Jump to content

Zasto posecujete Klan RUR...


Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nemam dovoljno vremena na ovoj planeti da ga bacam na kurtoaziju. posebno u poslednje vreme, sa likovima ciji nikovi pre podsecaju na swift bankarske kodove nego na nadimke, a da ne govorimo o fenomenima poput ronaldinja ili avetinja iz CS sekcije. A mozda sam samo prosao taj uzrast.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

maude, wule, zlajo, kole(uglavnom), nickwood i drugi... mada su me neki od vas povremeno smarali, vratite se

Svi su jos uvek tu ... doduse, neki igraju WoW pa malo nisu aktivni ni u stvarnom zivotu a kamoli na forumu, ali su tu i postuju. A sto se kvaliteta tice, kao i uvek tu sam da saslusam savete za poboljsanje foruma.

Link to comment
Share on other sites

nemam dovoljno vremena na ovoj planeti da ga bacam na kurtoaziju. posebno u poslednje vreme, sa likovima ciji nikovi pre podsecaju na swift bankarske kodove nego na nadimke, a da ne govorimo o fenomenima poput ronaldinja ili avetinja iz CS sekcije. A mozda sam samo prosao taj uzrast.

kako si ti hrabar...

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

prvi cool forum bez debilne napaljene klinchadije...

mozda bio nekad

uvedi donju granicu u starosti chlanova 18god(20 prefrabilno):J

napravi poseban forum za tinedzere gde bi mogli da iznose svoje probleme(dlakave noge, i slichno) bez smaranja ostalih chlanova

izbrishi cs forum, da li tje svet biti na ikakvom gubitku ako nestane ta crna rupa.

Da se razumemo meni sam cs forum ne smeta, ja ne diram njega, on ne dira mene, ali odredjen br. reta se odande shiri na druge delove foruma mada nikada nemaju nisha da kazu i vetjina postova im sadrzi vishe smajlija nego slova, mozda ne bi ni dolazili na rur da nema cs-a pa ne bi smarali ostale

A sto se kvaliteta tice, kao i uvek tu sam da saslusam savete za poboljsanje foruma.

inache sam u zadnje vreme u bedaku pa sve vidim crno, ako moj post deluje preterano pripishi ga pomrachenju svesti, ako deluje genijalno, moratju cheshtj da se bedachim

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...