Jump to content

Microsoft AntiSpyware Software Beta


Zoolok

Recommended Posts

u pitanju je proizvod kompanije čije sam ime zaboravio, a m$ ju je kupio pre nekog vremena.. u ovoj beta verziji su zaboravili da promene ime glavnog exe fajla, pa se on još uvek zove po staroj kompaniji..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pretpostavljam da ne radi na win98 jer je ipak star windows

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

User experience sa stranih goruma kaze da ovo programce nalazi stvari koje AdAware i SpyBot promasuju.

Da, ovo chudo nalazi stvari koje AdAware i SpyBot propushtaju, ali je josh uvek daleko od savrshenstva - na kompu na kome sam testirao (koji je bio leglo spyware-a) nije uspeo sve da ochisti iako je stalno nalazio spyware... Ali u svakom sluchaju je za preporuku: pogotovo ako se koristi zajedno sa josh nekim programchetom.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

meni iskoci plavi ekran jedan dan posle insalacije... unmoutable boot volume.. dal ima veze sa njim ili ne, neam pojma... al reko da kazem..

a nasao mi je samo jedan hijacker i kazaa-u. dal je moguce sam samo to imao ???? o_O

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga probao kod jedne devojke koja je imala brdo spyware-ova i ono skinuo je bas pregrst nekih. Ono sto nije uspeo je ipak pomalo bizarno, naime neki sajt joj se nabacio da bude start page u IE i nit mozes normalnom metodom da ga skines nit sa ovim. On cak ima onu opciju da "stiti" ako neki spyware oce da sjebe nesto u IE, ali nikako nije uspevao da ocisti to...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga juche pokrenuo. Imao sam u startu propust sto nisam pre toga pustio AD-aware da preleti komp pa da vidim sta bi on nasao, ali je ovaj MSov pronasao dva adwarea - Flashget i jos neki kojem sam ime zaboravio. Tako da sad nisam siguran da li ih je AD-aware propustao ili su se pojavili u medjuvremenu. Sve u svemu, nikakva "brda" nisam pronasao.

Link to comment
Share on other sites

Nisam, imam jos SP2, i da, ne klikcem gde stignem, ali recimo AD-aware je uvek pronalazio neke drugare ... tipa 10ak nadje, od cega su ono "code red" mozda 2-3 i to se obicno ubaci preko nekih programa i slicno. Citajuci vase postove pomislio sam - ko zna sta cu da nadjem. Srecom je sve ok :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...