Jump to content

Koju graficku uzeti?


@AleksaB

Recommended Posts

3 hours ago, @AleksaB said:

Mozes li mi pribliziti tvoj predlog, gledao sam na ytu i u skoro svakoj novoj igrici RX ima 20,30 frejmova vise.. Hvala ti 

u tom slucaju RTX 3090 je jos bolja. Ili cak 

  • Haha (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, @AleksaB said:

Mozes li mi pribliziti tvoj predlog, gledao sam na ytu i u skoro svakoj novoj igrici RX ima 20,30 frejmova vise.. Hvala ti 

Čisto subjektivan predlog, ja bih sebi pre kupio 3050, imam neki osećaj da je više future-proof i da će biti upotrebljivija kad obe siđu u šoder klasu. Ne znam kakva je situacija sada sa drajverima ali znam da je AMD dugo imao problema sa RDNA generacijom, valjda su ispeglali do sad (meni njihovi drajveri rade super sa RX 570 već preko dve godine, ali to je stara GCN generacija od pre Hrista tako da nije merodavno).

Takođe, ne znam ni koje modele gledaš, ja sam bacio letimičan pogled i vidim da obe jako šaraju s cenom, ako pikiraš neki model (a gledaj da nije PowerColor i ASRock) prethodno dobro proveri kakvo mu je hlađenje i da li ima nekih drugih problema (pištanje zavojnica, kuler koji loše naleže na memoriju itd).

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mohr said:

3070 🙂

Ihhh vrlo rado, ali bukv sam spremio oko 500e za graficku a ne mogu da dobacim 3070 sa tim novcem, tako da izgleda da mi je 3050 jedino pravo resenje... Nego sam inace gledao po yt nesto i dosta ljudi prica da je RX6600 mnogo bolja i brza od 3050 pa se sada razmisljam sta da uzmem..  A imam i Ryzen 5 5600x pa gledam da uparim kako bi sve bilo idealno za csgo,forza horizon 4/5 , novi NFS kad izadje itd.. Hvala Vam, ako neko ima jos neki predlog , samo mi napisite.. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...