Jump to content

Najbolja televizija


koji od ovih kanala najvishe gledate???  

83 members have voted

  1. 1. koji od ovih kanala najvishe gledate???

    • 1
      3
    • 2
      0
    • 3
      0
    • B92
      43
    • BK
      8
    • PINK
      8
    • OSTALE...
      5
    • NE GLEDAM TV
      9


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako nekome moze da se svidja "kultna" emisija utisak nedelje??

voditeljka je dno dna.. taaaako iritira..

Velja Ilic

I pun mi je qr*c one izdrkane beckovicke, da je malo lepsa dao bi joj da mi pusi ali mnogo je ruzna, jebiga

domace televizije uopste ne gledam, osim ako se nadje neki dobar film (sto stvarno postaje retkost [:(])

ali zato je tu svemocna kablovska ... [;)]

Link to comment
Share on other sites

Diskaveri , kartun , nashe seljacke televizije ne gledam , sem konana na BK i vesele sedamdesete na b92 :)))

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ako volis drugorazredne filmove...ili one od pre 30 godina sto su sve televizije pustale po 40 puta...b92 , pink a od skora rts imaju najbolje filmske programe...doduse pink malo popusta...i malo ponavlja...ali po najavama tek dolaze hitovi...pa vredi sacekati...

nije ... pogledaj neki film ponedeljkom u 21:00 posle milionera uvek ima neki dobar film holivudske A produkcije al se izmedju ostalog i nadje neki dobar ... BK ti je profi kanal .... pogledaj samo ti njihove voditelje svi znaju znanje ... telefakt ubedljivo najbolji dnevnik [ sad kad su ga uredili]

A sto se tiche B92 - najbolje serije ... ali su im emisije blagi uzas ..npr timofejev -sranje i ovaj ne zna da vodi emisiju ili jos gore ona Mirjana Bobic Mojsilovic ... de nju nadjose da vodi emisiju bre pojma nema [znaci skroz amaterski] samo znato sto je ona neki qrac misli da moze da vodi emisiju]

izmedju osalog nemaju jutarnji program ... a i ne daj boze kad bi neko od njihovih voditelja uzeo da uzivo vodi program ujutru....pa strefio bi ga slog od treme i ne bi znao sta prica...

Link to comment
Share on other sites

b92 je naj nasa televizija

mada su i oni poceli da dosadjuju sa reklamama

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

za sve one koji toliko obozavaju b92 vecheras ima odlichan film koji do srzi opisuje njihovu programsku politiku."metak kroz srce" 00:35h(tema naravno sukobi u sarajevu i zli zli srbi).

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

bg je zaista na oko i uho najprijatniji... nekad ubodu dobar film... ali mogu reci da se rts vrtoglavo popravlja i po pitanju voditeljki :) i po pitanju filmova i serija i dokumntaraca... b92 gledam samo ponekad kad sam raspolozen za '70.e - imaju najgluplje filmove ikada (street fighter yeeee)

mada ja generalno veoma retko gledam tv mozda dva sata nedeljno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...