Jump to content

Airbus A380...


Recommended Posts

Kraj? Ne znas Lucky sta je KRAJ....KRAJ ce biti kada Kojot i ja budemo

udruzili

snage na EXIT-u, to ce biti KRAJ !!!!!!!!!

Ko prezivi od onih mladjih narastaja tamo na gajbi, pricace ovde :))

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kraj?  Ne znas Lucky sta je KRAJ....KRAJ ce biti kada Kojot i ja budemo

udruzili

snage na EXIT-u, to ce biti KRAJ !!!!!!!!!

da, mislim da ce to biti to! [^][8D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ahah ali domaci letovi su carski.ne znam kako je tachno u svetu,ali kapiram da nigde nemash takvu euforiju kod putnika kad se sleti.pa to je aplauz,pa to chestitanje,pa ljubljenje(3 puta ofkors),ma bre vidish im u ochima taj izraz "zhivot je lep":)

mada ne znam bash istorijat komlikacija na domacim letovima .a sam jednom samo doziveo promenu kursa,ka podgorici jer je bilo lose vreme na primorju.

a za Dickinsa:)car .jesi gledao kad je leteo nekim airbusom i pokushavao vratolomije,kao poniranje i ti fazoni.nishta ne mozhesh bre,i da ocesh da padnesh ,nema:)

inache ima bash emisija na Discovery-u o a380 ,ne znam kad je ,video sam par puta reklamu

eh da,da se nadovezhem na pricu o Discoveryu.sbb pocheo da emituje neke emisije sa prevodom.sasvim solidan prevod,mada mi se chini da da nije nash,neki hrvatski ...

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ahah ali domaci letovi su carski.ne znam kako je tachno u svetu,ali kapiram da nigde nemash takvu euforiju kod putnika kad se sleti.pa to je aplauz,pa to chestitanje,pa ljubljenje(3 puta ofkors),ma bre vidish im u ochima taj izraz "zhivot je lep":)

mada ne znam bash istorijat komlikacija na domacim letovima .a sam jednom samo doziveo promenu kursa,ka podgorici jer je bilo lose vreme na primorju.

a za Dickinsa:)car .jesi gledao kad je leteo nekim airbusom i pokushavao vratolomije,kao poniranje i ti fazoni.nishta ne mozhesh bre,i da ocesh da padnesh ,nema:)

inache ima bash emisija na Discovery-u o a380 ,ne znam kad je ,video sam par puta reklamu

eh da,da se nadovezhem na pricu o Discoveryu.sbb pocheo da emituje neke emisije sa prevodom.sasvim solidan prevod,mada mi se chini da da nije nash,neki hrvatski ...

to je svuda tako... aplauz je inache chestitka pilotu na dobrom sletanju .. a btw. koliko znam jatovi avioni su padali samo 2 puta, i to zadnji put 70 i neke ;)

Link to comment
Share on other sites

Mom ortaku se dva puta desilo da su jatovci tako prepunili boeing 737 na letu za Moskvu da nije mogao da se popne na 10k metara. I ladno pola sata od poletanja vracaju se nazad u Beograd i menjaju 737 na 727... Shta reci osim UZAS! [}:)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ajoj kad se setim leta ka tivtu.prvo baba koja se dere na sve zhive jer joj je nestao prtljag.posle pola sata ubedjivanja da prtljag ne treba da bude pored nje,malo se smirila

no dobro.prilikom sletanja bilo je malo turbulencije.pored mene lik stiso naslone za ruke onako mushki,i pitao me "Izvini ,jel mi ovo padamo ili slecemo" "Ne znam chini mi se da slecemo ,nisam sigurna" odgovara ista ona baba.Sva sreca opet bejashe tu stjuardesa da razjasni stvar,ja nisam moga verujte mi:)mislili su da plachem jer padamo:))))))

JAT ejrlajnz,nije udobno,al je zabavno!

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...