Jump to content

Things I will do in 2005


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i mir u svetu...

Miss`ica Sveta?:)

hmm...da vidim...

Da upishem neki College , sad krecem da ucim za ACT , da usavrshim svoj drawing skill (imam jedno 6-7 knjigi vezane za mangu,mahwa, i 2-3 vezane za portrete,) , sacu da krenem sa Italijanskim ( mislim da ce lakshe ici jer imam dobru osnovu, poshto znam basic Shpanskog, i ono kao kao francuski) , drugim recima, treba da Obnovim Francuski, i usavrshim Shpanski , kupio sam cd`ove za ucenje Japanskog , tako da i to polaniram da pocnem... nam katakanu:D *i jedno 20 reci:) ) , hmm da odradim 150 sklekova... ( 69 odradih ) , odgledacu thx 1138 (heheh baje sa sado-mazo odecom) , da procitam minimum 20 knjiga , ... da kresnem crnkinju , mada moze i meleskinja (makar dok sam ovde) , da odem na ebene kelte... ( to planiram od njihovog prvog albuma:) ) , da dobijem vozacku... , mada samo da upishem Koledz... i sve ostalo moze polako , hmm da da odem sa jednom ortakinjom na Ibizu , i da kad se vrnem u bg odem na kurs za masazu ( ono 3-4 dine masiram, bez obuke i mogu reci da sam good [^] ) ... e da i da popravim bajs i da mu stavim Saksovu glavu ... neko cudo koje ti udvostruci brzine, ono imam 21 i mislim da kad bi to nabudzio imo bi kao 42 il taj neki fazon il 42 il 10.5 :D

da odem na maturu u bg i da se napijem... , da se napijem sa drushtvom iz blokova i sa kose... , da odem na rhh i da se tamo napijem, mogo bi da nasnimim (ako dobijem vozacku) ultra heavy cd for kola... , da ponovo krenem da pikam tenis ( shto cu najverotatnije pocetu u martu) u da da, da skocim iz aviona(moj san,adrenalin dzanki) :) , da ponovo odem na bungee , potrudicu se da mi ovaj boravak ovde prodje bez ikakvih incidenata i stvari koje su se desile u 2004...

a poruka, da sam se opametio:) ( jebiga posle 3-4 godine igranja cs`a bilo je vreme) [;)]

and world peace... [:D]

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Words are very unnecessary

They can only do harm

Enjoy the silence

...

mnogo dobra stvar

elem, let's get back to the topic

- da odem negde u inostranstvo na dve,tri nedelje.

- da smrsam 15 kila, odnosno da redovno idem na bazen, cisto da ne propadnu pare.

- da odem ove godine u julu na exit, sto zahteva da do tada dam uslov

- da smuvam Anu ( sto ce prvo zahtevati da raskine sa trenutnim deckom ali prepreke su tu da bi se savladale)

One day i'll burn in hell....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Fizicka reparacija, srce, pluca, masno tkivo :)

Mentalna reparacija, citanje i ucenje :)

ah taj depeche [:I] [:I] [:I]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Hm ... kratkorocno gledano, u roku od recimo mesec dana imam da :

- Popravim kola :)

- Osvezhim RUR !ndustries sajtove (aha, eto vam sneakpreviewteaser najave)

Nesto dugorocnije - dva meseca :

- Uchim za faks i dam koji ispit

- Idem na koncert Anastazije (da, ajde, hejtujte sada pa da vas sve banujem ;))

Jos dugorocnije :

- Da realizujem poslovne projekte planirane tjekom 2004. godine, ali o njima ne bih ovom prilikom

- Da se vrnem bazenu + gajmovanju sto sam prestao zbog posla u Novembru i Decembru sada vec prosle godine.

- Da odem na koncert Rammsteina sredinom godine.

I sigurno ima jos nesto, ali dopunicu vremenom :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...