Jump to content

CIA predvidjanja?


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Srbima, kao narodu, sam samo savetovao da je vreme da se odluce da li hoce da zive u saradnji sa ostalim svetom ili u saradnji sa ljudima koji su ih doveli tu gde jesu.

ma ok samo jest malo bilo zbunjujuce ono sto je bilo u ta dva posta i u totalnoj suprotnosti

koji su to ljudi koji su aktuelni a doveli su nas tu gde jesmo? (mada opet zvuci kao da je prethodna vlast -kako god usrana bila- jedini krivac za sve gluposti koje su se ovde desavale od 90. na ovamo)

takvo jednostrano razmishljanje il si snjima il si protiv njih nikom nece doneti nikakvo dobro...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma jebala nas Evropska Unija!! I da isporuchimo sve Hashke optuzhenike, oni bi nashli neshto drugo, pa tretje, pa devedeset deveto shto navodno treba da uradimo da bi ushli u istu, pa makar to bila nebuloza tipa da u parku moramo da kupimo kaku nasheg psa i bacamo u kantu za smetje, ili da zabranimo pushenje po kafitjima. Ne znam za vas ali ja netju tako da zhivim pa makar ni za najbolju gajbu kola i slichno shto se naravno NIKAD netje desiti, niti cemo ikad uci u Evropsku Uniju, niti bi trebali da se trudimo. I sve te ucene su krajnje pokvarene.

I da li ce se Srbija opametiti i prestati da lizhe bulju Amerima i EU?! Ikad?!

Tako ne bi moglo da zivi 90% ljudi u srbiji, samo o tome nisu svesni ;)

U principu, system evropske unije je pravljen za ljude i narode koji slusaju, i imaju neku disciplinu ... srbi do tog kalupa nekako nepasuju :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ma ok samo jest malo bilo zbunjujuce ono sto je bilo u ta dva posta i u totalnoj suprotnosti

koji su to ljudi koji su aktuelni a doveli su nas tu gde jesmo? (mada opet zvuci kao da je prethodna vlast -kako god usrana bila- jedini krivac za sve gluposti koje su se ovde desavale od 90. na ovamo)

takvo jednostrano razmishljanje il si snjima il si protiv njih nikom nece doneti nikakvo dobro...

Pa recimo dss cija vecina clanova cini bivsih sps-ovaca i jul-ovaca... Znam 2-3 licno dobra ortaka (nevezano za njivove matoce jako cool likovi) ciji si matorci bili na fukciji u sps-u , a evo ih sada sire muda u dss-u ...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Mi smo otislu u qrac zbog stare vlasti tu nema sumnje da nje nije bilo sve bi bilo bolje to je sigurno, ali nasha drzava je oduvek imala ratobornu istoriju sa kratkim ali jakim usponima posle kojih bi usledili padovi koji bi naravno dovukli drzavu do samog minimuma ali posto smo srbi mi bi se kao i uvek izborili samo nazalost to u poslednje vreme deluje previse sporo s' obzirom da ima mnogo, cak previse ljudi koji ovu zemlju vise vuku iz sopstvenih razloga nego da misle u ima celog naroda...Sami smo sebi dopustili da se stvori takav sistem gde kriminal i underground ima fakticki vecu moc nego vlast.Premijer nam je bio ubijen samo zato sto je covek bio pametan i krenuo je drzavu da vuce nagore i nasem divnom zemunskom klanu i josh nekim ljudima u vlasti (bez kojih atentat ne bi bio moguc) su sklopili dil i lepo kocka je bacena i zemlja je vracena jedno 5 godina unazad

(u politickom smislu)

Kao sto vecina kaze kaze jedini izlaz i prepreka da se ide napred je hashki tribunal koji zahteva izrucenje generala koji su do sada mogli 100 puta da urade plasticnu operaciju ili da se sakriju u nekom selu puste bradu i stope se sa stanovnishtvom dok je nasha policija sta zalepila poternice u stanicama i spominju njihova imena na sve vestima a barem 50% ljudi (i ja medju njima) ni ne zna kako uopste izgledaju begunci koji citavu naciju zadrzavaju od razvijanja...

Neko je spomenuo da nije bitna proslost..taj gresi proslost je veoma bitna iz nje se moze mnogo nauciti i na taj nacin spreciti budice greske i ubistva itd.

Kao da tebe ne muci neshto loshe, neka ocena u srednjoj skoli, devojka koja ti se svidja a ne mozesh da je imash.... Da se svaki dan budimo bez secanja sta je bilo juce nebi znali ni iz kreveta da ustanemo :P tako da ako ti mislis da treba da se zanemari proslost vazi....Da si premijer ili predsednik mislio bi drugacije zemisli sta bi se desilo kad bi Kostunica uzeo da se sheta po cigan mali na Novom Beogradu mislis da ga ne bi neko oteo ili ubio i proshlost bi se ponovila - Deja Vu

Link to comment
Share on other sites

Ja sam rekao da treba da se zaboravi, ali ne u smislu da ne postoji, nego da ne treba da mrzimo nekog ko nam je nesto skrivio u proslosti, i da ne mozemo stalno da pricamo da ovaj nije to uradio, to je vec uradjeno i nema nazad, bitno je da se ispravno postupa u buducnosti i da se ne cine greske.

poz

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

Pa recimo dss cija vecina clanova cini bivsih sps-ovaca i jul-ovaca... Znam 2-3 licno dobra ortaka (nevezano za njivove matoce jako cool likovi) ciji si matorci bili na fukciji u sps-u , a evo ih sada sire muda u dss-u ...?

Teofileeeeeeeeeee... vidim te!

"Vecina chlanova"? Ne tripuj se. Prelatacha ima svuda.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

A jel ti palo napamet da nisi narod ravnopravan francuzima?

Aj opet ja sa mojim poredjenjima. Ja recimo skapiram da kosarkasi u KK Partizan dobro zaradjuju pa se resim da postanem jedan od njih. I tako ti ja dodjem kod trenera:

-Dobar dan, ja bih da igram za prvi tim posto vidim da ti momci dobro zaradjuju a pored toga se dobro i zezaju.

-Ok, a kako ti igras basket?

-Pa relativno sam nizak, malo debeo, spor, ne znam da driblam i lose sutiram, a i vise volim Zvezdu od Partizana.

-Pa... dobro, ajde da se dogovorimo ovako, moras godinu dana da budes na strogoj dijeti, nema sarmi i prasica, moras da treniras svako jutro po 8 sati, moras da smrsas 15 kilograma. Posle godinu dana takvih priprema cemo da vidimo da li si dovoljno dobar za prvi tim.

-Ali ja ne mogu da se odreknem sarme, ne mogu da ustajem svako jutro rano posto volim da spavam, a plus mi ne garantujete da cu da udjem u tim. Eto recimo, znam pouzdano da Milos Vujanic* jede sarme svaki dan.

-Da decko, ali on zna da igra jebeni basket...

*Znam da ne igra vise u Partizanu, ali su sad podmladili tim pa ne znam ove nove.

E ista je situacija kad ti kazes "ocu u EU ali pod istim uslovima kao Francuzi". Da li bi vi kao trener primili ovakvog "kosarkasa"? E pa zato EU postavlja uslove da im se pridruzimo.

Au zweri pocinjes da koristis price, metafore i poredjenja potpuno isto ko djindjic.

Meni je to uvek bilo zanimljivo (mislim ne uvek i ne mnogo al sam primetio).

Svi koji su gotivili SPS su zvucali kao sloba kad se zakacimo oko politike (da, zakacimo jer se srbalj samo kaci oko politike :) )

DSS-ovci...ne znam, al jedan poznanaik od kad je tamo poceo je jako tunjavo da govori

DS-ovci a posebno dzindzerovi sledbenici samo metafore

I tako....

E da....mislim nisu mi jasni ljudi koji ne zele u evropsku uniju?

Ovde kukaju kako im je los net i nema ADSL-a a opet oce da budu prkosni :)

Problem je sto ovde 99,9 posto populacije zna da postoji neka tamo EU i da su mnooogo zajebani i zli :) , ali niko stvarno ne kapira prava i obaveze ulaska u istu. Tuzno. Mnogo smo neozbiljni i lenji. Mislim da nas nikad nece primiti u EU, a na kraju mislim da podsvesno prosecan srbin i ne zeli tamo. A jos kad bi saznao da ce morati da postuje neka pravila/zakone...ma cao zdravo.

Generale/hag necu komentarisati jer je to jako opaka tema sd, svi se odma zakace oko toga. Dok generali uzivaju (ako su zdravi) ili odu tamo (a da prethodno dobiju brdaaaa Skea za to). Pametni ljudi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...