Jump to content

Sajam Automobila 2005


Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PS2: E da neko je spomenuo da Mitsubishi nije stavio Evo-a. Ova informacija nije tacna kolko ja znam jer sam mojim ocima video lancera.

Bas mi spomenuse da nema tog nekog zajebanog Evolutiona na sajmu koji je bio prosle godine, tako da je migsa u pravu :)

Link to comment
Share on other sites

Pa i bio mi je nesto cudan... mislim kad sam ga video umesto da pomislim "VAUUU" sto uvek pomislim kad vidim Lancera, pomislio sam "Kakvo je bre ovo govno!" Takodje sam to i rekao naglas pa sam morao malo brze da odem sa mitsubishia . Inace ja sam mislio da se pod Lancer uvek podrazumeva da je to Evo... mislim nikad pre nisam video niti cuo za drugacijeg.

A moram spomenuti da su mi omiljeni automobili Evo IV i Evo VI. [:)]

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na sajmu i mogu vam reci da nema nista posebno... samo SLR,Ferrari rossa,Mclaren f1 i Bar Honda f1. To jedino zanimljivo sto se mene tiche... i ona 3 nabudzena automobila... Golf4,clio i dzip... loodnica...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

lucky znas li mozda koliko godina ima ona "maloletnica" sa pezovog shtanda ??

Uzasn mi poznato deluje al' ne mogu da se setim...

Ne vishe od 15 ... mada ne znam kako ce ti to pomoci da se podsetis ... mogao sam da kazhem i da ima 17 ... :)

Link to comment
Share on other sites

chekaj zar nije gotivna slika :D ... sutra idem opet... da slikam malo :D , nego ovu iz porchea okruzilo 10 matoraca... oce da je siluju ne mozes je uhvatiti u kadar jebote :D , slikao sam 10 puta prvi put matorac ispred nje stane , drugi put unese joj se neki tamo u facu... itd itd... na kraju sam odustao... iako je ona videla mogla je da se sazali ... i da stane da je slikam :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...