla da se ne razumeju basx najbolje, cxak je neki rus istripovao da je crnogorka koja zna po malo ruski? Nisam imao pojma do tada? Pa sam je pitao kako je funkcionisao SSSR s` obzirom na razne jezike sxta ja znam gruzijski, litvanski, letonski...odgovor je bio samo udesx u radnju pokazxesx kesx i svi te razumeju :))))) btw. deda mi je bio rus pa josx kozak i moglo bi da se kazxe da sam u najmanju ruku rusofil sxto pokazuje ime moga sina Alexei Fedor :))))))

Majka Rusija [:D][:D][:D]

fml

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se na moru skontao sa nekom ukrajinkom i u fazonu je da nema drusxtva, na moje pitane kako kad je sve puno rusa, ona mi je rekla da se ne razumeju basx najbolje, cxak je neki rus istripovao da je crnogorka koja zna po malo ruski? Nisam imao pojma do tada? Pa sam je pitao kako je funkcionisao SSSR s` obzirom na razne jezike sxta ja znam gruzijski, litvanski, letonski...odgovor je bio samo udesx u radnju pokazxesx kesx i svi te razumeju :))))) btw. deda mi je bio rus pa josx kozak i moglo bi da se kazxe da sam u najmanju ruku rusofil sxto pokazuje ime moga sina Alexei Fedor :))))))

Majka Rusija [:D]  [:D]  [:D]

nekom majka nekom maceha

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam odgledao film na DVD-u, DVD rip, dakle odlicna kopija.

Da sam film gledao sam mozda bih ga ubrzo zaboravio kao jedno lose ostvarenje. Ovako, bilo nas je sve ukupno petoro i s obzirom da je dvoje zaspalo, jedan (moj burazer) je cutao kao i ja i gledao film, a ovaj peti je s vremena na vreme bacao hejt, moram i ja da kazem da je film ako ne uzasno los, a ono bar los. Jednostavno vam padne napamet: Ko je ovom coveku dao pare da snimi film? Rezija je losa, nezanimljiva, neoriginalna i prevazidjena. Gluma ne dolazi do izrazaja, a scenario je kako to obicno biva, ubedljivo najgori. Toliko je los da ja nemam reci. Nikakva identifikacija sa likovima ne postoji, dijalozi su u najmanju ruku smesni, radnja je glupa do imbecilnosti. Razocaran sam najvise zbog toga sto film traje skoro dva sata.

Zivi bili!

Svaka čast, ubo si ko prstom u pekmez. I ja sam zaspao pred kraj filma, smara film, jako. U početku je ekstra urađeno, ono

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...