Jump to content

Heroes of Might & Magic V


xomi

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto bih ja bio na kraj srca, ja igru gustiram lepo i nemam neke frke...da sam doshao do misije koja te interesuje rekao bih ti moje ideje za taktiku ali josh uvek nisam...samo kazhem da ako ti provaljivanje strategije ne prichinjava zabavu da mozda previshe forsirash igru ;o) opusti se i uzhivaj...

Link to comment
Share on other sites

imam par pitanja koja me interesuju. dodavacu kako ih se budem setio:

- koliki su bonusi jedinica za 'native terrain' i ima li penaltija?

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

momci verujem da cete vi znati kako da ovo uradim.

dakle uzeo sam igru i instalirao je. crackovao. medjutim nece da radi i izbacuje poruku da treba da ubacim pravi cd/dvd.

a neki put izbaci da je "encounterovao problem i da mora da se zatvori". kao pocne postepeno da mi se zamracuje ekran, kao da pocinje i odjednom izadje ta poruka.

skidao sam i non-cd sa neta ali bezuspesno.

u chemu je problem?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce to resiti ceo problem. Evo dva sata se cimam ne bi li uspeo da pokrenem chudo.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

meni je isto to javio kad sam instaliro, odna sam uninstal, reinstal i od ondak radi......jest da je ljakse metod za opravku ali mene ledja vishe ne bole ;o)

reistalirao sam ga ali nista. ponovo isti problem.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Konacno i ja nabavih igru...i to zahvaljujuci drugaru Lexu koji se juce po najvecem pljusku potrudio da mi donese disk:)...evo sad stigoh kuci i posle par sati igranja sam prilicno zadovoljan.Samo se treba malo navici na kameru i combat screen...na ostalo nemam nekih vecih zamerki...ali dobro, tek 2 nivoa odigrah...btw, mislim da je glupo bilo ocekivati od ove igre da bude neki klon trojke...svidja mi se sta su uradili nival i ubi...e da, jedina zamerka...muzika mi nije ni priblizno na nivou trojke i cetvorke, ali to nije toliko bitno...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

momci verujem da cete vi znati kako da ovo uradim.

dakle uzeo sam igru i instalirao je. crackovao. medjutim nece da radi i izbacuje poruku da treba da ubacim pravi cd/dvd.

a neki put izbaci da je "encounterovao problem i da mora da se zatvori". kao pocne postepeno da mi se zamracuje ekran, kao da pocinje i odjednom izadje ta poruka.

skidao sam i non-cd sa neta ali bezuspesno.

u chemu je problem?

nemoguce da niko ne zna.

reinstalirao sam ga i nista.

da li je jos neko imao slican problem?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nemoguce da niko ne zna.

reinstalirao sam ga i nista.

da li je jos neko imao slican problem?

mozhda si skinuo loshu verziju. svima kojima sam dao dvd koji mi je lex narezao radi savrsheno

Edited by Fukkatsu

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

jel ima neko da mi nareze dvd?a da je negde u relativnoj blizini centra beograda ;)

ili bar da me posavetujete gde ima da se kupi od pirata a da je u blizini slavije(jer tu radim:).Ili Banovog brda(jer tu zivim :)

nisam nista igrao sem Oblivion u zadnjih par meseci,pa sam neinformisan:)

ako nekog ne mrzi,i hoce da mi nareze nek se javi:)

fala! :)

ps.castim sladoledom+DVD-om za rezanje :))) to bi trebalo da je dovoljno mito-a :)) [:D][:D][:D]

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

narezacu ti ja ako hocesh sutra da dodjesh do sava centra izmedju 10h i 14h

pa u principu ok..danas posle posla idem do centra,pa ako usput negde nadjem disk,kupicu ga...a ako ne moze sutra kod centra sava,recimo oko 11....poslacu ti PM poruku,ako ne kupim DVD usput...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Evo i par glupih pitanja:)...jel ima sleep dugme za heroja, da me ne smara svaki put kad predajem krug...i da, kako se dele stackovi jedinica...i zasto se ponekead tripuje pa treba 5 puta da prevlacim stack da bi ga prebacio kod heroja...i jos jedna stvar koju sam primetio...na combat screenu u onom lajnu gde su poredjane jedinice po inicijativi nekad ne smanji broj kad zagine deo stacka...i tako...sve u svemu prilicno sam zadovoljan, cini mi se da cu igrati ovo skoro kao trojku:)...btw, jebala ih zahtevnost, sempron 2200, 512 rama, radeon 9200 i secka mi na normal 1024x768 i loadise pola sata...ali nema veze kao sto rekoh:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

sleep dugme nisam nashao...kad se vrnem kutji pogledacu u manual pdf fajl iz demoa, mozda u njemu ima keyboard komanda

split se radi sa shif+drag (i aktivira se tek u trenutku spustanja shift+dragovanog steka i izgleda malo moronski jer ne ostaje nikakav trag source stacka pri toj akciji tako da izgleda kao da je obichan drag...ali nije ;o))

za tripovanje - nikad encounterovo taj problem

to sa ne menjanjem broja na intiative baru - to je bag =o)

sa 1gb rame loaduje jako brzo...like 5 sec za savegame, u town screen ulazi brzhe nego 4ka =o)

Link to comment
Share on other sites

^^Ne treba nikakav anti-blacklisting tool...

Dovoljan je samo Reloadedov krek i radice...

Moguce da je Formica dobio oshtecenu instalacionu verziju ili tako neshto.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...