Jump to content

3d: Enterijer - "Kontejner" Apartman


pailhead

Recommended Posts

nisam imao vremena da napravim dobar model, inace sam u projektu odredio da bude tu pored ovog stocica ispod stepenista...

bolje mi je bilo da bude ovako, jednostavno, nego da stavljam neke flat panel kingsize fancy televizore..

ima dosta stvari kojih ovde treba izmeniti

naprvom mestu bolja textura za zidove.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je najopustenije soba u kojoj ne bih imao nikakav problem da zivim :)) Bio sam u necemu slicnom za vreme odmora na Zlatiboru u hotelu Chigota, dobio sam slicnu sobu sa slicnim prozorima i isto ovim stepenicama koje idu gore i isto su gore kreveti ... bas dosta podseca. No to nije toliko vazno.

Kao sto rece Zerbah, malo su mi cudni zidovi + (ovo ne znam da li je uopste vazno za pricu) stolice su projektovane tako da bi tesko ko na njima mogao lepo da sedi, jer bi ga ubila ona tanka sipka sto stoji sa leve strane :) No dobro, to nije uopste vazno, samo sam osetio potrebu da kazem.

Good job! :)

Link to comment
Share on other sites

super je ali stvarno ovaj zid mi je malo cudan :D sa ovim rupama :D

ali sve u svemu dobar rad

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pa to, konzolni nosac... povrsinska obrada

gde sve ljudi kace stepenice pa stoji

@iguana

lozim se nevidjeno na japansku arhitekturu, ko zna kad cu sledeci put moci sve da stavim u beton a da izgleda dobro

inace ovi paneli su najjaca textura za testiranje svetla

A kad smo vec kod tekstura, na zidovima, to je bump+displace ili samo bump?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...