Jump to content

SUR "Boli glava pasta" + gde valja pasta/pizza


Recommended Posts

@oddball hocu svakako, to mi je jedna od prvih stvari na spisku (drugom spisku ; ) medjutim bio pretrpan poslom i putovanjima pa nisam stigao. Ovo naletelo slucajno pa rekoh da pitam. Neke stvari su mi jasnije medjutim kako nikad nisam bio u prici dosta toga mi je i dalje konfuzno. Zverko se dotakao ovoga sto sam prvobitno pitao medjutim nije do kraja objasnio ono sto me je zanimalo. Moje pitanje se uglavnom odnosilo na to da li me je ortak od starta lagao i imao nameru da zajebe. Sumnjam da su mene oni imali u vidu kao ortaka vlasnika, a ako je bilo neke namere onda je to bilo na najke mi tvoj deo je 35%. Mislio sam da mozda iz ovog uvida iz APR u % vlasnistva moze da se zna koliki je ciji deo kolaca medjutim iz pomenutog sve je to regulisano naknadno ugovorom clanova udruzenja kako ste rekli.

@Lucky daj boze da budem u dugu milion ojra, znacilo bi da sam u nekom trenutku nesto radio kako treba! 🙂

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, FATA said:

Moje pitanje se uglavnom odnosilo na to da li me je ortak od starta lagao i imao nameru da zajebe

apsolutno nije iskljuceno, takve stvari se cesto desavaju kada je kinta i posao u pitanju. ne mora da znaci, ali nije iskljuceno.

  • Upvote (+1) 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FATA said:

@Lucky daj boze da budem u dugu milion ojra, znacilo bi da sam u nekom trenutku nesto radio kako treba! 🙂

hahah, onda ok 🙂

2 hours ago, FATA said:

Moje pitanje se uglavnom odnosilo na to da li me je ortak od starta lagao i imao nameru da zajebe. Sumnjam da su mene oni imali u vidu kao ortaka vlasnika, a ako je bilo neke namere onda je to bilo na najke mi tvoj deo je 35%. Mislio sam da mozda iz ovog uvida iz APR u % vlasnistva moze da se zna koliki je ciji deo kolaca medjutim iz pomenutog sve je to regulisano naknadno ugovorom clanova udruzenja kako ste rekli.

pa sve bi bilo rešeno tim dodatnim ugovorom, ili ne bi. to ti je ključ dal' bi te zeznuli ili ne bi. tj. postojanje ili ne tog ugovora i šta u njemu piše 🙂 🙂

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ti dok se smisliš ima da otvore još 10 picerija, vidim da je sad krenuo hajp za "prave pice".

Ne samo da instagram itd ima milion recepata za "pravu picu" već su i ovi burger bros otvorili svoju piceriju, a nisu jedini, tako da sad očigledno kreće taj talas hajpa "prave pice".

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/23/2024 at 9:19 AM, Dule_smor said:

Ajde priznajte lepo, ko je od vas ukrao Fatinu ideju i prosledio im!

 

kako ko pa laki. cuva sve sto pisemo ovde i onda prodaje trecoj ruci za bagatelu i posle se pravi lud sa "Ti dok se smisliš ima da otvore još 10 picerija, vidim da je sad krenuo hajp za "prave pice""! normalno da ce da otvore kad otkrivas sve planove!

 

6 hours ago, oddball said:

Top, taman rezervna opcija ako digi ispali! 🙂
 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

kako ko pa laki. cuva sve sto pisemo ovde i onda prodaje trecoj ruci za bagatelu i posle se pravi lud sa "Ti dok se smisliš ima da otvore još 10 picerija, vidim da je sad krenuo hajp za "prave pice""! normalno da ce da otvore kad otkrivas sve planove!

jeste, blame it on canada!

tako je lakše!

Link to comment
Share on other sites

On 1/28/2024 at 8:23 PM, Lucky said:

Al' si se prolepšao Fato! 

na domacoj paradajz dijeti sam pa zbog toga!

 

 

On 1/28/2024 at 8:23 PM, Lucky said:

(još jedna picerija sa "pravom picom")

jel to reklamira picu ili prostituciju? koji transfer neprijatnosti sto bi neki stariji rekli

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 1/28/2024 at 8:23 PM, Lucky said:

Al' si se prolepšao Fato! 

 

(još jedna picerija sa "pravom picom")

wrong on so many levels. podseca me na idiote iz VW-a kada su napravili plakat da se sa jednim punim rezervoarom moze stici od Berlina do Varsave. Marketing fail 1on1. 

sa druge strane cini mi se da su ciljali publiku sa izuzetno ogranicenim kognitivnim sposobnostima. dakle, pravo mesto za jednog clana ovog foruma, takoreci moze da bude deo inventara.

  • Haha (+1) 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
10 hours ago, oddball said:

lol

ima li nekih novosti? pomresmo od gladi cekajuci te 🙂

Ne može da se fokusira na više stvari u isto vreme, vidiš da trenutno traži Mazdu!

13 hours ago, FATA said:

- Da li je to BGP hteo bih da narucim picu?

ili mazdu?

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
11 hours ago, oddball said:

lol

ima li nekih novosti? pomresmo od gladi cekajuci te 🙂

 

11 hours ago, oddball said:

lol

ima li nekih novosti? pomresmo od gladi cekajuci te 🙂

Jedina novost je da sam doterao i osposobio furunu prosle nedelje! Poslase mi sa pogresnim nastavkom pa sam morao da jurim regulator i prepravljam i pazim da ne odletim u vazduh 🙂

Ako si zaludan ove nedelje javi se pa naleti da je testiramo! 

57 minutes ago, Lucky said:

Ne može da se fokusira na više stvari u isto vreme, vidiš da trenutno traži Mazdu!

Eh da su mi to jedine muke!

Kad ce taj crowd funding lakindo?! Jos nisam presekao za ime, mozemo lako da napravimo RuR pricu! 

57 minutes ago, Lucky said:

ili mazdu?

Mazda ce biti dostavno vozilo! 

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, FATA said:

Kad ce taj crowd funding lakindo?! Jos nisam presekao za ime, mozemo lako da napravimo RuR pricu! 

1 hour ago, Lucky said:

ja sam za i dalje, ako je nazovemo RUR pasta, ulećem sa kešom odmah!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...