Jump to content

80 screen-ova iz WoW by Proudhoof!


MikroStalja

Recommended Posts

hahaha matori boli te qrac i igrash li igrash =)

shta si probao od likova do sada ? i baci par linija o svakom ..

:P

Igrao sam shaman i to cu da igram u retail. Warrior je tezak za igranje ali je mocniji kako si veci lvl. Samo je spoooorrrrr. Human priesta sam malo igrao - pure magija - no health. Elf Druid je takodje puno magije ali ima bear i panther formu koje rulaju tako da je raznovrsan za igrati. Koliko sam vide - hunteri su dobri za creepovanje zbog pet-ova, kao i mage koji moze da summonuje svoje petove(ili to mozda bese warlock?). Rogue je opasan za PvP, dok su Paladini zajebani do jaja. Nisam ih igrao jer ne planiram da igram alliance. Probacu mozda rogue i huntera pre kraja bete.

Link to comment
Share on other sites

Samo par komentara...

Povodom screenshoot-a da likovi level 60 seku na startnim areama pocetnike. Postoje dve opcije na PvP serverima a to su PvP enable i PvP disable i to ne zavisi od vas vec od zona u kojima se krecete i da li ste napali protivnicku stranu. Dakle, u PvP disable zonama, lik level 60 moze da Vas maltretira samo ako ste ga napali ili recimo heal-ovali nekoga dok je bio u tuci sa njim. Tog momenta postajete PvP enable i u startnim zonama i to traje nekih 10-20min. U Contested Territories, a vecina je takvih teritorija, PvP se odvija bez obzira na to ko je koga napao i sta je ko uradio. Onog momenta kad krocite u tu teritoriju postajete PvP enable i to traje dok ste u toj/tim teritorijama i traje i kada se vratite u "noob" zone, jedno 10-20min. Da li je neko PvP enable ili disable vidi se na maloj ikonici pored slike Vaseg lika - mala plavo zlatna oznaka alliance-a ili crveni pecat hordi. Posle gore pomenutog vremenskog perioda ta oznaka nestane i opet mozete malo da predahnete [:)]

Sto se klasa tice, ocigledno je da Blizzard nije mnogo paznje pridavao balansu klasa kao pojedinca vec je fokusiran na team-play. Ovo kazem zato sto je u 1 na 1 u alliance-u paladin zakon a u hordama shaman. Naravno ako su likovi slicnih levela i ako pretpostavimo da su jednako dobri u PvP, nijedna klasa ne moze da izadje na crtu paladinu i shamanu. Postoje neki skill-ovi / spellovi koje druge klase mogu da iskoriste u borbi protiv ove dve klase ali sve to ide prilicno tesko. Naprimer, mage moze da pretvara u ovcu vise puta u toku tuce, warrior moze da koristi thunderclap sto sjebava caster klase, warlock da te drzi pod fear spellom itd. ali sve je to teoretski i kad krene tuca paladin i shaman jednostavno izuvaju [:D] E sad, 1 na 1 paladin VS shaman to je vec mrtva trka i povuci potegni. Paladin nema nijedan range attack osim Seal of Justice tako da shaman moze da ga kite-uje i da ga drka izdaleka dok sa druge strane shaman ne sme da udje u melee sa paladinom u startu jer je tu paladin jaci. Ono sto je sigurno je da su hunter i rogue poprilicno neupotrebljivi 1 na 1 ako se biju protiv paladina ili shamana.

Sve u svemu, jebes 1 na 1, team play je vrhunac zezanja tako da likove ne treba praviti da bi bili najjaci u 1 na 1 vec da bi tim sa kojim igras odradio posao bila to tuca protiv nekog boss-a, u nekom instancu ili pak raid. Takodje biras klasu koja se najvise uklapa u tvoj stil igre.

Takodje mislim da ne treba biti iskljuciv po pitanju izbora strane. Ako ce vec biti neki Srpski guild, treba ga oformiti i u Alliance-u i u Hordama. Naravno na razlicitim serverima jer nije dozvoljeno imati likove sa obe strane na istom serveru.

Zlatna sredina bi bili neki medium population serveri. Ima dovoljno ljudi za sve vrste zezanja a ping solidan.

Bio bi cool WoW subforum ko sto ste pominjali u nekom topicu. By the way, da li neko zna da li ce biti moguce prebacivanje accounta sa americkih na evropske servere. Znaci ne napravljenih likova vec samo accounta. Bio bi smor kad bi morao da kupujem WoW opet da bi igrao u Evropi [:p]

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Link to comment
Share on other sites

Tauren fisherman .. mljac [:p]

jk, inace ja i dalje stojim iza toga da je shaman najveci frajer u igri, po pitanju pvp-a, tako da vec sad znam sta cu da igram.

Mada, moram da priznam da bi isto tako rado igrao warriora, po mogucnosti orca ... videcemo :)

Arutha> ha! feist 4eva :p dobar nick ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Arutha pogledaj malo starije topice u njima imash odgovore na ova tvoja pitanja

samo jedno pitanje poshto mi je neshto sumnjivo u ovome kako si napisao .. jel mozesh kao alliance da napadnesh alliance lika i u kojoj zoni ili pod kojim uslovima ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Hvala Colldore i da Raymond Feist je ludilo [;)]

Mauddib, nisam gledao starije postove jer sumnjam da je neko tada pisao o prebacivanju accounta a u skorije vreme nisam video. Ajde molim te ako znas koji je topic ostavi link. To je bilo jedino pitanje.

Nikada i ni u kojoj varijanti ne mozes da napadnes igrace iz svog tabora bilo da si Alliance ili Horde. PvP je samo Alliance VS Horde. Jedini nacin da se posibas sa "bratom" iz istog tabora je da ga izazoves na duel. Duel funkcionise kao PvP samo sto nema nikakvih penala. I duel nije obavezan, uvek mozes da odbijes posto ima raznih smaraca.

Valjda sam sad bio jasniji, izvinjavam se ako je prethodni tekst zvucao zbunjujuce, jebi ga legao sam u 3 zbog WoW-a a ustao u 7 zbog posla [:p]

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Link to comment
Share on other sites

ae da te poshtedim cheprkanja po topicima poshto si i ti meni odgovorio [:D]

postoji pricha da ce moci da se portuje lik posle jednog odredjenog perioda (pricha se o 4 meseca od lansiranja woweurope) al to josh nije sigurno 100%

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Kada si pvp enabled, ostajes takav 5 minuta od tvoje poslednje akcije u pvp-u. Takodje, mozes da postanes pvp enabled ako odradis /pvp.

Slazem se da su paladin i saman trenutno najjace klase, ali ne slazem se sa tobom da su hunter i rogue slabi protiv njih. Zapravo hunter je klasa koja najlakse ubija paladine. Jednostavno ga kajtovanjem odrzava na distanci, polako mu isisa svu manu, a posto je paladin bez mane mrtav paladin, zna se sta sledi :) Prakticno svaka klasa koja moze da ga uspori i odrzi na distanci moze da ga ubije. Sto se samana tice, oni su po meni dosta zeznuti posto imaju dosta raznovrsnih nacina borbe. Kapiram da su range klase dobre za borbu protiv njih, posto ja licno nisam imao uspeha u duelima sa njima :P Ako se pitas koja klasa je jaca u medjusobnom sukobu, idi na paladin forum i pogledaj na koga stalno kukaju da je prejak ;)

Pored duela, postoji arena u kojoj je moguce da se sukobe igraci iz iste frakcije.

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

e sad ja sa pitanjem koje je vec sigurno postavljano bar jedno 53 puta al' jbg mrzi me da ceprkam po starim postovima [|)]

dakle koliko kosta wow ? neko mi rece 2500din?

da li ce mi biti dovoljna konekcija 256/64 flat ?

Kamo srece da je tako jeftino.

I ta konekcija ce ti biti super za wow, nemoj da brines.

Link to comment
Share on other sites

jebacu mamu onome koji me je slagao [:(!]

koje sranje ovi iz beotela su smradovi sto se tice placanja dok ovi sa sezama daju ogranicenje od 700MB, sbb da ne pricam.... sad ne znam ni kod kog provajdera da uvedem.....bezveze se nerviram bas me zabole tako da ako bude...bice :)

Link to comment
Share on other sites

jebacu mamu onome koji me je slagao [:(!]

koje sranje ovi iz beotela su smradovi sto se tice placanja dok ovi sa sezama daju ogranicenje od 700MB, sbb da ne pricam.... sad ne znam ni kod kog provajdera da uvedem.....bezveze se nerviram bas me zabole tako da ako bude...bice :)

A shto je frka recimo da uzmesh SBB flat, 1500din mesechno?

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...