Jump to content

Slike forumasa


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je bilo pre nego sto sam dobio unapredjenje.....mada mi pomalo nedostaje putovanje kroz Srbiju.....

/edit evo joshte slika.......noc vestica 2004 (ala kopam sve starije i starije :)))

Nesvrstani drugari Djamburu iz Zambezija, kostim je moj lichni dizajn :)))))

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
maskenbal.jpg

maskenbal2.jpg

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

Lalebrale, sova ti je mega

aha, bash sam joj trazhio da ispozira pre nego sto se zaputimo na takmicenje za dvojika hari poter harija :)

Iju iju, sta to cujem, laki se propio, pa uspeh sa njim da provedem godinu dana u zemlji piva i da ga ni jednom ne vidim kamoli pripitog.

Uveta, pa zar je moguce da zaista nisi uspeo da provalis taj iskusni hejt/prozivku lansiranu od strane iskusnih hejtera kruka i josh vise igza? ;) Mada mora im se priznati, dobro su zakuvali :}

Link to comment
Share on other sites

Uveta, pa zar je moguce da zaista nisi uspeo da provalis taj iskusni hejt/prozivku lansiranu od strane iskusnih hejtera kruka i josh vise igza? ;) Mada mora im se priznati, dobro su zakuvali :}

Sta ja znam sta se izdesavalo za ovih 6 meseci.... Jos odkako videh onaj topic o svetlecim svinjama, rekoh sebi "Uroshe, na ovom svetu i neverovatno je postalo moguce".

Kruko, igz, skidam kapu, kako ste samo iskusno isprozivali rukovodstvo [:D]

Link to comment
Share on other sites

A htedoh da te pitam, jesu tebi svi mishitji lica ukocheni, ili uvek izgledash isto na slikama iz nekih dubljih razloga?

Hotju retji, daj neki osmeh, pa ovo pa ono...  [:D]

aaaa... hmmm... pa ima i takvih

al volim da se mrstim

Ho ho ho, poč'o čovek da se brije, svaka čast, svaka čast... [:D]

nije, samo je takav ugao i sunce i sve... nema brije

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

peace tacka jpg

vredan tacka jpg

shajt, dupli post

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...