Jump to content

seti se devedesetih


Guest

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

,Jan 9 2005, 13:43:30] Jel se neko seca poslednjeg, najveceg fajta.. na shinama izmedju 45 i 62(61,62,63 protiv zlikovaca iz 45 i 44) Ne znam da li sam ikada video toliko ljudi u fajtu, sem na tekmi, kako je to dobro bilo, a murija stoji na 200 metara i cheka da se fajt zavrshi da ulete! :)) Posle je sve otishlo u kurac, bomba je koshtala 1 marku, kalash 20, zolju si dobijao otprilike gratis(naravno ispucanu)..eh te '90.

Najjachi fajt je bio '87 kada su se tukli Uzicka i ona bezanijska shkola (nemogu nikako da se setim kako se zove...) - secam se samo da su u akciji tada bili lanci, shipke, nozevi i da su panduri kolima jurili likove po onim poljanama u blokovima :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Air Max 2 Pandurke (teget-bele) su bile najneprikosnovenije patike cele decenije, kultni simbol HC-a, ostalo (Puma Disk, Hexalite...) je bilo za fensere-dizelase koji su setali klinkice sa onim siskicama po kajblu i pozirali...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ahahah, sad se setih, kad sam sa ortacima blejao pre treninga i došo ortak u novoj trenerci..

blokovski šaban 1: brate što ti dobra trenerka

bš2: gde si kupio

bš1: brate jel ti ti kapa

bš3: brate i ja ću da kupim kapa trešu

ivan: meni su najbolje adidas

blokovski šabani: ahahahahahhaha šta ti je to made in albanija kapa bre zakon

Link to comment
Share on other sites

blokovski šaban 1: brate što ti dobra trenerka

bš2: gde si kupio

bš1: brate jel ti ti kapa

bš3: brate i ja ću da kupim kapa trešu

ivan: meni su najbolje adidas

blokovski šabani: ahahahahahhaha šta ti je to made in albanija kapa bre zakon

Pazi kad sam i ja dva tri puta bio u slicnoj situaciji :) Ono kao "adidas, sta je to?" ... uzas :)

Link to comment
Share on other sites

ah da secam se davne '93 da da tada sam imao tacno 3 godine [:D]

eh kako jew samo vama bilo tada...shmrc...

Danas se sve komercijalizovalo nemozesh ni do radnje da odesh a da ne ponesesh barem 100din. secan se kad sam ja imao 6-7 god znaci '97 dobijem 2 petice u skoli i cale mi da 2 x 5 dinara a ja srecan jedem sladolede ceo dan a tek kad dobijem 20 koji je to provod za te pare :))

A panduri mamu im jebem svuda su kad ne treba a mom ortaku mazne lik mob na sred kneza i krene da bezi a pandura nigde nema :(((( koji je to baksuz sa njima nije normalno !!!

P.S. Pajsere zar te patike ne pravi puma...ovo sto ti trazish je verovatno neka kopija koju pravi reebok !? danas pola patika - sve na isti fazon

me wear Reebok sto promovishe Stojakovic ali ne mogu da nadjem sliku :((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...