Jump to content

Problem s programchetom


kruko

Recommended Posts

Elem, ima jedno programche, native instruments battery, audio program, u principu nebitno za ovu pricu ali cisto da napomenem, mozda je neko imao slicnih problema sa njim.

Prvo sam instalirao demo, pa sam ga skinuo, pa sam nesto ceprkao sa nekom losom verzijom, i na kraju nasao normalnu verziju, instalirao je, upotrebio registry tool da bih uneo serial, computer ID, i authorisation key i time ga otkljucao. Komp kaze sve ok, startujem, pojavi se program, a ispred njega "installation error, please reinstall".

Reinstaliram, opet isto.

Reinstaliram opet, i primetim da kad god hocu da ga autorizujem opet, nema potrebe jer je vec autorizovan?!

Stavim tuneup utilities i procistim sistem, reistaliram, kad ono opet registrovan istom onom sifrom sa pocetka.

I stoga pomislim da mora nesto da je ostalo u registriju ili negde...kako da resim problem a da ne moram da reinstaliram sistem? Prvenstveno zbog toga sto mi je funkcionalan program neophodan jako, jako hitno..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

1) uninstaliraj, pa pokreni neki program za chishcenje registrija

2) instaliraj, pogledaj gde zapisuje u registiju vrednosti, uninstaliraj, obrishi ceo subfolder u registriju gde je zapsivao

3) instaliraj pa pokreni neki od programa za uninstaliranje (addremove2005plus, cleanuninstal .. blabla)

e ovo su ti sve opcije .. ako zapisuje u neku tamo pm granu onda ti nishta drugo ne pomaze sem reinstaliranje sistema jel ga je nemoguce naci

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

meni to miriše da je provalio da pokušavaš da ga krekuješ i onda je na neki totalno levi ćošak u redžistriju zapisao "pgr" zbog čega ne rade ni ispravni krekovi..

ako se nisi pravio pametan da gasiš system restore, uradi restore na datum pre prve instalacije..

Link to comment
Share on other sites

Meni se to desilo sa jednim programom (Cellular essentials mislim da se zvao) doduse na Win2K ali je isti princip. Posto 2K nema sys restore pokusavao sam da nadjem sve kljuceve koje je program pravio ali mi nikako nije uspevalo da nadjem sve sto je on upisao i prilikom svake sledece instalacije mi je pravio problem. To sam resio tako sto je posle jedno metar dana izasla nova verzija koja se krekovala na potpuno drugaciji nacin pa je proradilo. Mislim da je sys restore najsigurnija opcija ako ti uradi posao a ne pravi ti neku drugu stetu (tipa skine nesto sto si instalirao a sad nemas ponovo, ali sumnjam da si u toj situaciji).

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...