Jump to content

WoW guilds kod nas


exile

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Questovi daju bruka XP pogotovo na vecim levelima. Ja naprimer retko napustam jednu areu dok ne zavrsim sve questove odande koje mogu da uzmem na trenutnom levelu. Max questova je 20 u quest logu pa o tome takodje treba voditi racuna. Neki uopsteni tok za lokacije/podrucja bilo da se radi o grindovanju ili questing-u bi bio sledeci...

Human - Startna lokacija, Goldshire, Eastvale logging camp / Farms juzno od Goldshira pa zatim ceo Feynwood, Westfall, Lakeshire, Darkshire, Wetlands itd...s' tim sto u Wetlands moze da se svraca i ranije.

NightElf - prilicno linearno ako se drzite price jer su "mucenici" izdvojeni na severu Kalimdora. Startna lokacija, Dolaran (nije tacan spelling, davno sam bio tamo [:p] , Darnassus, Auberdine - Darkshore, Ashenvale.

Dwarfove i Gnomove nisam igrao.

Tauren - Startna lokacija, ceo Mulgore, Crossroads, Taurejo Camp, ceo Barrens, Ashenvale ili Stonetalon mountains (Stonetalon je malo mirniji sto se frke tice jer je Ashenvale odmah uz Elfovski Darkshore), Thousand Needles

Orc, Troll - ista startna lokacija, Razor Hill pa onda sve kao kod Taurena

U toku igre treba povremeno obilaziti Thunder Bluff - Taurenski glavni grad i Ogrimmar - Orkovski glavni grad (Trollovi nemaju glavni grad teeheehee [:D] salim se) jer tamo mozete uzimati razne questove na razlicitim levelima.

Undeadove nisam igrao.

Za nesto manje od mesec dana napravio sam Human Paladina level 31 (par nedelja), Tauren Shaman level 32 (desetak dana) i ostatak proveo u eksperimentisanju sa hunterom i druidom nightelfovima level 15-16 obojica i ork rogue level 12. Sve u svemu leveluje se jako brzo pogotovo kad vec jednom prodjes gore navedene lokacije i naucis gde se ide i sta se radi u questovima. E sad jeste to jako brzo sto se tice broja dana provedenih u igri ali nisam pomenuo broj sati...mnogo sati dnevno [:D][:D][:D] Vikendom jedno 14 sati dnevno, radnim danima na poslu oko 5 sati i kod kuce jedno 7. Sve je ovo naravno pocetna euforija koja polako popusta pa predvidjam smanjenje na nekih beznacajnih 10 sati dnevno [:D][:D][:D]

Sto se tice profesija, ne treba se dogovarati nista unapred. Svako treba da radi ono u cemu najvise uziva a mozda jos vaznije ono sto misli da ce najbolje prodati. Sumanuto je ocekivati da par leatherworkera ili blacksmitha oblace ceo guild. Prvo sto treba znati je da za pojedine delove opreme, pogotovo na kasnijim levelima, treba mnogo materijala ili materijala koji je jako redak. Drugo, cesto se desava da taman napravite neku stvar i sledeci monster koga ubijete baci bolju stvar. Ili uradite quest i dobijete bolju stvar itd...Zbog svega ovoga moje misljenje je da profesije prvenstveno treba da sluze da bi pojedinac ili ceo guild zaradjivali sto vise para pa tek onda radi pravljenja opreme. S' druge strane raznovrsnost profesija u okviru grupe mora da postoji iz jos jednog razloga. Situacija - rascistimo monstere oko neke rude ili oko neke biljke i onda lepo herbalista/alhemista bere biljku, miner kopa rudu a skinner dere zivotinje (steta sto humanoidi ne mogu da se deru [:p] ) E sad zamislite da nas je u ekipi 3 herbaliste pa se svi zatrcimo na biljku da je cupamo, ne ide [:D]

Sekundarne profesije su cool i svi mogu da ih nauce i to sve tri koje trenutno postoje. Mene licno pecanje smara ali su cooking i first aid super. Evo ja predlazem Teacha za glavnog kuvara [:D][:D][:D]

Toliko za sada, vidimo se, pozdrav [;)]

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Link to comment
Share on other sites

Teach ce da bere tvetje , on to zna iz EL-a :)

Arutha na koju foru igras sa dva lika, mislim kako ?

par sati sa ovim, i onda se konektujes na drugi server gde ti je drugi lik i igras sa njim ?

Zar ne smara to malo, mislim razliciti ljudi na dva razlicita servera itd ? Puno vremena oduzima sve to zar ne ?

Link to comment
Share on other sites

Da, na jednom serveru pravim alliance a na drugom horde likove. Tako jedino moze. Prvo sam igrao alliance i napravio tog paladina dok je ortak dosao do levela 30 warlocka i smorio se [:D] Onda je hteo da proba nesto iz hordi pa da ne bi igrali razdvojeno odem i ja sa njim i napravimo shamane [:p] Mada i igranje dva lika uporedo nije smor a sama igra oduzima stravicno puno vremena bez obzira igrao jednog ili dva ili vise likova. Naravno ako ne zacrtas sebi - igram 2-3 sata dnevno i to je to! - mada je to jako tesko videces i sam. [:D]

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Link to comment
Share on other sites

nego jedno pitanjce... npr. ako sam izabrao 2 profesije, i ako ocu da naucim neku trecu,... a tu koju sam naucio unlearnujem,... onda se izgubi sav skill koji sam steko za tu koju sam unlearnovao... ili mozda skill ostaje(shto cisto sumnjam)

btw. nije loshe biti herbalist,... zakleo se shaman u cvet i u med da ce na livadi da napravi red, necu tu da vrshlja od sad bilo ko :))

()... [;)]

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kada zelis da naucis trecu primarnu profesiju, odes kod npc-a za tu profesiju, lik te udari 2-3 puta cekicem po glavi, usled cega dodje do ostecenja dela mozga gde se nalazi profesija koju zelis da unlearnujes, tako da sve sto si do tada znao, instant zaboravljas, sto ti omogucava da naucis novu profesiju ;)

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

Ma zajebi te to bwe... da berem cvece, pravim f...ing pants-e za manu :P i da kuvam ruchkove :D dosta mi bilo tih shitova u el-u ^^

Ja hocu kad porastem da budem ratnik! [:p] I da ebem sve koje me popreko pogledaju :-))

@boki

ae sad lepo reci kako si dobio flutemaster titulu :P

Nego, hteo sam da kazem da ce nam stvarno trebati jedan nov forum za WoW.

Jedini problem za sada je kako ce da nabavimo wow, ali to cemo se vec dogovoriti 5 dana pred izlaska istog.

@Aru

Igrash wow i na poslu? ako ne igrash da igram ja dok si ti na poslu :-))

btw adduj me na icq, i instaliraj ga kuci.

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

E da sto se tice wow-a, ja kontam da naruchim sa onog sajta sa kog sam naruchio eve, tako da nece biti frka valjda da stigne...

naruchivacu i maudu u isto vreme kad i meni, mozemo u sustini da se dogovorimo za jos nekog, mislim da nece biti frke.

Kontam da kad vide da vise nas naruchuju da ce sigurno poslati.

Link to comment
Share on other sites

pa ono, pre sam trckarao okolo... brao cvece :)

nego fazon je da uzmesh shto vishe kvestova... i stvar oko exp`a je reshena...:)

mada trip mi je bio... da sve shto vidim ubijem=]

nego sacu da se konektujem pa da napravim nogov lika... na tom serveru

nego melkore... koji ti je nick... meni je MiGsa=]

I da napravio sam huntera:))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

heheh navika,... ispishe mi Migsa... ,nego.. izgleda da sam osto bez neta, :(

tj. ovi me dikonektovali, zbog nekog sranja...

i izgleda da cu morati da uvdem net za sebe, a to znaci da treba da se ugradi josh jedna telefonska linija, rsmo =[

a da 6-7 lvl hunter za sat vremena i 15 minuta:D

()... [;)]

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ma de bre maude vidish da svi kazhu "1. pouzimash sve kvestove koje mozhesh u jednom podruchju 2. idesh, koljesh 3. vratish se i dobijesh josh toliko expa koliko si nakilovao za predjene questove"

mislim, mozda si u pravu, no chini mi se da nema toliko brzog spona koliko dobijesh bonus expa za kvestove...

Link to comment
Share on other sites

Spawn je cesto i prebrz, pogotovo u nekim pecinama i raznim zatvorenim prostorima. Toliko brz da ako soliras cesto pocinju da ti se spawnuju iza ledja kako ti odmices dublje unutra. Spawn je jako spor samo u instanc-ima gde su elite monsteri sto je i cool. Nije sto sam quest junkie ali stvarno je smor stajati u jednoj arei i cepati stalno iste monstere.

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

P.S. by the way, poenta questa je resiti ga kad mu je vreme i uzeti adekvatnu nagradu za trenutni level. Nista ne znaci da resim quest kad se nabucam i kad mi je quest "siv" i da uzmem reward naprimer Shield +10 block 500 armor koji sam odavno "prerastao" jer vec par levela nosim neki bolji. Licno opravdavam grindovanje samo zbog para i to udjes sam lepo u "sivu" instancu i udri. Jebi ga, skupo je na levelu 40 zezanje. Em prelazak u drugaciju vrstu armora za razne klase, em konj 70zlatnika (ili raptor, ili vuk ili kodo) pa onda platis da naucis da jases...ludilo [:D]

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipi

Za razliku od vecine foruma (i nasih i stranih) klan rur ,vidim, ima zdrave i normalne postove-ljude. Plus zanimanje za WOW pa sta vise covek moze da trazi. Priznajem Arutha mi je rekao za ovu temu pa sam brze bolje dosao.

Na multiplay forumu sam pre dobrih 7-8meseci postovao zavrsavanje WOWa i moje odusevljenje i pogodite do danas kolko je bilo riplajeva 5,8,20 ne nego 0 eeee nula. Najgore od svega sto sam otvorio jos jednom topik pre 2 meseca (zaboravivsi da sam vec jednom postovao) kada je izasao u Americi i opet u pogresnom odusevljenju predlozio osnivanje nasih klanova i pitao ko ce koju rasu-klasu da odabere. Naravno riplajeva je bilo jos manje [:)]

Idemo na PVP servere bre da ih razbucamo pa da nas mole da udjemo u Evropsku uniju da bi nas malo smirili [:D]

Eto da prijavim sebe i jos sigurno 4-5 buducih WOWovaca (ponavljam normalnih ljudi).

E da, jeste sigurni da je OPEN beta u pitanju jer mnogo spominju AUTENTHICATION KEY-eve ?

Samofantazija A.K.A Serdar i Orbov burazer

Link to comment
Share on other sites

dobijace(mo tj oni koji se prijave na vreme) i keyeve radi kontrolisanog ulaza na servere jer kao sto rekoshe - limited number of players, pa kad zavrnu slavinu -pauza do tretje faze...

also Arutha, ti posto igrash, aj mi smisli geografki bezbednu putanju za upad aliance heroja u horde teritoriju i kupovinu vuka za istog (naravno sa sve razvijenim skillom+extra cash koji to iziskuje...) =o)))

Link to comment
Share on other sites

...

also Arutha, ti posto igrash, aj mi smisli geografki bezbednu putanju za upad aliance heroja u horde teritoriju i kupovinu vuka za istog (naravno sa sve razvijenim skillom+extra cash koji to iziskuje...) =o)))

Nisam Arutha, a i ne igram wow, bar ne jos :) al mozda ti pomogne

http://www.worldofwarcraft.com/patchnotes/...1224C450C.app01

Players will now be able to purchase and train mounts from other races in their faction. However, you will first need to obtain "exalted" reputation status with that race in order to do so. Mounts of the opposing faction are not available for purchase.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...