Jump to content

WoW guilds kod nas


exile

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne moze sa 500 pingom lepo da se igra... Mozesh da bijesh kripove ali kada dodjesh na pvp videcesh kako je smor 500 ping. Pogotovo ako ima vishe igracha pa tek onda ima ping sa 500 da ti skochi u nebesa pa necesh moci nishta da uradish. Hocu da kazem da je 500 ping mnogo.

jbg ja nisam do sada pikao wow tako da kada krenem probacu sve klase pa cu onda jednu odabrati koja mi se najvishe svidja i sa njom cu samo da furam. Bicu malo u zaostatku zbog toga ali ne brinite se [;)]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Boki da chitash malo po forumu video bi da cemo da budemo na 2 servera ;o)

a za ovo

Bicu malo u zaostatku zbog toga ali ne brinite se [;)]

ROFLMAO

Cheateru, ovaj Teacheru samo ti afkuj ko lud. =o) Uopte ne sumnjam da kad bi bio u USA da bi tvoj lik bio jedan od onih sto prvi udare 60ti =o)

Link to comment
Share on other sites

e ajd i ja da se javim :)

igru kupujem 100% i igracu 100%, i ova pricha je fina,samo ako bude normalno organizovana,a nadam se da hoce, i ako ok ljudi budu u njoj,a ne priche sa warcrafta gde su uglavnom u srpskim ekipama okupljeni idioti koji se medjusobno psuju, ne poshtuju i sl

i da igramo hordu, jebesh alijansu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Idioti su najmanji problem, lako ih je se resiti.

@Kole

Ma video sam ja to vase dogovaranje za dva servera, samo mi nije jasno na koju foru mislis da igras sa svim tim likovima. Ja recimo nema sanse da igram alijansu, jednostavno toliko su mi postali iritirajuci kada ih vidim, da se jedva susdrzavam da ubijam likove koji su 5+ nivoa nizi nego ja.

Btw trenutno sam level 55, tako da nije lose. Danas sam se respecovao u def warriora, posto su mi se svi popeli na glavu kukajuci da je def spec najbolji za tanking, bla bla, videcemo posle par dana testiranja.

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

@Boki

Pretpostavljam vec si dobio flutemaster titulu? [:D]

uff bwe, hocu da bidnem Elf :-)

@celavi

ja vishe ne pravi pants... ja sam svoje odradio ^^ sada neko drugi neka krene da se zeza sa time :P

E da, jedno extrasupervaljzno pitanje: moze li da se stave dva velika slova u nick-u, recimo TeacH?

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Bice jako puno igraca i alijanse i horde.

Ali dajte bez tih izjava "jao kako me horda/alijansa iritira".

Svako igra sta hoce , moramo jos da razmislimo kako cemo sa tim da se organizujemo.

Btw na KOJEM SERVERU DA IGRAMO!?! mislim koja vrsta, ja sam nesto kontao pvp ?

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da nije moguce staviti dva velika slova u ime.

Sto se tice servera preporucujem ovako - tako su se ljudi dogovarali pred US final - igramo na serveru cije ime pocinje na S, ili ako nema nijedan server koji pocinje na slovo S onda da mu je drugo slovo s, pri cemu ulazimo na prvi server po abecedi da mu je drugo slovo na s (na primer ako imaju server Astraanar i Isildur - ulazimo na Astranaar).

Po abecednom redu biramo i koji je server za hordu a koji za alijansu. Predlazem da alijansini ulaze na server sa alijansinim imenom na S, a horda da ulazi na server sa imenom iza hordinog lore-a koji pocinje na S.

Sta mislite o ovome.

Link to comment
Share on other sites

Why the "S"?!?

mislim, ko sto Maud kazhe, sada je bespredmetno razgovarati, kad dodje, videtjemo kakve su populacije i idemo na pvp server sa medium populacijom AND tamo gde je strana na koju idemo blago disadvantaged (zato sto smo mazo-srbi ;o))

nema 2 velika slova, nema apostrofa (ovo mi je mnogo zhao za mog trola), nema underscoreaova, nema razmaka...bitje prezime, al tek kasnije, eventualno, mozda....

@Ruta

pa netjesh da leatherworkujesh ali cesh da alhemishesh samo tako ;oP

mislim treba nas par da se podeli lepo oko zaduzhenja...prichali smo i o tome, alchemy ko uzme ima da prehranjuje pola guilda =o)))

@kibo

natji ce se vremena za vishe karaktera, naravno eventualno postatje jedan primarni ali imaj razumevanja za nas koji nismo igrali od us open bete ko ti...

also - oma da upozorim na pochetku - ja cu u hordi da igram ili berserk ili combat orc woriora - defend nista! ko netje da igra sa mnom tako, ne mora =oP

Link to comment
Share on other sites

ja sam alhemist:)

btw.... ja sam troll shaman:)  (gotivan cikica... nego jedno noob pitanje, bre odkud likovima po 30-40 lvl... ja sam posle 1-2 dana igranja po 4 sata stigo do 8. lvl`a...(jedva:) )

( [;)] )...

Da mi je znati sta si radio za ta 4 sata, nisi valjda jurio za troll i orc ribama da im zaviris pod suknju ;)

Najbrzi nacin za dobijanje xp-a je solo grindovanje. Nadjes neko mesto gde se nalaze humanodi -5 nivoa od tvog i lepo dobijas xp, predmete za prodaju i pare :)

Ako hoces bolje predmete, napravis grupu i pravac instance dungeons.

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...