Jump to content

ZENE!!! :)


Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

April 6th, 2005 - The Counter-Strike Women Masters tournament, which will take place at the Electronic Sports World Cup 2005, July 6-10, in Paris, France, will feature 24 female teams with $30,000 of prize money.

The qualifications will take place in countries where it has been possible and/or justified to organize qualifying tournaments. These tournaments will provide qualification slots for the countries according to the following list:

* Belgium (1 slot)

* Bulgaria (1 slot)

* China (1 slot)

* France (2 slots)

* Germany (1 slot)

* Greece (1 slot)

* Italy (1 slot)

* Portugal (1 slot)

* Russia (2 slots)

* Serbia & Montenegro (1 slot)

* Spain (1 slot)

* Sweden, Norway, Finland (2 slots)

* United States (1 slot - To Be Confirmed)

Teams that have no qualifications in their country will be able to fill in a candidate application form from Wednesday 13th April to Tuesday 10th May 2005. The organizing committee will then analyze each candidate form and proceed to the selection of the 8 teams according to their recent performances, their past achievements and their country

Link to comment
Share on other sites

Posto me mrzi da pisem gomilu postova, ja tju wako... :)

Prvo, hvala svima, najstedivni. :) Bila sam malo skepticna dok sam pisala prvi post kakvi ce biti odgovori, ali odusevili ste me! :) Svesne smo toga da nismo neka fenomenalna ekipa i da imamo vrlo malo vremena da se dobro uigramo, ali vredno vezbamo, i dacemo sve od sebe, pa ako i nista ne uradimo, znacemo da smo se bar potrudile, ali zato mozemo ozbiljnije da se pripremimo za sledecu godinu... :) ako se ne bude igrao Source... :)

Drugo, da li nam nedostaje neko da bismo bili bolji ili ne, uopste nije bitno, jer se ekipa nece menjati, i ostajemo takve kakve jesmo, pa sta bude! :)

Cek i da poredjam neke odgovore... :)

< fp > sale: na vezbanje dolazimo ponedeljkom sredom petkom, i po neki mech mozda subotom. :)

zEki: jbga, jednom i zene da imaju prednost negde u odnosu na muskarce! :) a i nismo mi krive sto zene kod nas i ne igraju toliko.. sto ne dovodite svoje devojke da vezbaju, propagirajte CS god zena, sta da vam radim.. :)

domiNus: jeste, trebalo je da igra Brankica sa nama, ali nismo mogli da se dogovorimo kako treba, bilo je veliko cimanje za nas, a i nasli smo dosta bolju igracicu, tj. uspeli smo da iskopamo Ivanicu iz naftalina, tako da, jbga..

sunshine heat: heehe Sanshajn :)))) sto se mene tice, mozes sa nama :) i ja bih Zmaja da vodim.. :) a cenim da bi i devojcica svog dechaka .. :)) samo da nadjemo sponzora za sve vas, i nema problema :D

ma21o: vezbamo sa lokalnim momcima, ko se u principu zatekne u igraonici. :) nismo igrale jos uvek nista ozbiljno, tako da nikog nismo ni dobile.. :) mislim, u kaunteru.. :)

A sto se tice toga da li cemo biti prve ili zadnje, jbga.. :) Ja bih mnogo volela da uradimo nesto, ali znam da su ostale ekipe dosta duze u svemu tome, da duze igraju zajedno, da imaju vise iskustva, itd. Pa opet, mozda nas nesto i usere! :D Ne znam kolike su bas sanse da udjemo u top5 ali nadam se da necemo biti poslednje. :D

No, toliko od mene... :D

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

@sanjarka: mozete da igrate protiv moje ekipe. Sabicemo vas. I nosicemo perike pa ce izgledati da su vas ribe(muskarace) dobile. A sto se tice propagiranja ja sam moju vec poceo da lozim i isli smo 2 puta na CS. Ona kaze prsla sam idem sa tobom na CS.

V

Link to comment
Share on other sites

@sanjarka: mozete da igrate protiv moje ekipe. Sabicemo vas. I nosicemo perike pa ce izgledati da su vas ribe(muskarace) dobile. A sto se tice propagiranja ja sam moju vec poceo da lozim i isli smo 2 puta na CS. Ona kaze prsla sam idem sa tobom na CS.

Znaci, mnogo ste jaki. Super. Blago vama. Ako vam treba nas da dobijete da biste dokazali koliko ste macho, nema problema, samo reci..

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

Danas je ženska ekipa čije je puno ime Queentus*Forum*G3 dobila veliko pojačanje u vidu trenera i to ni manje ni više nego glavom i bradom, mozgom i bicepsom PREDAAATORAAA.

Od danas Goran po mnogima naš najbolji TL svih vremena je preuzeo trenersku palicu sve u cilju što boljeg spremanja ženske ekipe ne samo za finale ESWC-a u Parizu nego i za sva iskušenja koja ih čekaju i posle toga.

Stay tuned....

vuksigna.gif
Link to comment
Share on other sites

Inace devojke vezbaju barem duplo vise nego bilo koja nasa muska ekipa tako da motiv da igraju samo da bi otisle otpada...sigurno je jedan od motiva...ali one se i bas trude da se sto vise spreme...

istina !!

dobre su ,drzim im palceve :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Dosao je (Predator:) i mudro sedeo iza nas, posmatrajuci nas kako brljavimo. :) Od sledeceg treninga videcemo sta ce biti, i kad se ovde vec proculo da smo dobili sestog clana porodice :), moram da podelim sa vama svoje odusevljenje zbog njegovog prisustva! :D Nadam se samo da ga necemo smoriti.. :)))

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

Jel hocete mozda u subotu ili u nedelju OPISHTENI mec sa nama?Mene zanima kako vi igrate,a vi mozete da vidite otprilike gde ste!Samo da napomenem da necu da dokazujem nishta protiv vas(shto si rekli zEkI).Pa ako hocete posalji mi PersonalMessage ili evo broja 064/217-49-79,samo opushteno :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

E pa ovako, devojke u ovom trenutnku imaju mnogo mana (ne mislim na fizicke :),ali deluju mi pametno i mislim da ce brzo da napreduju. Kao prvo moraju da prekinu da vriste ako ista zbog mene :) . Uzecu u obzir da su losije igrale zbog galame i zbog toga sto sam im ja sedeo nad glavom. Imaju dobrog teamleadera sto je VELIKA prednost,cak i taktike im nisu lose ali ih lose sprovode. Samo da kazem da ja od ovoga bas bas nista nemam niti trazim ili ocekujem i stvarno imam volju da im pomognem koliko mogu ili koliko je to moguce :).

Braco muzjaci nemojte da se ljutite na mene ako postanu bolje od svih vas :)

..::clan Guild::..

ako nisi s'nama lezi dole !

pred1 cleaner & teamleader

www.clan-g.com

Link to comment
Share on other sites

E pa ovako, devojke u ovom trenutnku imaju mnogo mana (ne mislim na fizicke :),ali deluju mi pametno i mislim da ce brzo da napreduju. Kao prvo moraju da prekinu da vriste ako ista zbog mene :) . Uzecu u obzir da su losije igrale zbog galame i zbog toga sto sam im ja sedeo nad glavom. Imaju dobrog teamleadera sto je VELIKA prednost,cak i taktike im nisu lose ali ih lose sprovode. Samo da kazem da ja od ovoga bas bas nista nemam niti trazim ili ocekujem i stvarno imam volju da im pomognem koliko mogu ili koliko je to moguce :).

Braco muzjaci nemojte da se ljutite na mene ako postanu bolje od svih vas :)

samo napred Gogo, sve najbolje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E pa ovako, devojke u ovom trenutnku imaju mnogo mana (ne mislim na fizicke :),ali deluju mi pametno i mislim da ce brzo da napreduju. Kao prvo moraju da prekinu da vriste ako ista zbog mene :) . Uzecu u obzir da su losije igrale zbog galame i zbog toga sto sam im ja sedeo nad glavom. Imaju dobrog teamleadera sto je VELIKA prednost,cak i taktike im nisu lose ali ih lose sprovode.

E ja sad ne znam da li si ti nas nahvalio ovako zato sto zasluzujemo, ili zato sto znas da cu ja da procitam, pa ne smes nista da kazes ;), ali slazem se za timlidera, mislim da bi to i njoj trebalo da kazes. ;) Elem, to za vristanje, ne znam da li mozemo da ti obecamo..... :D Mislim... MNOGO trazis! :D Ipak smo mi zene! :) Ali evo, ja svecano obecavam da cu se ja potruditi, za ostale ne znam. :)

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...