Jump to content

EURO 2024


Lucky

Kako prolazimo na EURO 2024?  

19 members have voted

  1. 1. Kako prolazimo na EURO 2024?

    • Nećemo se ni kvalifikovati
      3
    • Tradicionalno ispadamo u grupi
      8
    • Prolazimo u osminu finala
      3
    • Ispadamo u četvrt finalu
      0
    • Bićemo jedno od prva tri mesta!
      0
    • OSVAJAMO!
      5


Recommended Posts

Ne potcenjuj srpsku dijasporu!

Salu na stranu, ne znam, mozda se gleda takodje da li si obelezio da si fan neke drzave, pa se i po tome gleda. Odnosno da se prvo podele karte u nekom 50-50 odnosu navijacima te dve repke koje igraju, a onda ako je ostalo jos karata, random ostalima.

Nekako bi mi to imalo najvise smisla. Takodje ima ona opcija da li prihvatas i skuplje/jeftinije karte koja moze da utice na algoritam.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Nisam pogledao taj FAQ ali mislim da se alociraju prvo karte za obe države u određenom broju, pa onda ostatak ide random na podelu u nekim drugim delovima tj. zonama stadiona, ovako bi da je ceo random fazon totalno pomešali sve navijače, što mi nema smisla, osim ako u toj prijavi za karte ne obeležiš za koji tim navijaš, ali onda to više nije baš rendom selekcija 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ako ne dobiješ random nađi tamo nekog Marka ili Husmedina sa naših prostora, sigurno može da ti završi kartu nakon raspodele. Biće ona varijanta dobri doktor tražio daj da mu završimo, možda nam zatreba!

  • Like +1 1

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

hehe...a cek, karte su personalizivane ili ne? Svakako cim moze da se uzme visee karata na jedno ime, znaci da mogu drugi ljudi da udju sa tim kartama. Sto znaci da ce moci i da se preprodaju? Pitam za drugara heh. Cisto ako me budi svi ispalili da mogu makar nekom da prodam kartu po istoj ceni ofc.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Dule_smor said:

hehe...a cek, karte su personalizivane ili ne? Svakako cim moze da se uzme visee karata na jedno ime, znaci da mogu drugi ljudi da udju sa tim kartama. Sto znaci da ce moci i da se preprodaju? Pitam za drugara heh. Cisto ako me budi svi ispalili da mogu makar nekom da prodam kartu po istoj ceni ofc.

koliko ja znam iz iskustva sa tih većih događaja karte su uvek personalizovane, ali to niko živ ne proverava, ili makar meni niko nije zapao da me proverava za to.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
4 hours ago, Dule_smor said:

Dobio 4 za Engleze u Gelsenkirchenu! Ponude na pm:D. Salim se, vec imam ljudi koji bi dosli.

Napisi samo dame imaju prednost 😄

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ja odbijen, prijavio se samo za Sloveniju... Sjebao sam se sto nisam dozvolio razlicite kategorije, mozda bi tu upalo nesto...
Rodjak dobio, ali se prijavio samo za po jednu kartu za Dansku i Sloveniju, i dobio razlicite kategorije.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...