Jump to content

Ode papa


Recommended Posts

E iz ovoga se cisto vidi da danasnjim medijima nije bitno sta prenose nego da to

prvi prenesu.Jutros u Blicu na naslovnoj strani pise da je umro,onda cujem na B92

da je jos ziv ali u kriticnom stanju.

Kakva manipulacija ljudima.Bilo je to u nekad davno.Imamo mi sad jednog mnogo

goreg manipulanta koji je daleko opasniji.Crkava ima mnogo pa ko sta voli ko u sta veruje nek izvoli.A medija je sve vise i svaki se trudi da sto pre ugura neku svoju verziju.I da se prica kako je on najbrzi.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate slazem se... zna se ko je kriv za zajebanciju na ovim prostorima koja se desila pre 15 dina...

jeste, jeste, svi su krivi osim NAS.. бшшшшшшшшшшшшшшш!

Link to comment
Share on other sites

E ljudi jeste skontali sto je papa umro za prvi april... U jbt, sto su konfuzni, nisu valjda napravili salu :D

Haha dobra fora. Zamisli sad, organizuju izjavu na TV povodom papine smrti, kad izadje papa i kaze "Aprililili, al smo vas napushili..." [:D]

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

sutra ce garant da kaze APRIlililililii papa je umro jos prosle godine....LOL

Do jaja brate...... [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pogledajte na onom budjavom b92.net citavu proceduru oko pape i novog pape i sahrane i ostalih baljezgarija... Koliko su oni postali jadni je za enciklopediju "Kako postati jadan za neko kratko vreme pod sa relativno malo $$$" Ako se neko i nasmejao ovome, nije bitno, poenta je da ih treba malo po usima...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Nemam neko preterano misljenje ... ono, moze da mi bude zao kao i svakog drugog coveka i nesto slicno. Nemojte me shvatiti pogresno, ali ono, koliko je kroz godine bolovao, vozio se onim automobilom i slicne stvari mahom je bilo pitanje vremena kada ce umreti ... a vala skoro 30 godina je sluzio ...

... sad ce Italijani jedva docekati da metnu nekog svojeg ponovo na vr' ...

Link to comment
Share on other sites

Nemam neko preterano misljenje ... ono, moze da mi bude zao kao i svakog drugog coveka i nesto slicno. Nemojte me shvatiti pogresno, ali ono, koliko je kroz godine bolovao, vozio se onim automobilom i slicne stvari mahom je bilo pitanje vremena kada ce umreti ... a vala skoro 30 godina je sluzio ...

... sad ce Italijani jedva docekati da metnu nekog svojeg ponovo na vr' ...

Malo licemerno... Nije ti zao svakog drugog coveka, ljudima nije u prirodi tako nesto. Zao nam je samo onih koje smo poznavali ili za njih na neki nacin znali, sto opet dovodi do wretched mass media situacije.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Malo licemerno... Nije ti zao svakog drugog coveka, ljudima nije u prirodi tako nesto. Zao nam je samo onih koje smo poznavali ili za njih na neki nacin znali, sto opet dovodi do wretched mass media situacije.

Ma nemoj da njashke ... "ljudima nije u prirodi tako nesto" ... bwahaha ... Prvo moras da razumes razliku izmedju plakanja i kukanja za bliznjima i osecaja zhala zbog okoncanog zivota ... Posle toga, ne moze ti biti zao sto je umro neko za koga ne znas da je umro (fazon sa drvetom i sumom) vec samo za one za koje znas da su umrli, cime dolazis do tvoje druge recenice. Ali dobro, to je vec offtopic a time se na ovom forumu ne bavimo :>

Link to comment
Share on other sites

Ma nemoj da njashke ... "ljudima nije u prirodi tako nesto" ... bwahaha ... Prvo moras da razumes razliku izmedju plakanja i kukanja za bliznjima i osecaja zhala zbog okoncanog zivota ... Posle toga, ne moze ti biti zao sto je umro neko za koga ne znas da je umro (fazon sa drvetom i sumom) vec samo za one za koje znas da su umrli, cime dolazis do tvoje druge recenice. Ali dobro, to je vec offtopic a time se na ovom forumu ne bavimo :>

Sustina je da svima ovde puca *rac za papom, sustina je da svim tim katolicima puca *rac za papom samo je prosto religija koncipirana tako da ako nisi dobar, ode u pakao... Takodje si tako lepo zavukao post, ali cek da probam da odgovorim:

Licemerno je zato sto te svarno bas briga za bilo koga ko je umro, a da nije tvoj... Juce covek pobio porodicu u Zemunu, a onda i sebe, procitao si to negde, i kakvu je reakciju izazvalo? "Jao, bedak, strasno, idem da pojedem nesto". Isto tako i za papu i za kurtu u murtu... Niko ne spori da je taj killing spree strasan, niko ne spori da je lose kada covek umre, ali koliko to na tebe, mene ili bilo koga ko sa tim nema veze ima uticaja, to je sustinsko pitanje...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ma ko mu jebe mater,...neka je umro red je bio da crkne vec jednom ,,.......taj ko je postavio ovaj topic jebo ga papa(ovaj ako je ziv ako ne onda novi). brate papa ko je on u mom zivotu....niko nek ga zale katolici meni je drago sto je matora drtina crkla....

brato ok je da te zabole za papu ali cemo ovoliko mrznje???

sto tako okrutno???

a i ne mogu da verujem da ste ovo propustili da komentarisete ...

Link to comment
Share on other sites

Sustina je da svima ovde puca *rac za papom, sustina je da svim tim katolicima puca *rac za papom samo je prosto religija koncipirana tako da ako nisi dobar, ode u pakao... Takodje si tako lepo zavukao post, ali cek da probam da odgovorim:

Licemerno je zato sto te svarno bas briga za bilo koga ko je umro, a da nije tvoj... Juce covek pobio porodicu u Zemunu, a onda i sebe, procitao si to negde, i kakvu je reakciju izazvalo? "Jao, bedak, strasno, idem da pojedem nesto". Isto tako i za papu i za kurtu u murtu... Niko ne spori da je taj killing spree strasan, niko ne spori da je lose kada covek umre, ali koliko to na tebe, mene ili bilo koga ko sa tim nema veze ima uticaja, to je sustinsko pitanje...

1. U pravu si ...

2. Nemoj da se toliko nerviras, umreces mlad ...

3. Nemoj da me bijes samo molim te ...

4. Idi trosi viskove energije na neke "alternativne stvari" ...

Link to comment
Share on other sites

meni je stvarno bilo zao coveka.. pogotovo za uskrs .. ali dobro , bar se odmorio ...

a te price ko je pravoslavac a ko nije .. to je za malu decu koja ne znaju sta znaci biti vernik ili za glupe nacionaliste ;P

sam papa se molio i u dzamiji i u sinagogi a poslednja medju zeljama mu je i bila da poseti Beograd .

rip

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

1. U pravu si ...

2. Nemoj da se toliko nerviras, umreces mlad ...

3. Nemoj da me bijes samo molim te ...

4. Idi trosi viskove energije na neke "alternativne stvari" ...

Argumentovano...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

bas me zanima kakav ce da bude novi RaRa i kakva kola ce da ima..

posle novog po nekom pravilu treba da bude crnja sta bi dao da vidim to kao ravnopravnost tralala;)))

btw sheyn nemas pojma sta bi dao da je rara dosao u bg

ja mislim da avion ne bi mogao da sleti od demonstranata..

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

Argumentovano...

Pa mis'im, na svetu se nije rodio jos takav koji tebi moze da parira u nekoj diskusiji ... zato je bolje, o mocni nickwoode, povuci se lepo dok jos imam imalo dostojanstva ... da sam nastavio, verovatno bih zavrsio sa gacama na glavi i olovkama u nosu ...

Link to comment
Share on other sites

Pa mis'im, na svetu se nije rodio jos takav koji tebi moze da parira u nekoj diskusiji ... zato je bolje, o mocni nickwoode, povuci se lepo dok jos imam imalo dostojanstva ... da sam nastavio, verovatno bih zavrsio sa gacama na glavi i olovkama u nosu ...

:)))

Porazgovaracemo sutra...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, sta se uzbudjujete toliko. On je bio papa, to je cinjenica. Sada je umro, i to je cinjenica (ili ce veoma uskoro). Nema sta bilo kome da bude zao ili ne zao, to nije cinjenica. On kao papa (vrhovni poglavar katolicke crkve) zna/znao je gde se njegov zivot nastavlja, to je cinjenica. U tome mu niko ne moze pomoci, i to je cinjenica.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...