Jump to content

ZENE!!! :)


Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E i samo neshto - devojke sram vas bilo ko Vam je TL :) misim pokrite se ushima i axaxaxaxaxaxa Po0kla - pajser me mrachi! [:D]

Pajserchic mali CAR!

E da i gloriji zelim da kazem da u Parizu imaju pice od mene :p (pice je pice kao coca cola ili pice kao neke cs Ruskinje polako sve cemo se dogovoriT!

ali da nas vishe ne pushtaju prvu nja nja nja nja

Link to comment
Share on other sites

Ajde ljudi nemojte da stedite na recima njima to mnogo znaci! [^] Napravice haos u Parizu, videcete kako ce biti spremne pa sami prosudite :). Nego da li mislite da Ivanica treba da im bude teamleader ??? Iskreno brzo shvata neke stvari koje joj pricam i ako ovako nastavi mozda postane neki moj zenski naslednik ili tako nesto ali ima puno da radi. Fali joj malo samopouzdanja pa sam mislio da vi tu mozete da pomognete?

I ostale devojke (Nikita,Lidija,Sanja,Zoe) se STVARNO trude i napreduju,one to ne vide ali ja vidim ali ima malo vremena tako da nemam vremena da ih hvalim vec samo da ih smaram i guram napred tek sada prelazimo na prave stvari pa sta nam bog da!!!

Ipak one tek pocinju i treba im svaka vrsta podrske!

Takodje bih hteo da zahvalim ekipi Glorije koja je pristala da vezba sa nama i pomazu nam, HVALA BRACO! Srecno Glorijanci nadam se da cete ici sa devojkama u Pariz!Zivi bili(Dejane sta bi u derbiju ! :))

..::clan Guild::..

ako nisi s'nama lezi dole !

pred1 cleaner & teamleader

www.clan-g.com

Link to comment
Share on other sites

Ok ste definitivno(ocenjujem igru :)), igrao sam sa vama par puta (Agd serv - ffa) i par puta ste mi maznule komp ili me digle zbog rezervacije :] , u svakom slucaju samo budite aktivne i igrajte cs i vremenom cete steci iskustvo jer ipak (po 100 put) niko se naucen nije rodio :)

Srecno i pre svega lepo se provedite i zabavite u Parizu jer ipak je to samo igra :)

E sad malo off topic i kritika:

Shta vishe spamujete (cast izuzetcima) sa glupim komentarima tipa "gg, hf,...itd" , samo bespotrebno budzite postove, ajde sad zenska ekipa pa i ajde , ali da li bi bilo isto kad bi ja napisao topic tipa "Moj klan PRC - Protiv ruznih kanterasha" ili tako neshto bzvz, niko ne bih ni pogledao topic, ali poshto su zene u pitanju pola ovih ljudi ih ni ne zna, (ni ja) tako da samo pishu postove ili za +1 na post brojachu ili samo radi toga da i njihovo ime bude u reply-ovima, ili jednostavno zato shto misle da ce ih neko od devojaka zgotiviti i .... da ne pishem dalje.

P.S. Shta je ovo sad kad god subotom ili nedeljom udjem u KBG svaki drugi komp po devojka koja ili pici Dotu ili cs !? I zenska populacija je pocela da upropashtava* zivot...ehh.

Link to comment
Share on other sites

Au al ste se raspisali... :) Sva sam se nesto raznezila i moram da vam kazem da vas mnogo volim! :) Znate vi koji ste.. :) [:I] Ja za razliku od mojih drugarica necu nesto mnogo da duzim, samo da kazem super ste, divne ste, izvinite za sve prosle i buduce svadje :) i AJDE BRE DA PREDJEMO IGRICU NA HARD!!! :) Ili bar medium... ;) Gorane, tebi samo jedno veliko H V A L A i nemoj da odustanes od nas.. :)

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

Evo pozdrava i podrske i od mene...

Naravno, neki od vas me znaju, neki ne, a devojke su me upoznale na prvom zajednickom treningu kada ste vas 4 bile u opticaju da igrate za ekipu...

Moram da naglasim da mi je jako zao jer niste ispale fer u celokupnoj prichi i niste ispostovale Brankicu koja je bila idejni tvorac cele priche i koja se posteno iscimala da vas okupi, ohrabri i pruzi ono sto nijedna devojka, a ni muskarac u Srbiji nije bio u stanju do tada, a to je vera i pokusaj da vas devojke podigne na nivo muskih igracha CS-a, jer je nazalost dugo stojala ona cuvena "CS je muska igra, a zenama je mesto u kuhinji"....

Iskreno, drago mi je sto je njena ideja ozivela na nasoj sceni, iako ona nije vise deo priche... Nazalost, zao mi je sto niste malo vishe razmisljale u trenucima kada je ona pokusala da se izbori za status koji vi i zasluzujete, obzirom da ste jedina zenska ekipa u SCG i obzirom da je Brankica, koja je inache i clanica MENSE, sigurno imala sjajne ideje koje je mogla sprovesti u realnost za dobrobit same ekipe.

Nazalost, bio sam prisutan kada joj je saopsteno da nije vise pozeljna u ekipi, a razlog je bio sto se borila za sve vas i sto je trazila od G3 organizacije da joj plate prevoz putem sponzora, jer devojka zivi u Sremskoj Mitrovici. Zao mi je sto je ispaljena na takav bezosecajan nachin na koji je ispaljena, iako je samo par sati pre vasheg poziva, svojim trudom i zalaganjem sama sebi obezbedila sponzora koji bi joj placao put i koji bi celoj ekipi, na mesecnom nivou obezbedio kesh u visini od 250 eura. Ipak, morate priznati da mnoge muske ekipe sanjaju o ovakoj cifri, zar ne ?

Sve u svemu, izvinjavam se ako sam smorio... I josh jednom cu naglasiti da mi je jako drago sto su se devojke u Srbiji napokon probudile, a nadam se da cemo u bliskoj buducnosti imati 2-3, pa i vishe zenskih ekipa koje ce ucestvovati u ovoj, nama mnogima, veoma bitnoj sporednoj stvari u zivotu, ako nista drugo, bar da nam ulepsaju igraonice i igranje u njima...

I na kraju... Zapamtite da ste vi JEDINA ZENSKA ekipa u SCG i da ste samim tim u prednosti nad svim ostalim ekipama...

Good Luck i nadam se da cete pozvati Brankicu i mene da vam budemo gosti na nekim predstojecim turnirima, jer cemo biti pocastvovani da vam budemo podrska i obecavamo vatreno navijanje :)

GL and HF

Link to comment
Share on other sites

sasvim slucajno sam upucen u tu prichu:P...devojke mizerni vezbaju 4puta(hm mozda i 5 puta) nedeljno po 2-3 sata +plus uveche posle treninga igraju cs zajedno...ne znam da li bi brankici bilo ok(fizicki i finanski) da dolazi u bg tako cesto i da zivi tim tempom(znam da meni ne bi pa makar igrao za ne znam koga )....to je kolima sat vremena,autobusom sat ipo...u jednom pravcu...ispravi me ako greshim....nemoj pogresno da me razumes i meni je krivo za brankicu(iako devojku licno i ne poznajem) jel znam da je ona pocela tu prichu i mnogo se zalozila,ali trpeli bi kao ekipa ako se ne bi pojavljivla na trenizima i mechevima...a veruj mi to bi vremenom pochelo da se dogadja...dogadja se i kad ti je igraonica na 30 min pa ti nekad mrsko da odes...uostalom nije moje ni da pricham zasto i kako...aj poz

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da mi je jako drago sto se neko od vas oglasio i ovde na forumu.

Prvo bih zelela u ime cele zenske ekipe da ti se zahvalim na najlesim zeljama i podrsci, a potom bih eto izlozeila odredjene cinjenice, da ljudima bude jasnije stvaranje i samo postojanje ove zenske ekipe.

Naime, kada je prvi put pokrenuta prica oko zenske ekipe, mene je kontaktirala jedna od devojaka sa pitanjem da li zelim da igram u timu. S obzirom na moje neznanja same igre nisam videla neku svrhu mog prisustva.Tada ih je bilo samo dve.

Ubrzo, ista devojka me je kontaktirala sa pitanjem da li zelim da im budem menadzer, posto je ona uspela da nadje jos 3 devojke koje bi se prikljucile.

Istog dana, cetvrtak 19.03., ako me secanje dobro sluzi, okupile smo se kod jedne od devojaka sa namerom da se upoznamo i napravimo plan, kako to vec ide po redu.

Vidis, ni jedna od njih tada nije znala za petu, sem devojke koja ih je sve okupila. Tako da uz svo duzno postovanje, tvoja konstatacija da ih je Brankica okupila, hrabrila, tesko da ce biti kao potpuno istiina, slozicesh se zar ne?

Istina je da je bila idejni tvorac, ali postoji put koji treba da se predje da bi se ta ideja relalizovala na pravi nacin.

Kad smo vec kod puta, moram da naglasim, da ona nije od celokupne G3 orgnizacije trazila da se pokriju putni torskovi, vec od mene kao njihovog menadzera. U startu je postojao taj problem, jer nisu svih pet u Beogradu ali na to nismo gledali kao na nesto neresivo, vec samo kao na poteskocu u redovnijem vezbanju.

Mislim da nije u redu da na tako, moram reci, podmukao nacin, dovodis u pitanje delovanje G3 organizacije, koja se sve vreme, trudi da te devojke dobiju svu mogucu podrsku i da ih kako si vec rekao ne sacekuju iz kuhinje, vec da ih posmatraju kao ravnopravne igrace, koliko god to bilo moguce.

Nacin na koji je Brankici saopsteno da ne igra u timu, uradjeno je upravo na onaj nacin kako se ona postavila prema njima. Da je bilo drugacije, verujem da bi to saznanje doslo do nje na isti nacin. S obzirom da ovde pricam o (tada) 4 vrlo zrele osobe, koje su sposobne da same donesu odluku i shvata sta je dobro za tim a sta ne, sumnjam da se to moze nazvati ispalom.

Da je ispaljena zbog ne nalazenja para za put takodje mogu reci da nije tacno. Ne zelim ovde da pominjem cifre koje su bile u pitanju i mogu reci zahtev koji je meni bio upucen za ispunjavanje. Malo je preterano moras se sloziti.

Takodje, moram napomenuti cinjenicu, pronalazenja sponzora za ekipu.

Naime, malo kome od vama je poznata situacija odnosno problematika pronalazenja novca za tako neko "igranje" bez obzira na atraktivnost koje devojke poseduju i cinjenicu da su jedina zenska ekipa.

Ne pricam ovde o troskovima Sremska Mitrovica- Beograd, nego o celokupnom aranzmanu na ESWCu, koji im obezbedjuje Forum u saradnji sa G3 organizacijom.

Da li ti je ikada palo na pamet koliko je truda potrebno da se tako neka ideja sprovede u delo? Sumnjam, jer verovatno ne bi bio takvog misljenja.

Nisam pripadnik MENSE, kao ni jedna od nas, pa smo eto uspele da pronadjemo nacin da tu ideju pretocimo u delo i moram napomenuti vrlo uspesno.

Za to je potrebno vreme, rad, trud, volja, strpljenje, a povrh svega medjusobna podrska i podsticaj. Tim cini 5 a ne jedna.

Iskreno se nadam da ce na nasim prostorima zaziveti zenska CS scena i da ce sve imati podrsku kao njih pet.

Naravno, vi ste uvek dobrodosli na svim turnirma, sto za navijanje, sto za davanje prijateljskih kritika [:)] Niko se nije naucen rodio.

U ime QueentuS team-a

Neda Stojkovic

Link to comment
Share on other sites

Iako sam ja imala razgovor sa njom preko PM, moram opet nesto da kazem, posto joj ocigledno nije odgovarao moj odgovor, iako stvari ne mogu da se promene, pa ne mogu. Ne mozes pricati o krivici i ispali, ako neko fizicki ne moze da se ukomponuje u ekipu. Mislim, ako ces tako, mi smo mogli od nje da trazimo da se preseli u Beograd jer nama tako odgovara, pa ako ona ne moze, da bude da je ona nas ispalila... Da smo neka zemlja poput Svedske i Finske, pa da imamo svi do jaja kompove i internet, pa da svako vece vezbamo od kuce dok ujedno kuvamo i rucak ( [:D] ) mozda bi prica mogla da bude drugacija, ali nije. Ja ne znam, mozda mi sto smo glupi i nemamo diplome o pameti nismo mogli da smislimo efikasno resenje, ali ja ne vidim nacin na koji bi ona mogla da bude ovde svaki put kada smo organizovali vezbanje. Mi sada, igramo nekada i po 5-6 sati dnevno, i to ne odjednom, vec popodne i uvece, i recimo ove nedelje se nalazimo svakog dana. NIJE poenta u parama (mislim, jeste kad ih nema, ali te cifre koje ti pominjes da bismo kao imali), i objasni mi cemu "tolike" pare, kad ne bismo mogli da funkcionisemo kao ekipa i ne bismo stigli da se spremimo? Super, imacemo 250 eura, ali zato necemo imati nista drugo. Mozda ja pogresno gledam na stvari, ali meni je draze sto nemamo tih 250 eura, a imamo sve ostalo. I jos jedna stvar.. glupo je pricati o "tvorcu ideje", jer ja zenski klan pokusavam da napravim godinama, par puta mi je slabo i uspevalo, ali brzo i propadalo, i niko nije izmislio toplu vodu, kada je sada pokrenuo ponovo pitanje zenske ekipe. Verovatno je za uspeh bas ovog puta zasluzan motiv za odlazak u Francusku, ali NIJE jedini razlog zasto klan postoji, i mi planiramo i zelimo da ostanemo zajedno i posle toga, i da se takmicimo i sledecih godina, i sta, hoces da mi kazes da bi Brankica od sad pa na dalje, godinama, svakodnevno, putovala do Bg-a i nazad, 3-6 puta nedeljno, ostajala nekad i do 3 ujutru, pa dolazila sutradan opet, i tako milion puta, i da bi pritom postojao neko ko bi u nedogled davao iznova pare za njen put, a da ne pita ZASTO??? Reci mi, ako realno razmislis, ZASTO bismo se svi cimali toliko? Zasto ona, ako je vec toliko pametna, zeli da se cima toliko, kad nije logicno? Da bi otisla u Francusku? Pa ajde evo osnovacemo neki fond, prikupicemo pare, pa nek' ide, ali u bilo kom drugom slucaju, ne razumem zasto......! Toliko od mene, poz.. E i da... ako sam OPET rekla nesto sto ju je uvredilo, OPET se izvinjavam, ali mislim da sam u pravu.

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

ccccc...... Ovakve odgovore sam i ocekivao. Zao mi je sto se iznose mnogobrojne neistine u vashim postovima, ali ok, to neka ide vama na dushu, jer istinu znate i same i nema potrebe vise da polemishemo oko toga.

Kao sto vidite, u ovom postu nemam nameru da vas preterano ispravljam, da tvrdim drugacije i slicno, jer ukoliko ste vi ubedjene da su stvari onakve kakve ste vi navele u vasim postovima, onda ok, neka bude tako... Naravno, nikoga nisam prozivao, niti sam imao nameru da to ucinim, ali kao sto mogu primetiti, oni koji su se osetili prozvano iskoristili su priliku da me na ovaj nachin "izbombarduju" pretpostavkama i informacijama koje su na ovaj ili onaj nacin "iskrivljene", naravno u vasu korist. Ali to je OK, jer ne bih nista ni postovao da nisam ocekivao odgovor i odbranu "optuzenih" ili onih koji su se doziveli tako.

Zao mi je ukoliko sam G3 organizaciju u bilo kom delu svog komentara i iznetog misljenja dotakao na negativan nachin, iako smatram da do toga nije doslo, jer smatram da G3 cini dobro ukomponovana ekipa ljudi koji sa moje strane zasluzuju samo pohvalne reci za ono sto cine na nashim prostorima po pitanju organizacije. Btw, pored Nede, sa kojom se Brankica dogovarala oko te "ogromne" cifre za putni trosak, ja sam razgovarao i sa Markom i dobio skoro pa pozitivan odgovor po pitanju placanja putnog troska, bla, bla, bla, cemu sve ovo.....

Nazalost, vidim da se ovde vode polemike oko toga da li bi Brankica mogla, ili ne da dolazi u BG, da li bi joj bilo tesko da podnese put i slicno... hmmm... Mislim da niste u poziciji da dajete odgovor na takva pitanja i mislim da odgovor necemo ni dobiti ukoliko sama Brankica ne odluci da nam svima da odgovor na ta pitanja ovde na forumu, jer se, ja smatram, to tiche nje licno, zar ne?

Moram na kraju da naglasim da je predhodni post bio moje licno misljenje, a ne "nashe", kao sto je Sanja nazalost shvatila.

da... josh nesto.... Nije bitna Francuska, nije bitno cak ni ko igra u ekipi, bitno je postovanje i saznanje da se CS ne igra samo u BG-u vec i u ostalim gradovima Srbije i da jos uvek postoje ljudi van "velikog grada" koji hoce da se izbore za svoje mesto u celoj prichi.

PozZz i josh jednom GO, GO, GO GIRLS !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...