Jump to content

The Best of 2004


Recommended Posts

Isprva nisam znao gde da postavim ovaj topik posto pokriva vise tema ali sam se odlucio za ovaj forum jer ga izgleda posecuje najmanje web moron@ (citaj ramses)...

Dakle sta je po vasem misljenju najbolje sto je 2004. godina donela po pitanju filmova, muzickih albuma ili singlova,koncerata, koja je to najbolja knjiga koju ste procitali u toku prosle godine etc... topik se tiche svega sto chini urbanu kulturu...

sto se mene tiche ne mogu da se odluchim za film posto mislim da je godina iza nas po tom pitanju bila slaba odnosno prepunjena strip filmovima, pretencioznim epskim filmovima poput troje ili aleksandra...Pohvalio bih Eternal Sunshine of the Spotless Mind i nesto sto sam sinoc odgledao - Aviator. Iako u filmu glavnu ulogu ima Leonardo Di Kaprio (igra eksentrichnog milijardera Haurda Hjuza), film je zaista dobar i mislim da je Di Kaprio ipak pokazao da moze da glumi i da je patetichan imidz koji ga je pratio ipak ponajvishe posledica Kameronovog scenaria za Titanik.

sto se tiche muzike u poslednje vreme, slusam po jedno 20 puta na dan ako ne i vishe pesmu Lemar - If there's any justice in the world,jer mi je trenutno takvo raspolozenje, a od albuma pohvalio bi Killers, The Hive, Noru Dzons i the best of izdanja RHCP i Depeche moda....

sto se tiche ostalog, ne mogu da se odluchim...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ovako od muzike bih pohvalio sledece:

u2-how to dismantle an atomic bomb..........zaista sjajan album

rem

depeche mode

do they know its christmass time at all posle 20 godina

maroon5

i malo ozivljavanje rock'n'roll scene u svetu..

od filmova:

ima ih dosta dobrih zaista........necu da nabrajam da ne zaboravim neki ali eto

recimo, bridget jones je sladak film

ima ih josh kazem, ali i ne znam da li su tacno iz ove ili 2003 pa me je mrsko da trazim.....

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

filmova, muzickih albuma ili singlova,koncerata, koja je to najbolja knjiga koju ste procitali u toku prosle godine etc... topik se tiche svega sto chini urbanu kulturu...

Nesto se ne secam da sam gledao puno filmova tjekom 2004. godine, ali ono sto mogu da nabodem :

- Pricha o dve sestre

kao film koji mi se bash svideo i :

- The Terminal

- The Incredibles

kao filmovi uz koje sam se izuzetno smejao i fino "ubio" sat ipo vremena, a to je valjda i poenta topica.

Sto se muzike tiche, izuzetno sam se obradovao :

- Novom Anastacinom albumu (eto vam ga na hejteri!)

- The Hives (super, super album)

- Maroon 5

I eto, to je ono cega sam mogao da se setim za 30 sekundi ...

Link to comment
Share on other sites

Hate

Vertigo - najgora pesma U2-a koju sam ikada chuo [xx(]

Naj muzika:

Jessica Simpson novi album

pomenuti live Blind Guardian-a

Od filmova mi bash nijedan dobar trenutno ne pada na pamet, Hellboy sam odgledao pre neki dan tek i prijatno me je iznenadio... shto mozda i ne znachi da je dobar. Nemam pojma.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

zaboravih kill bill 2, tj. istripovao sam da je bio prošle godine..

malo ot: sinoć je na htv2 bio sjajan dokumentarac o stenliju kubriku (da, ne kaže se kjubrik).. govorili su mnogi njegovi saradnici, njegova žena, glumac iz paklene pomorandže (stademimozak), džek nikolson, martin skorseze, spilberg... odlično režiran, sa dosta materijala iz filmova, naravno muzike, novinskih članaka, i totalno bez davljenja nebitnim stvarima.. deo o 2001. je bio toliko dobar da sam izvrteo film u glavi i skroz se sjebo, definitivno jedan od retkih filmova koji me plaše..

ako vas zanima kako je snimljena scena kad boumen silazi niz merdevine a drugi astronaut jede, definitivno treba da pogledate :)

ovde je program, verovatno će biti repriza...

Link to comment
Share on other sites

muzika - lose ove godine, nisa vredno nekog izdvajanje

film - Rekvijum za snove je dosta dobar.. onih s pocetka god se ne secam..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Mjuza: Bard's tavern(Blind Guardian live)

bard's tavern smo mi uzeli u Grchkoj josh pretproshlo leto,a bog zna kada je izashlo...

Meni od muzike

Audioslave chini mi se da je izashao proshle,to mi je najjache

A od filmova...nemam pojma,skoro nishta mi se ne svidja,uglavnom gledam stare filmove,mada je izashlo dosta dobrih komedija

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

Filmove nisam preterano gledao ove godine, Kill Bill 2 npr da pohvalim :)

Muzika - Franz Ferdinand (hate me, I like it)

A Perfect Circle, ne toliko novi album koliko bonus CD sa remixovima

"novi" Weezer

Events:

Metallica koncert

otvaranje Cervantes-a (oce neko sa mnom na chasove Shpanskog? :))))

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...