Jump to content

WoW guilds kod nas


exile

Recommended Posts

Znam da je bilo puno topica sto se tice svega ovoga, znaci WoW-a, nabavka, kad ce da izadje itd.

Mozda je i ovakav topic bio, ali sada moramo ozbiljno da porazgovaramo svi o jednoj stvari a to je :

Nashi guildovi u WoW-u. [:D]

E sad ovo treba da bude ozbiljna tema, za sve nas koji planiraju da igraju.

Znaci cilj ovog topica je da se ustanovi ko kako hoce u koji guild, tj. da li ste za to da se oformi jedan (koliko-toliko) jedinstveni srpski guild ?

Tu sve dolazi u pitanje ko ce koja rasa da bude, ja cu na primer night elf sigurno da budem, znaci u Alijansi igram u svakom slucaju.

Bilo bi lepo kad bi se okupili svi odavde koji ce da igraju na strani alijanse , i ujedno u nekoj nashoj "kuci", sto bi se reklo....

Koliko sam razumeo , za formiranje nekog guilda treba para da se skupi ne znam ni ja koliko je l' tako ?

Ako je tako onda bi to znacilo da na pocetku svi lepo prvo saradjujemo zajedno, dok ne skupimo para za to.

Odavde iz Panceva se priprema jedno 10 kompjutera sa instaliranim wow-ovima i naravno dobrom net vezom, tako da ce dosta likova odavde inace da igra, sa njima sam se vec dogovorio, u sustini 90% posto njih ce u Alijansi da bude.

Mislim cilj svega ovoga je da budemo jaki, a i zanimljivije je da igramo svi pod jednom "zastavom", nego da se sad previse razdvajamo zar ne ?

Isto se podrazumeva da budemo na istom serveru/realm-u, kako god.

Evo pogledajte 4S u eve-u, razvili su se u vrlo dobru kompaniju, i super saradjuju zajedno! (E sad sto 99% njih nije strejt, to je vec uticaj UNUTRASHNJIH organa u 4S-u, srecom na vreme sam se izvukao [:o)] )

Tako bi i mi trebali da funkcionishemo (samo bez gay dela [:D]).

To je to, recite sta mislite o tome...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa nemam shta da kazem sem da se saglashavam sa svim shto si naveo .. poradicemo na tome

isto tako ne vidim problem da igram sa dva lika jedan na strani Alijanse jedan na strani Horde (pogotovo kad se brzo lvluje)

jedino shto me mrzi je da se neshto angazujem oko cimanja ljudi i organizacije svega toga ... =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ma bre idemo sa dinamichnom organizacijom..

nachi ko prvi nabavi ubacuje se na server (paziti da nije french ili german server =o)) i svi mi za njim

potencijalni problem - da se napuni server pre nego sto se svi koji oce da igraju ubace...

takodje

kako se leveluje brzo

nije ni neka extra frka da svi krenu da igraju ko kako ce pa se onda u odredjenom trenutku okupimo na specifikovanom serveru i krenemo tako da smo svi skupa, jeste da cemo biti u zaostatku za onima koji su tamo from the start ali opet, ako nas bude mnogo netje biti frka...

also

treba naci 2 servera i naglasiti ljudima na kom da igraju alliance a na kom da su horde (ja zbog odredjenih kombinacija rasa i klasa jednostavno moram igrati par horde likova =o))

Link to comment
Share on other sites

cisto srpski guild je propast u najavi!

ako vec hocete da igrate svi zajedno onda najbolje da sprovedete anketu

vezano za stranu alliance/horde pa manjina nek se prilagodi vecini, , a ako je

rezultat izjednacen onda vam nista ne preostaje drugo nego 2 guilda na istom

serveru pa udri ;p

Moj guild je jos u avgustu poceo istrazivanje vezano za stranu i ako je ishod bio

poznat u napred ;p

isto tako ne vidim problem da igram sa dva lika jedan na strani Alijanse jedan na strani Horde (pogotovo kad se brzo lvluje)

Maude, kad si tako siguran u brz lvl-ing oces malo grindas umesto mene [:p] ja

sam se vec smorio a tek sam lvl 19 [V]

Link to comment
Share on other sites

naravno jedan guild na 2 servera .. na jednom igramo SVI hordu na drugom SVI igramo alijansu .. ako neko hoce da igra samo jednog karaktera opet nije problem

stranci naravno .. em je zanimljivije em je lakshe navatati masovnost tako ..

a ako ovi mogu do 60lvl za 26 dana .. kapiram da moze i prosechan chovek za 3 puta toliko =)

a stojke ne znam kako si ti uspeo grajndovanjem samo do 19lvl za koliko dana ? mislim vidi ovde to rade za 2 dana =) mozda radish neshto pogreshno =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

De si Maki drowu pogani ;oP

kako stvari stoje uposlitjemo tebe posto si najblizhe hungarogranici da donesesh par kopija =o))

mislim ili nabavka u inostranstvu ili neko naruchivanje (sto mi se ne radi)

mooozda padne i neka akcija ko stojketova sa naruchivanjem samo broja koji stigne oma pa neko sa brzim gajtanom/antenom skine klijent i onda to razdelimo na brzaka

sumnjam da ce nashi u platou imati i mesec dana nakon releasea...

inache exile, smej im se ti i sada, opusteno

(a i vi evoksi mojnete da hejtujete da vas ne bi bri'so/editovo or both ;o))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...