Jump to content

ZENE!!! :)


Recommended Posts

Alo, ljudi.... dajte povucite neke veze na forumu, pa mi dodelite titulu "NAJHEJTER", ili neka mi Shakal i Shunjalo odstampaju neku diplomu na slicnu temu [:D] [:D] [:D]

Ko god je pratio ovu temnu od MOG prvog posta, shvatice da sam samo izrazio svoje misljenje i pritom postavio par pitanja... Nadam se da to nije zabranjeno [:D]

Da li sam zadovoljan odgovorima ili nisam, to je, slozicete se, moja licna stvar...

Uglavnom, sve sto me je interesovalo vezano za zensku ekipu, sam dobio u vidu predhodnih postova, tako da ja u ovom trenutku stavljam zarez na ovu temu...

btw, zahvaljujem se...

- onima koji su se prikljucili temi koju sam zapoceo... hvala na odgovorima

- onima koji su trebali, ali nisu iz ko zna kog razloga, ili su se uplashili da napisu par recenica, ono.... sta da kazem, neka dugo stoje pred ogledalom i neka razmisljaju.... ko zna....

- a posebno se zahvaljujem likovima koji ne citaju postove do kraja, a osete se potrebnima da nas "prosvetle" [:D] [:D] [:D]

PozZz od NAJHEJTERA sa RuR-stranica [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alo, ljudi.... dajte povucite neke veze na forumu, pa mi dodelite titulu "NAJHEJTER", ili neka mi Shakal i Shunjalo odstampaju neku diplomu na slicnu temu [:D] [:D] [:D]

Ko god je pratio ovu temnu od MOG prvog posta, shvatice da sam samo izrazio svoje misljenje i pritom postavio par pitanja... Nadam se da to nije zabranjeno [:D]

Da li sam zadovoljan odgovorima ili nisam, to je, slozicete se, moja licna stvar...

Uglavnom, sve sto me je interesovalo vezano za zensku ekipu, sam dobio u vidu predhodnih postova, tako da ja u ovom trenutku stavljam zarez na ovu temu...

btw, zahvaljujem se...

- onima koji su se prikljucili temi koju sam zapoceo... hvala na odgovorima

- onima koji su trebali, ali nisu iz ko zna kog razloga, ili su se uplashili da napisu par recenica, ono.... sta da kazem, neka dugo stoje pred ogledalom i neka razmisljaju.... ko zna....

- a posebno se zahvaljujem likovima koji ne citaju postove do kraja, a osete se potrebnima da nas "prosvetle" [:D] [:D] [:D]

PozZz od NAJHEJTERA sa RuR-stranica [:D]

i tebi hvala! [;)]

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje....

Mizerni u jednom postu kazhe: " Vidim da odgovore i komentare ne dobijam od ljudi koji su trebali da ih iznesu.....", a u jednom od sledecih postova kazhe: " btw, zahvaljujem se...onima koji su trebali, ali nisu iz ko zna kog razloga, ili su se uplashili da napisu par recenica...".

Mene zanima: ko su ti ljudi od kojih nikako da dobijesh odgovore koje trazish? Meni se chini da si odgovore dobio upravo od onih koji su upuceni u celu prichu, ali otkud znam.....mozhda nisam ovo sve dobro shvatila, pa opet pitam: ko su ljudi od kojih ochekujesh odgovore?

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje....

Mizerni u jednom postu kazhe: " Vidim da odgovore i komentare ne dobijam od ljudi koji su trebali da ih iznesu.....", a u jednom od sledecih postova kazhe: " btw, zahvaljujem se...onima koji su trebali, ali nisu iz ko zna kog razloga, ili su se uplashili da napisu par recenica...".

Mene zanima: ko su ti ljudi od kojih nikako da dobijesh odgovore koje trazish? Meni se chini da si odgovore dobio upravo od onih koji su upuceni u celu prichu, ali otkud znam.....mozhda nisam ovo sve dobro shvatila, pa opet pitam: ko su ljudi od kojih ochekujesh odgovore?

ups.... uspeo sam i tebe da probudim :D

Sorry, ali necu ti odgovoriti na pitanja, jer nema svrhe, bar ne ovde na forumu...

Pricacemo na G3 eventu, jer planiram da vas posetim u svojstvu novinara, pa evo ovom prilikom pozivam i tebe i devojke i sve one kojima se ne dopada sto imam svoje licno misljenje i stavove po pitanju nekih bitnih stvari, da gostuju kod Brankice i mene u emisiji, a potrudicu se i da odradim neki intervju na samom eventu, pa valjda sam ja neki PRO :D

btw, o ovakvim stvarima se ne raspravlja na forumu, tako da iskrene odgovore nisam ni ocekivao, zato sam i odustao...

PozZz

Link to comment
Share on other sites

Mizerni & Brankice,

Evo jednog pozdrava od mene!

Ovako kada je Brankica doshla u BG na 1. trening, mi smo se vetj (mislim na nas 4) dovoljno upoznale.Elem, zivimo blizu, znamo se, imamo vremena i prilike da vezbamo nevezano za zvanichne treninge, tako da je Brankica vetj tu u odnosu na nas bila u nekom zaostatku.

2-a stvar je u tome shto je zauzela imperativni stav i maltene se postavila za tl zashta ja stvarno ne znam odakle joj pokrice no nema veze *to je mozda zbog mense LOL

3-e devojka je imala neke novchane zahteve koje mi nismo mogli da potkrepimo tako da...moze se retji da je sama sebe izbacila iz tima.

Da je bila mudra..trebala je znati da treba prihvatiti stavove vetjine..jbga tako funkcionishe grupa ...demokratija ljudi\!!!

btw. kakav svirep nachin izbacivanja??? Pa ja sam je zvala i lepo joj rekla kako stvari stoje...

Mizerni mislim da si vishe odmogao Brankici u startu nego joj pomogao!!!

Inache na Brankicino mesti je doshla Ivanica koja nam je danas tl, za koju svaka od nas moze da potpishe da je u najmanju ruku kvalitetniji igrach od Brankice...

AnywaY HVALA NA POSTOVIMA DRAGO MI JE SHTO PRATITE NASH RAD...STVARNO SE TRUDIMO :p

PS. Devojkeee gogogogo SIGURNO se netjemo izbrukati...a svi svi svi mogu samo da nam zavide na sloznosti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...