Jump to content

ZENE!!! :)


Recommended Posts

Iako je poslata PM, napisacu ovde jos jednom javno izvinjenje Brankici za bilo sta sto sam napisala a sto je nju povredilo. Izvini, nije mi bila namera.

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oce na kraju zmaj i srdjan ici s vama u pariz ?

ako idu oni idem i ja bre !!!

jbg isprsicu se za toliko...ocisticu godinu u junu pa ce valjda moji da se smeksaju za toliko:P

mm....crkinje....mmmm...prelom lobanje kad ona ovo vidi... :P

LOOOOOL :)))))))))))))))))))

Elem, za Srdjana ne znam, ali Zmaj nece ici. Zeza se bre covek! :))) Ako ni iz jednog drugog razloga, a ono zato sto nema para ni u najavi za tako nesto. :) Al' mnogo si mi sladak, tebi se stvarno ide...! :)) Sto se mene tice, spakovacemo te u kofer, meni nije frka. :) Bilo bi super da svi mozete sa nama, al ipak je to svega 5-6 dana, prezivecemo jedni bez drugih nekako za to vreme. :D Valjda. :))

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

LOOOOOL :)))))))))))))))))))

Elem, za Srdjana ne znam, ali Zmaj nece ici. Zeza se bre covek! :))) Ako ni iz jednog drugog razloga, a ono zato sto nema para ni u najavi za tako nesto. :) Al' mnogo si mi sladak, tebi se stvarno ide...! :)) Sto se mene tice, spakovacemo te u kofer, meni nije frka. :) Bilo bi super da svi mozete sa nama, al ipak je to svega 5-6 dana, prezivecemo jedni bez drugih nekako za to vreme. :D Valjda. :))

ribo bre ! :D

hocu ja da idem :)

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

Jason: da odvalih se od budzenja postova, imam citavih 9, sada vec 10 ;) postova od 10398275032957209537 postova ikad postovanih ovde! :)

Predator: Veliki ti je bre domaci za dva dana! Gori si od moje nastavnice fizike iz osnovne! :) Mislim, mozda ce mi pasti na pamet nesto pametno za jednu, ali za svih pet...? Tesko.. :)

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

Juce smo radili kupovinu oruzija,hodanje-kretanje i fleshovanje polovicno. Dobile su i domaci zadatak koji ce nadam se da urade! :)

"hodanje-kretanje" - ga ga gu gu [:o)]

pricash ko da radish u obdanishtu [;)][8D][:I]

Link to comment
Share on other sites

Znaci, mnogo ste jaki. Super. Blago vama. Ako vam treba nas da dobijete da biste dokazali koliko ste macho, nema problema, samo reci..

Ti si malo paglu a? Ironija devojko, ironija, zajebancija. Pa si stvarno mislila da ocu da igram cs mech protiv vas. Doh. Nemam pametnija posla. Necete vi daleko dogurati vidim ja. Dz vam Predi.

@predi: orga cu neki fudbal pa te zovem.

V

Link to comment
Share on other sites

Ti si malo paglu a? Ironija devojko, ironija, zajebancija. Pa si stvarno mislila da ocu da igram cs mech protiv vas. Doh. Nemam pametnija posla. Necete vi daleko dogurati vidim ja. Dz vam Predi.

@predi: orga cu neki fudbal pa te zovem.

Pesimizam dechko, pesimizam:) Necu reci shovinizam. Nije teshko biti fin, probaj :)

Dokle ce one dogurati je iskljuchivo njihova stvar i nema potrebe da mrachish u prazno.

Relax and share the fun [:X]

Evo svrati do Foruma, casticu te kafom pa malo da procaskamo o lepoti fudbala :)

Link to comment
Share on other sites

Pesimizam dechko, pesimizam:) Necu reci shovinizam. Nije teshko biti fin, probaj :)

Dokle ce one dogurati je iskljuchivo njihova stvar i nema potrebe da mrachish u prazno.

Relax and share the fun [:X]

Evo svrati do Foruma, casticu te kafom pa malo da procaskamo o lepoti fudbala :)

Vidi ovo sad. OMG. ALo bre ja se zajebavam. Ne znate vi mene.

ok

Devojke gl hf bla bla bla jao bla bla bla. Jer sad ok.

V

Link to comment
Share on other sites

Vidi ovo sad. OMG. ALo bre ja se zajebavam. Ne znate vi mene.

ok

Devojke gl hf bla bla bla jao bla bla bla. Jer sad ok.

Gledam ! Kako da znamo da se zajebvash ako te ne znamo :) Ljudi greshe, pa i zhene.

Evo ja ti se izvinjvam u ime svih zheMskih :) jeR to ok?

Hvala na najlepshim zheljama, poziv i dalje stoji [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...