Jump to content

Udobnost u avio kompanijama


Recommended Posts

6 hours ago, mohr said:

Aeroflot keva, jedino sto zaborave da ti prebace prtljag u drugi avion kad presedas [:D]

kada sam leteo za LA pre desetak godina od Moskve smo leteli direktno Aeroflotom. jebote koje je uzivanje bilo, nisam ni osetio let. non-stop pice i klopa kruzi, papuce, pokrivac, sluske, svi filmovi i serije dostupni za gledanje, cisto kao u operacionoj sali, lep enterijer, mesta za noge koliko hoces (a ja sam 197 visok), nadrealno dobro iskustvo. A u povratku smo se vracali Deltom sa presedanjem u Detroitu... Horor. Sta da vam kazem kada sam progledao kada sam seo u Air Srbiju od Francuske do Beograda.

  • Upvote (+1) 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, oddball said:

kada sam leteo za LA pre desetak godina od Moskve smo leteli direktno Aeroflotom. jebote koje je uzivanje bilo, nisam ni osetio let. non-stop pice i klopa kruzi, papuce, pokrivac, sluske, svi filmovi i serije dostupni za gledanje, cisto kao u operacionoj sali, lep enterijer, mesta za noge koliko hoces (a ja sam 197 visok), nadrealno dobro iskustvo. A u povratku smo se vracali Deltom sa presedanjem u Detroitu... Horor. Sta da vam kazem kada sam progledao kada sam seo u Air Srbiju od Francuske do Beograda.

malo is izmiksao frogs end grendmas - unutar američki letovi (poput tog LA - Detroit) su inače sami po sebi horor i ne mogu se porediti sa ovim interkontinentalnim, isto kao što i bilo koji let unutar Evrope ne može da se poredi sa EU - USA letovima.

Da je Aeroflot korektan jeste, ali i to u mnogome zavisi od aviona koji su uzeli, a te daleke letove prilično fino rade i druge avio kompanije. Ako si išao Deltom do Detroita a posle iz Pariza do BGD verujem da si se vraćao onda Air Franceom, koji je takođe korektan poput Aeroflota.

Možda bi Arapi i Singapure mogli biti stepenica iznad - Qatar, Etihad, Emirates itd no i tu je generalno isti set stvari koje dobijaš.

Ima malih izmena po pitanju ponude serija i filmova to je tačno, em povezano sa odakle je avio kompanija pa ima njihovih lokalnih a i događa se da ponuda bude malo "bleđa".

33 minutes ago, Debeli said:

Кад Руси победе Запад у бившој Укр.

 

Прати и ти као и сви ми...

 

🙂

pratimo, kako ne!

Link to comment
Share on other sites

@Lucky od Detroita to Pariza sam leteo u 747 i potpuno ista prica je bila kao od LA do Detroita

posle mi je bivsa koleginica koja je radila (verovatno i dalje radi) u Air Serbia da kada kompanija kupuje avion onda se klase opremaju po specifikacijama kompanije. zato razne kompanije koje imaju iste aviona unutra imaju drugaciji raspored sedista i klasa.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dule_smor said:

Znaci tako Pedja, ovamo smrt zapadu, a ovamo se lagano dobijaju vize za US i putuje po istoj! Satane, spremi spisak!

bio sam i u Moskvi, da li se i to racuna? 🙂

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Ja imam suprotno iskustvo sa Aeroflotom 😄

Doduše let Moskva - Tivat, to je možda bio najgori let i avion u mom životu, a ja baš ċesto letim low costovima.

Sa druge strane, iz Almate sam leteo za Minsk sa Belaviom i to mi je posle Katara bio najbolji let/avion ikada!

  • Like +1 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Zwerko said:

A ko je odavde bio u Minsku?! 😄

ja imao devojku rodjenu u Minsku. Jerli se to racuna 😁

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, absolute said:

ja imao devojku rodjenu u Minsku. Jerli se to racuna 😁

to se posebno boduje. Stano, stavi ga na spisak za ministra spoljnih poslova!

  • Haha (+1) 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Samo ako si išao u tazbinu!

Tazbina je bila u Kijevu, gde smo se i upoznali 😄

Ruska 51 srednja skola 🙂

Vishe ne postoji, bila odmah blizu Zlatnih vrata 😕

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, oddball said:

@Lucky od Detroita to Pariza sam leteo u 747 i potpuno ista prica je bila kao od LA do Detroita

posle mi je bivsa koleginica koja je radila (verovatno i dalje radi) u Air Serbia da kada kompanija kupuje avion onda se klase opremaju po specifikacijama kompanije. zato razne kompanije koje imaju iste aviona unutra imaju drugaciji raspored sedista i klasa.

Naravno da zavisi od avio kompanije - kakva su sedišta, njihov raspored i "gustina" itd - neke karakteristike naravno ne mogu da menjaju kao što su opšti gabariti, pozicije određenih delova etc.

Ako si baš Deltom leteo do Pariza, trebalo bi ne samo da je bilo više posluženja već i bolji entertainment u odnosu na ovo unutar Amerike.

A kad smo već na temi, meni su dva puta na Moskovskom aerodromu ukrali stvari iz kofera :)) oba puta je bilo presedanje prekoMmoskve 🙂

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Lucky said:

Ako si baš Deltom leteo do Pariza, trebalo bi ne samo da je bilo više posluženja već i bolji entertainment u odnosu na ovo unutar Amerike.

ne, isto sve

bas Deltom

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...